index.jpgض

می خواهیم به سراغ تخصصی ترین و پیچیده ترین حوزه های تخصص در زمینه پزشکی برویم ؛این نوع مشاغل پزشکی بسیار سخت و مشکل هستند

برخی از تخصص‌های پزشکی در دنیا عنوان سخت ترین تخصص‌ها بویژه برای پزشکان مشغول به کار در این حوزه‌ها را به خود اختصاص داده است.پژوهشگران لیستی از عجیب‌ترین حرفه‌های پزشکی دنیا را که در حوزه پزشکی و دامپزشکی قرار می گیرند، گردآوری کرده‌اند.

index.jpgضض

گفتنی است، از جمله این مشاغل تست کننده‌ی طعم داروها و کرم های تلخ است که یک تخصص در پزشکی به نامflarorist است و فرد پزشک در این تخصص باید طعم بد داروها را اصلاح نماید.

index.jpgغ6ع6
بررسی‌ها نشان می‌دهند، از جمله دیگر مشاغل عجیب پزشکی حجامت‌گری است که فرد تکنولوژیست انجام دهنده آن باید هر روز با بیماران و به ویژه زالو‌ها در تماس باشد، تا مشکل آنها را برطرف نماید.
index.jpgث434

یکی دیگر از حرفه‌های پزشکی که حرفه بررسی کننده اختلالات خواب است که فرد پزشک باید شب‌ها بیدار بماند تا اختلالات و مشکلات خواب بیماران را بررسی نماید.

از دیگر تخصص‌های سخت و عجیب در حوزه ی پزشکی، دندانپزشکی حیوانات و بویژه اسب‌ها است که فرد شاغل در آن باید بتواند دندان‌های اسب را درمان نموده و حتی آن را بکشد.

این حوزه‌های پزشکی جزو عجیب و غریب‌ترین حوزه ها شناسایی شده‌اند.