چکیده : تار موهای مژه با آن که اغلب چندان پر و زیاد نیستند، اما در زیبایی چهره بخصوص چشم‌ها اثرگذاری بالایی دارند. به همین دلیل با تقویت آن‌ها می‌توان به چشم‌ها زیبایی بیشتری بخشید. سرم تقویت مژه سریتا یکی از محصولاتی است که به خانم‌ها و آقایان کمک خواهد کرد تا مژه و چشم‌های زیبایی داشته باشند. ما در این مطلب قصد داریم ضمن بیان راه‌هایی برای مراقبت از  مژه‌ها، سرم سریتا مژه را به شما معرفی کرده و طرز استفاده از آن را با شما در میان بگذاریم.

تار موهای مژه با آن که اغلب چندان پر و زیاد نیستند، اما در زیبایی چهره بخصوص چشم‌ها اثرگذاری بالایی دارند. به همین دلیل با تقویت آن‌ها می‌توان به چشم‌ها زیبایی بیشتری بخشید. سرم تقویت مژه سریتا یکی از محصولاتی است که به خانم‌ها و آقایان کمک خواهد کرد تا مژه و چشم‌های زیبایی داشته باشند. ما در این مطلب قصد داریم ضمن بیان راه‌هایی برای مراقبت از  مژه‌ها، سرم سریتا مژه را به شما معرفی کرده و طرز استفاده از آن را با شما در میان بگذاریم.

تقویت مژه سریتا

چگونه می‌توان از مژه‌ها مراقبت کرد؟

همان‌طور که می‌دانید و دیده‌اید، برخی افراد به صورت ژنتیکی دارای مژه‌های ضخیم و پرپشت بوده و برخی دیگر مژه‌های نازک کم پشتی دارند. به هر حال چه دارای مژه‌های پر و زیبایی باشید و یا مژه‌های‌تان دارای تارهای نازک و کم پشتی باشد، باید همیشه مراقب آن‌ها باشید و از راهکارهایی که می‌تواند به پرپشت شدن و جلوگیری از ریزش آن‌ها کمک نماید، استفاده نمایید. توصیه‌های زیر چنانچه همیشه و به‌صورت روتین انجام شود، به همراه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت، می‌تواند در مراقبت از مژه‌های شما نقش اساسی داشته باشد.

استفاده از یک برس کوچک برای شانه زدن مژه‌ها

این کار سبب می‌شود تا به مرور مژه‌های شما حالت بهتری پیدا نماید. دیگر آن که برس کشیدن می‌تواند به جریان پیدا کردن خون در بن مژه‌ها کمک کرده و خونرسانی به آن‌ها سبب شود تا فولیکول‌های مژه تقویت شود.

پاک کردن آرایش پیش از خواب شبانه

در این بخش قصد داریم به این موضوع تاکید کنیم که هیچگاه و تحت هیچ شرایطی با داشتن آرایش به رختخواب نروید و علاوه بر تمیز کردن کل صورت از مواد آرایشی مختلف، حتما چشم‌های خود را نیز تمیز کنید؛ زیرا به این ترتیب کم‌تر به آن‌ها آسیب خواهد رسید. علاوه بر این می توانید از محلول‌ها و سرم‌های تقویت مژه مانند سریتا برای مژه استفاده کرده و سپس بخوابید.

شانه زدن مژه‌ها

داشتن رژیم غذایی سالم

تغذیه سالم نه‌تنها به سالم ماندن تمامی اجزای بدن شما کمک خواهد کرد، بلکه مصرف غذاهای سالم می‌تواند کمک کند تا مژه‌هایی بلند، ضخیم و پر پشت‌تر داشته باشید. همان‌طور که می‌دانید مژه‌ها نیز مانند موی سر و ناخن و غیره برای رشد بیشتر نیاز به دریافت مواد معدنی و ویتامین‌ها دارند؛ بنابراین اگر از غذاهای سالم که حاوی مواد معدنی و ویتامین‌های مختلفی هستند استفاده کنید، به رشد مژه‌های خود کمک خواهید کرد.

از مژه‌های مصنوعی موقت استفاده نکنید

از آن‌جا که امروزه داشتن مژه‌های زیبا یکی از المان‌های زیبایی به شمار می‌آید، بسیاری از دختران و خانم‌های جوان سعی می‌کنند برای زیباتر کردن چشم‌های خود از مژه‌های مصنوعی استفاده کرده و یا اقدام به کاشت و اکستنشن مو ‌کنند. به دلیل آن که مژه مصنوعی و یا عملیات کاشت، روی مژه و یا لابه‌لای آن چسبانده می‌شود، مانع از رسیدن اکسیژن به مژه‌ها شده و استفاده از چسب‌های شیمیایی نیز باعث می‌شود هنگام برداشتن و ریموو کردن آن‌ها کنده شدن مژه‌ها را به‌همراه داشته باشد. به همین دلیل برای مراقبت از مژه‌ها بهتر است این کار را انجام نداده و تنها به تقویت مژه‌ها با استفاده از سرم‌های تقویت مژه مانند سریتا مژه که در بخش بعدی درباره آن بیشتر خواهید خواند، اکتفا کنید.

ماساژ پلک‌ها

یکی‌دیگر از روش‌های تقویت مژه‌ها ماساژ آن‌ها است؛ زیرا ماساژ نرم سبب تحریک فولیکول‌های مژه شده و به رشد سریع آن‌ها کمک می‌کند‌.

سرم تقویت مژه سریتا چیست؟

چنانچه مژه‌های کم حجم و نازکی دارید، باید علت آن را ریشه‌یابی کنید؛ زیرا علاوه بر مسائل ژنتیکی، عوامل دیگری مانند افزایش سن و نامناسب بودن تغذیه، سبب از دست رفتن توانایی فولیکول‌ها شده و رشد مژه‌ها کاهش می‌یابد. محلول تقویت کننده مژه سریتا، تحت فرمولاسیون بسیار کارآمدی تهیه شده است که کمک می‌کند علاوه بر بازسازی، ضخامت مژه‌ها افزایش پیدا کرده و حجم و انباشتگی آن‌ها بیشتر شود و زیبایی چشم‌های شما را دو چندان نماید.

در سرم تقویت کننده مژه سریتا

اگر اسم برند سریتا را شنیده باشید، می‌دانید که این شرکت محصولاتی از قبیل سریتا برای مژه و ابرو و مو را بازار عرضه کرده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. از زمان تولید این محصول تاکنون تمامی افرادی که از آن استفاده کرده‌اند با بازخورد و نتایج بسیار خوبی مواجه شدند که علاوه بر استفاده از سریتا مژه از محصولات دیگر این برند مانند سرم احیا کننده ابرو، کرم تقویت کننده ابرو سریتا و همچنین پک تقویت مژه و ابرو و پک اسپری دو فاز و محلول تقویت مژه سریتا نیز استفاده کرده و به دلیل کیفیت بالا و اثرگذاری آن به خانواده بزرگ سریتا پیوسته‌اند.

در سرم تقویت کننده مژه سریتا چه فرمولاسیونی به کار رفته است؟

همان‌گونه که پیش‌تر اشاره کردیم، ریزش و یا کم پشت شدن مژه‌ها می‌تواند در اثر کمبود مواد معدنی یا به‌هم‌ریختن هورمون‌ها و افزایش سن رخ دهد؛ اما به قطعیت می‌توان گفت با استفاده از سرم سریتا برای مژه می‌توان مژه‌های ریخته را نیز بازگرداند؛ زیرا فرمولاسیونی در ساخت این محلول به کار رفته که به تحریک و رشد فولیکول‌های مژه کمک خواهد کرد. در ادامه به مواد معدنی و ویتامین‌هایی که در ساخت سرم تقویت مژه‌ها استفاده شده است، خواهیم پرداخت:

  • پانتنول یا ویتامین B5 سبب انرژی رسانی بیشتر به مژه‌ها شده و آب‌رسانی به آن را افزایش می‌دهد.
  • ویتامین B7 با ترکیبی از اسیدهای آمینه موجب پروتئین‌سازی در ریشه مژه‌ها خواهد شد.
  • بیماتوپراست: بیماتوپراست کمک می‌کند تا مژه‌ها در یک بازه مشخص فرصت بیشتری برای رشد داشته باشند.
  • نیاسین آمید نیز به کاهش تبخیر آب کمک کرده و اجازه نمی‌دهد آبرسانی به مژه‌ها کاهش یابد، ضمن آن که سبب می‌شود رنگ‌دانه‌سازی در مژه‌ها تنظیم شود.
  • شبدر قرمز نیز علاوه بر مواد معدنی در ساخت محلول تقویت مژه سریتا به کار رفته که به‌لحاظ خاصیت ضد اکسیدانی که دارد ضمن مهار رادیکال‌های آزاد سبب افزایش گردش خون در ریشه مژه‌ها شده و به تقویت و رشد مژه‌ها کمک می‌کند.
  • آلوئه‌ورا یکی دیگر از مواد به کار رفته در ساخت فرمولاسیون سرم تقویت مژه سریتا است که سبب شادابی بیشتر مژه‌ها می‌شود.

نحوه استفاده از تقویت مژه سریتا به چه صورت است؟

استفاده از تقویت مژه سریتا

برای آن که بتوانید از سرم مژه سریتا استفاده نمایید، لازم است ابتدا چشم‌های خود را از وجود هر نوع لوازم آرایشی پاک کنید و سپس با دست‌های تمیز قلم مو تمیزی را به سرم سریتا مژه آغشته کرده و آن را از محل رویش مژه‌های پلک بالا به‌خوبی به سمت خارج بکشید. این کار را باید هر شب انجام دهید تا مژه‌های شما به حجم و پرپشتی دلخواه برسد. سپس میزان استفاده از آن را کم کنید که این مورد نیز با توجه بر طولانی بودن فاز ریزش مژه باید به صورت زیر استفاده شود:

  • دوره اول مصرف:هر شب تا رسیدن به حجم لازم.
  • دوره دوم مصرف: یک شب در میان به طوری که بتوان آرام آرام سرم تقویت مژه سریتا را قطع کرد.
  • دوره سوم مصرف: دو بار در هفته تا بتوان پس ار مدتی مصرف سرم سریتا مژه را به طور کامل قطع نمود.
  • دوره چهارم مصرف: پس از یک دوره استراحت به مدت 1 ماه و نیم بهتر است دوباره دوره جدید به صورت قبل تکرار شود.

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی حنارا

اگر علاقه‌مندید محصولات مرتبط با تقویت پوست و مو را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید، ما به شما فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی حنارا را پیشنهاد می‌کنیم. فروشگاه حنارا با شعار «بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی، زیبایی در کنار سلامت» کار خود را با فروش محصولات مختلف بهترین برندهای ایرانی مانند سریتا و ژنوبایوتیک آغاز کرده و محصولات تخصصی از جمله سرم مژه سریتا، کرم ابرو و همچنین محلول‌های تقویت کننده مژه سریتا را به مشتریان ارائه کرده است.

لوازم آرایشی و بهداشتی

از دیگر محصولات این فروشگاه اینترنتی می‌توان به ماسک مو، سرم مو، سرم کراتین، انواع شامپوها و غیره اشاره کرد. برای خرید این دسته از محصولات و استعلام قیمت تقویت مژه سریتا کافیست به وب سایت فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی حنارا به آدرس https://hanara.ir  مراجعه کرده و محصول مورد نیاز خود را پس از دریافت قیمت به سبد خرید بی‌افزایید.