میوه ها برای تامین انرژی

در پایان روز خسته و بی رمق می شویم در صورت خوردن غذای سنگین در وعده ناهار حتی ممکن است باعث خواب آلودگی و بی حالی شود یا این که تمام ذخایر انرژی خود را سوزانده باشید. پس چگونه می توان انرژی بدن را بازگرداند آیا شما غذاهای چرب بیرون را انتخاب می کنید یا میوه های سالم را؟

در اینجا چند میوه معرفی شده که تضمین می کنند زندگی دوباره به سلول های شما باز گردانند. به گزارش تایمزسوفاندیا، در ادامه بهترین میوه ها برای تامین انرژی مورد نیاز بدن معرفی می شوند.

موز

هر مربی ورزش شاگردانش را برای خوردنموز تشویق می کند تا سطح انرژی خود را به زمان قبل از تمرین برگردانند. موز منبع خوبی از کربوهیدرات است و برای میوه هایی که سطح انرژی را افزایش می دهند در بالای فهرست قرار دارد.

بیشتر بخوانید:بهترین درمان های خانگی برای عفونت دستگاه تنفسی

میوه های سالم

هندوانه

این میوه طراوت بخش حاوی ویتامین C است که به زندگی شما رنگ و بوی دیگری می بخشد. محتوای آب موجود در هندوانه مانند واحه ای (نقطه‌ای سرسبز در میان صحرا) در بیابان است.

سیب

سیب به عنوان یک منبع بزرگی از تامین آهسته انرژی برای بدن شناخته می شود. به علاوه، سیب حاوی ویتامین C، B و پتاسیم است که به شما کمک زیادی می کند.

پرتقال

پرتقال به عنوان یک نیروگاه مغذی برای انرژی و ویتامین C شناخته می شود. علاوه بر این، پرتقال حاوی فسفر، مواد معدنی و فیبرها برای عملکرد سالم بدن است.

بیشتر بخوانید:استفاده های درمانی از شکلات

هندوانه

پاپایا

پاپایا میوه ای بسیار متنوع است که جنبه های مختلف سلامتی را تحت الشعاع قرار می دهد. این میوه پربار سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد، برای بدن انرژی تامین می کند و فواید ضدالتهابی دارد.

انبه

انبه سلطان میوه ها حاوی ویتامین B و C، کلسیم، پتاسیم، زینک، فولات و پروتئین ها است.

آووکادو

آووکادو به دلیل دارا بودن محتوای چربی زیاد منبع خوبی از چربی های خوب محسوب می شود. آووکادو را می توان برای تامین و تقویت انرژی مصرف کرد.
مترجم: الهه زارعی