بهترین روش برای خشک کردن موها چیست؟ ما با استفاده از یک حوله و یک سشوار به شما آموزش می دهیم که چگونه سریع و فوری موهای خودتان را خشک کنید.

 

بهترین روش برای خشک کردن موها

 

 

یکی از آموزش هایی که لازم بود در مجله پزشکی دکتر سلام منتشر کنیم، بهترین روش برای خشک کردن موها است که جهت بالا بردن اطلاعات شما در سایت قرار دادیم. خشک کردن موها را از لایه های زیرین شروع کنید. اگر از لایه های رو شروع کنید لایه های زیر تر می مانند و هنگام شانه کردن به برس گیر می کنند و لایه های رو را دوباره خیس می کنند. ابتدا موها را به موس آغشته کنید تا دوباره آب را به خود جذب نکنند. سپس سر خود را کاملا به پایین خم کنید یا لایه های رو را با یک کلیپس روی سرتان جمع کنید. سپس سشوار را رو به لایه های زیرین بگیرید. وقتی لایه های زیرین خشک شدند، با استفاده از یک برس لایه های بالا را صاف و یکدست و خشک کنید. با این روش زمانی که صرف خشک کردن موها می کنید یک سوم کمتر می شود.

نکته ۱: پس از بیرون آمدن از حمام، آب موها را با یک حوله بگیرید و بعد از سشوار استفاده کنید. اگر موها کاملا خیس باشند ناچار خواهید بود از گرمای زیاد استفاده کنید که به ریشه های مو آسیب می رساند.
نکته ۲ : سشواری را انتخاب کنید که حداقل ۱۸۰۰ وات قدرت داشته باشد. البته عکسی که قرار دادیم 1000 وات قدرت دارد. از سشوارهای دیگر نیز می توانید استفاده کنید.