خرید اقساطی انواع کالای دیجیتال تا ۵۰ میلیون تومان

با توجه به نرخ تورم بالای کشور، قیمت اجناس مختلف روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند؛ یکی از گروه محصولاتی که دستخوش افزایش قیمت بسیاری در بازار بوده، کالاهای دیجیتال است. به‌طوری‌که قیمت انواع کالای دیجیتال مانند گوشی‌های هوشمند، لپ‌تاپ، کامپیوتر و لوازم جانبی آن و دیگر محصولات از این دست با قیمت بالایی در بازار موجود هستند. ممکن است شخصی برای انجام کارهای شخصی یا کاری خود به خرید این محصولات نیاز داشته باشد، اما اولویت‌های دیگری نیز برای خرید در نظر گرفته باشید. از این رو ممکن است خرید اقساطی گوشی، خرید قسطی لپ تاپ و دیگر لوازم دیجیتالی بتواند در برهه‌ای از زمان به شما کمک کند.

اهمیت خرید اقساطی گوشی و لپ‌تاپ

در بین لوازم دیجیتالی، معمولا گوشی و لپ‌تاپ دارای اهمیت بیشتری هستند. چراکه از این دو محصول برای انجام کارهای شخصی و کاری در سطح گسترده استفاده می‌شود. امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که حداقل یک گوشی هوشمند نداشته باشد. البته چون گوشی‌های هوشمند هم دارای تنوع بالایی هستند و هر روزه مدل‌های جدیدتر و کارآمدتری از آن‌ها روانه بازار می‌شود، هرچند سال یکبار نیاز به خرید گوشی جدید در افراد ایجاد می‌شود تا بتوانند از امکانات و کیفیت بالاتر این محصول بهره بگیرند. از آن طرف، کارهای گرافیکی سطح بالا و بسیاری از مشاغل به لپ‌تاپ برای انجام فعالیت‌های خود نیاز دارند. بنابراین اهمیت خرید اقساطی گوشی و خرید قسطی لپ‌تاپ در اولویت سرویس‌های ارائه خدمات اعتباری قرار گرفته است.

مزایا و معایب خرید اقساطی لوازم دیجیتال

خرید اقساطی اگرچه ممکن است برای بسیاری از افراد بسیار مفید و کارراه‌انداز باشد، اما برای برخی از افراد هم جالب نیست. این موضوع را می‌توان در مزایا و معایب خرید اقساطی جست‌وجو کرد. مزایای خرید اقساطی به این قرار هستند:

 1. به‌دست آوردن محصول موردنظر در حال حاضر، اما پرداخت آن در ماه‌های آینده
 2. مدیریت هزینه‌های خرید محصولات موردنظر
 3. امکان خرید محصولات باکیفیت بدون نگرانی از مقدار نقدینگی موجود
 4. تسویه تدریجی و عدم فشار مالی

موارد فوق جزو مزایای خرید اقساطی هر کالایی هستند که خرید اقساطی گوشی و خرید قسطی لپ‌تاپ را شامل می‌شود. اما اگر بخواهیم معایب این امر را نیز بررسی کنیم، باید به گزینه‌های زیر توجه داشته باشیم:

 1. پرداخت هزینه کلی بیشتر به نسبت خرید نقدی
 2. نیاز به معرفی ضامن و ارائه تضمین

یکی از اصلی‌ترین معایب خرید اقساطی، جدا از پرداخت هزینه بیشتر، معرفی ضامن است که برای برخی از افراد چالش‌برانگیز است. در واقع برخی‌ صرفا به‌دلیل اینکه مجبور به معرفی ضامن نباشند، از خرید اقساطی صرف‌نظر می‌کنند. اما خوشبختانه با وجود سرویس‌های ارائه اعتبار آنلاین، خرید اقساطی گوشی، خرید قسطی لپ‌تاپ و دیگر لوازم دیجیتال بدون معرفی ضامن امکان‌پذیر است. این امکان از طریق سایت ازکی‌وام ارائه شده است.

مزایا و معایب خرید اقساطی لوازم دیجیتال

شرایط خرید اقساطی در «ازکی‌وام» به چه صورت است؟

«ازکی‌وام» یک پلتفرم ارائه اعتبار آنلاین و خرید اقساطی است که در آن می‌توان طیف گسترده‌ای از محصولات مانند محصولات دیجیتال، لوازم خانگی، بیمه، پوشاک و غیره را با استفاده از اعتبار دریافتی، به‌صورت قسطی خریداری کرد. از جمله خدمات اعتباری این پلتفرم می‌توان موارد زیر را نام برد:

 1. با سرویس ازکی‌وام، امکان دریافت اعتبار و خرید قسطی از سراسر کشور وجود دارد.
 2. سرویس ازکی‌وام، کاملا آنلاین است و در هیچ مرحله‌ای به مراجعه حضوری نیاز ندارد.
 3. سرویس ازکی‌وام دارای طرح‌های متنوعی است که امکان ارائه اعتبار با توجه به ویژگی‌های هر فرد را فراهم کرده است.
 4. دریافت اعتبار در ازکی‌وام به معرفی ضامن نیاز ندارد. (بدون نیاز به ضامن)
 5. برای ضمانت در ازکی‌وام، به‌جای ضامن، با توجه به طرح انتخابی، امکان ارائه سفته آنلاین یا چک وجود دارد.
 6. در ازکی‌وام می‌توان تا سقف 50 میلیون تومان کالای دیجیتال را به‌صورت قسطی خریداری کرد.
 7. امکان بازپراخت وام در ازکی‌وام تا ۱۸ ماه وجود دارد.
 8. خرید اقساطی گوشی، خرید قسطی لپ تاپ و دیگر لوازم دیجیتال با استفاده از اعتبار دریافتی در ازکی‌وام، از فروشگاه‌های معتبر کالای دیجیتال صورت می‌گیرد.

علاوه بر کالای دیجیتال، سایر کالاهای موردنیاز تا سقف 50 میلیون تومان را نیز می‌توان از طریق این پلتفرم خریداری کرد.

چطور می‌توان برای دریافت اعتبار از «ازکی‌وام» اقدام کرد؟

در ازکی‌وام طرح‌های مختلف اعتباری وجود دارند که فرد پس از ورود به سایت ازکی‌وام و ثبت‌نام آنها را در پنل کاربری خود خواهد دید. در ازکی‌وام افراد می تواند متناسب با شرایط خود تا سقف ۵۰ میلیون تومان با ضمانت چک اعتبار خرید دریافت کنند. از طریق این اعتبار می‌توان کالاها و خدمات موردنیاز خود را اعم از کالاهای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم ورزشی و غیره را از فروشگاه‌های متعدد و معتبر همکار به صورت اقساطی خرید. برای آشنایی بیشتر با دریافت اعتبار و خرید اعتباری می‌توانید به سایت ازکی‌وام مراجعه کنید.