لیفت ابرو با نخ

شاید پیر شده باشیم، اما قطعا دلمان نمی خواهد که پیر به نظر برسیم. بعضی از افراد به دلیل پارامترهای ژنتیکی، درگیری با یک بیماری، سیگار کشیدن، نوشیدن زیاد الکل و حضور بدون محافظ در برابر خورشید، حتی از سن تقویمی خودشان هم پیرتر به نظر می رسند. جراح زیبایی یا متخصص پوست می تواند فارغ از دلیلتان برای داشتن یک ظاهر جوانتر، شما را به حالتی برساند که حس بهتری نسبت به ظاهر خودتان پیدا کنید. جواب تمامی سوالاتی که درباره لیفت ابرو با نخ دارید، مثل ماندگاری نتیجه لیفت ابرو با نخ و اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر را می توانید با ما پیدا کنید.

لیفت ابرو با نخ چیست؟

لیبفت ابرو با نخ، یک روش درمانی جدید انقلابی در دنیای زیبایی به شمار می رود، اما دهه ها است که کاربردهای مختلفی مثل درمان اختلالات زنانگی یا جوانسازی پوست، لیفت پلک ها و… را می توان با استفاده از روش ایمن لیفت با نخ انجام داد. اما باید چند نکته را در استفاده از لیفت با نخ برای مصارف زیبایی بدانید. اول، نتایج لیفت ابرو با نخ را می توانید بلافاصله مشاهده کنید؛ دوم، با استفاده از نخ و انقباض بافت چربی، به بافت پوست سفت تری دست می یابید؛ سوم، استفاده از نخ منجر به بهبود کلاژن سازی و تشکیل عروق جدی برای بازسازی پوست ها در سطح سلولی می شود.

انجام لیفت ابرو با نخ چقدر طول می کشد؟

یکی از بهترین مزایای لیفت ابرو با نخ اینست که تنها 15 الی 30 دقیقه طول می کشد. بعد از می توانید هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید و به قرارهایتان برسید.

چه انتظاری از قبل از شروع درمان داشتم باشم؟

پزشک یا دستیارش مقداری ماده بیحس کننده موضعی را به محل درمان می مالند و یا تزریق می کنند. سوزن استفاده شده در این روش به اندازه ای ریز است که درد آن را متوجه نخواهید شد. اما پزشکتان برای اطمینان از اینکه دردی متوجه نمی شوید، از بیحسی استفاده می کند.

چه انتظاری از فرایند درمان داشته باشم؟

درمان با شروع اثر ماده بیحس کننده آغاز می شود و نخها به کمک یک سوزن توخالی یا کانولا وارد پوست می شود. امکان کشیدن پوست با قرار گرفتن نخ در لایه ای مناسب و چسبیدن (به کمک خار) به پوست فراهم می شود و نخ باقی مانده بریده می شود.

آیا همه نخ ها شبیه هم هستند؟

نخ‌ها انواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان به نخ PDO یا نخ آپتوس اشاره کرد که هر یک به دلیل مشخصی استفاده می‌شوند. پزشک با توجه به نیاز شما و استفاده های مختلف نخ‌ها ممکن است از چند نوع نخ برای مقابله با پیری استفاده کند.

آیا نوع نخ استفاده شده هم مهم است؟

بله که نوع نخ یا نخهای استفاده شده برای لیفت ابرو مهم است. نخها علاوه بر شکل های مختلفی که دارند، حتی طول و ضخامت مختلفی هم دارند. تمامی این موارد، ویژگی هایی هستند که بر مقاومت کششی، کارایی، کیفیت و هزینه درمان تاثیر می گذارد.

آیا لیفت ابرو با نخ ایمن است؟

آیا لیفت ابرو با نخ ایمن است؟

لیفت ابرو با نخ بسیار ایمن است و ایمنی و کارایی آن به تایید سازمان غذا و داروی امریکا رسیده است. بعلاوه بعد از صدها هزار مورد استفاده از نخ در لیفت ابرو، هنوز خبری از گزارشی درباره واکنش های آلرژیک، حساسیت به نخ یا عوارض جانبی جدی نیست.

قبل از درمان باید چه کاری باید بکنم؟

لیفت ابرو با نخ یک روش درمانی کم تهاجم است و لازم نیست که برای آماده سازی کاری کنید. اما شاید لازم باشد که برای دستیابی به بهترین نتایج، بعضی اقدامات احتیاطی انجام دهید. بهتر است که موارد زیر را از دو روز قبل کنار از درمان بگذارید:

  • الکل
  • ژنگو
  • روغن یا مکمل های حاوی روغن ماهی
  • داروهای چینی
  • ویتامین E
  • تمارین ورزشی سنگین
  • سونا و اتاق بخار

مراقبت های بعد از لیفت ابرو با نخ چیست؟

این درمان به مراقبت های بخصوصی نیاز ندارد اما باید تا دو هفته بعد از لیفت ابرو با نخ از انجام کارهای دندانی خودداری کنید. باز نگه داشتن طولانی مدت دهان می تواند تا حد زیادی بر نتیجه درمان تاثیر بگذارد. بعلاوه تا چند هفته باید به صورت مستقیم و به سمت بالا بخوابید و بر کناره های صورتتان فشار وارد نکنید.

طرح درمان چگونه است؟

یک نخ PDO با توجه نوع و بافت پوست شما و اهدافی که در ذهن دارید، انتخاب می‌شود. با توجه به موارد مد نظرتان شاید به چند نخ نیاز پیدا کنید. از نخ های مختلف برای شدت های مختلف لیفت، سفت کردن پوست و جوانسازی سلولی استفاده می‌شود.

ماندگاری نتایج لیفت ابرو چقدر است؟

اینکه ماندگاری نتایج لیفت ابرو چقدر است، به فاکتورهای مختلفی مثل ضخامت نخ، کیفیت نخ و سرعت سوخت و ساز بدنتان بستگی دارد. اما این مدت در اکثر بیمارانمان بین شش تا نه ماه است.

مشاهده نتایج چقدر طول می کشد؟

ماندگاری نتایج لیفت ابرو

بخشی از نتایج لیفت ابرو یا کانتورینگ صورت را می توان بلافاصله بعد از درمان مشاهده کرد. در واقع وقتی که از مطب بیرون می روید، ظاهری جوانتر از زمانی خواهید داشت که وارد مطب شده بودید.

دستیابی به نتایج نهایی چقدر طول می کشد؟

بعد از گذشت یک یا دو ماه از لیفت ابرو با نخ می توانید شاهد نتایج نهایی این درمان زیبایی باشید. اما مدت زمان دقیق مورد نیاز برای رسیدن به نتایج نهایی به سن شما بستگی دارد. سن یکی از اصلی ترین عوامل موثر بر تولید کلاژن جدید و قدرتمند در بدن است. کلاژن همان پروتئین مسئول شکل و حجم دهی به گونه و پر کردن چین و چروک ریز صورت است.

به چند جلسه درمانی نیاز دارم؟

خیلی از مشتریان ما تنها بعد از یک جلسه درمان، از نتیجه درمانشان راضی خواهند بود. بعد از گذشت شش تا نه ماه باید به پزشک مراجعه کنید تا ببینید که آیا به تجدید درمان نیازی دارید یا خیر. بعد از جلسه دوم تا سه سال به تکرار درمان نیاز پیدا نخواهید کرد.

آیا من برای لیفت ابرو با نخ مناسب هستم؟

اگر دنبال جوابی برای مشکل چین و چروک ریز صورت و رفع شلی و افتادگی پوست و … هستید، می توانید لیفت ابرو با نخ را در نظر بگیرید. به خصوص اگر دنبال نتیجه فوری لیفت صورت باشید اما پول و زمان کافی برای جراحی لیفت صورت را نداشته باشید، گزینه مناسبی برای این روش خواهید بود.

آیا گزینه های دیگری به غیر از لیفت ابرو با نخ وجود دارد؟

تزریق ژل

تزریق ژل و لیفت ابرو با نخ در تحریک فرایند کلاژن سازی طبیعی بدن شبیه هم هستند. ژل ها حاوی ماده فعال هیالورونیک هستند که با عبارت HA هم شناخته می‌شود. یکی از محبوبترین برندهای تزریق ژل که به تایید سازمان غذا و داروی امریکا هم رسیده، ژوویدرم (Juvederm) است. خود جوددرم هم در انواع مختلف جوودرم اولترا، اولترا پلاس، ژوودرم ولبلا و ژوودرم ولیوما XC تولید می‌شود.

اندولیفت

اندولیفت یک روش لیزردرمانی سرپایی است که در درمان زیبایی استفاده می شود. اهداف مختلفی را می توان برای اندولیفت برشمرد: مدلسازی جدد لایه های عمیق و سطحی، حجم دهی و سفت کردن بافت‌های پیوندی، تحریک کلاژن سازی پوست و در صورت نیاز کاهش چربی اضافی.