دستگاه لیزر یکی از پردرآمدترین بخش های کلینیک زیبایی در دنیا است.  اما در ایران افراد کمتری در مورد کسب درآمد از لیزر اطلاعات دارند و خیلی‌ها نمی‌دانند.

راه اندازی کلینیک های زیبایی و لیزر موهای زائد پس از جنبه های پزشکی و درمانی به یکی از سودآورترین و رو به رشد ترین مشاغل دنیا تبدیل شده است که افراد زیادی در آن سرمایه گذاری می کنند.

به نقل از سایت آرگون مدیکال مقاله‌ای در مورد دستگاه لیزر منتشر شد که میانگین درآمد کلینیک های لیزر در ایران را اعلام کرده است و بخشی از آن را در ادامه می‌خوانیم. همراه ما باشید.

راه اندازی کلینیک لیزر رفع موهای زائد می تواند بسیار پردرآمد باشد. در واقع، صنعت حذف موهای زائد در حال حاضر میلیاردها دلار سودآوری دارد. طبق گزارش کمپانی مارکت مچ، انتظار می‌رود بازار جهانی لیزر موهای زائد تا سال 2028 با نرخ سود ترکیبی جهش چشمگیری خواهد داشت.

این آمار اطلاعات جهانی است و در این مقاله سعی کردیم این صنعت را از نظر اقتصادی بررسی کنیم و درآمدهای آن را در ایران و خارج از ایران با یکدیگر مقایسه کنیم

با دستگاه لیزر تیتانیوم آرگون مدیکال درآمدزایی کنید 

لیزر چیست؟
 

پیش از اینکه در مورد درآمد کلینیک زیبایی صحبت کنیم باهم یاد بگیریم لیزر چیست؟ لیزر دستگاهی است که می تواند طول موج خاصی از امواج نورانی را تقویت کند و در یک نقطه متمرکز کند، این کار باعث افزایش انرژی و قدرت نفوذپذیری امواج نورانی می گردد و انرژی گرمایی که حاصل می شود در منطقه مورد نظر باعث اثر درمانی لیزر می شود.

دستگاه لیزر تیتانیوم آرگون مدیکال چیست؟

شرکت آرگون مدیکال با در نظر داشتن اهمیت این موضوع دستگاه های لیزر خود را مطابق با استانداردهای بین المللی تحت نظارت اداره کل تجهیزات پزشکی ایران عرضه می نماید.

این شرکت با تولید دستگاه لیزر تیتانیوم آرگون مدیکال علاوه بر پاس کردن استانداردهای کیفی، عملکردی، عمومی و لیزر و ای ام سی  و حساسیت پوستی و سمیت سلولی، ایزو 13485 و تصدیق نرم‌افزاری مجوز بالینی خود را از دانشگاه شهید بهشتی اخذ نموده و در نهایت موفق به دریافت مجوز از وزارت بهداشت و وزارت صنعت شده است.

راه اندازی کسب و کار لیزر موهای زائد چقدر هزینه و درآمد دارد؟

سوالات متداولی در اینجا آمده است که از نظر صرفه اقتصادی و کاملا به روز مورد بررسی قرار میدهیم که راه اندازی یک کلینیک لیزر رفع موهای زائد چه هزینه ها و درآمدهایی دارد.

ممکن است لازم باشد تا 3 میلیارد تومان برای سیستم و دستگاه لیزر خود خرج کنید. خواه از بانک وام می گیرید یا از دیگران، به هر حال روش هایی وجود دارد که میتوان از طریق آنها سرمایه به دست آورید.

ولی امروزه در ایران دستگاه های لیزر موهای زائد چیزی بین 200 میلیون تا نهایت 1 میلیارد هستند که توجیح اقتصادی دارند و در ایران با این مبلغ میتوان دستگاه لیزر خرید و در کلینیک استفاده کرد و از آن کسب درآمد کرد که نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار هزینه ناچیزی میباشد.

با انجام لیزر موهای زائد چقدر می توانید درآمد داشته باشیم؟

در سراسر ایران، صاحبان کلینیک های لیزر موهای زائد در حالت متوسط ماهیانه 100 میلیون درآمد دارند که با در نظر گرفتن تعداد دستگاه و مراجعین متغیر است.

درآمد خالص کلینیک های لیزر موهای زائد به طور میانگین در ایران ماهیانه چیزی بین 20 میلیون تا 400 میلیون تومان و با در نظر گرفتن مواردی که اعلام شده است، حتی این مبلغ میتواند بیشتر نیز باشد.

این اطلاعات توسط شرکت آرگون مدیکال تولید کننده دستگاه های زیبایی و دستگاه لیزر تیتانیوم در ایران جمع آوری شده است.

برخی کلینیک های زیبایی و پوست در ایران درآمدهای میلیاردی دارند و جزء کسب و کارهای پر رونق و پر درآمد حساب میشوند و خرید تجهیزات آنها بسیار بازگشت سرمایه سریعی دارند، مشاوران شرکت آرگون مدیکال آماده هستند که در این زمینه به شما مشاوره دهند.

راه اندازی سالن لیزر موهای زائد چه هزینه هایی دارد؟

هزینه راه اندازی کلینیک لیزر موهای زائد شامل موارد زیر می‌شود:

 1. خرید دستگاه لیزر موهای زائد:
  خرید دستگاه لیزر اولین و مهم ترین بخش راه اندازی کلینیک زیبایی است که بیشترین هزینه را به همراه دارد و باید بیشترین دقت را در مورد خرید دستگاه انجام داد. وجود دستگاه های لیز مو تقلبی در ایران، وجود رنگ ها یا طیف های پوستی مختلف، نبود دانش و اطلاعات کافی در این مورد باعث شده است بسیار زیادی از کلینیک های لیزر مو به درآمد ایده آل نرسند. پس در خرید دستگاه مد نظر با متخصصان و مشاوران این حوزه در ارتباط باشید.
 2. هزینه اجاره کلینیک و هزینه های جاری:
  هزینه اجاره یا خرید ملک برای کلینیک در هر نقطه ای از ایران متفاوت است و بعد از خرید دستگاه لیزر مهمترین بخش راه اندازی میتواند این مورد باشد، توصیه ما به افرادی که قصد راه اندازی کلینیک لیزر مو دارند این مورد است که در قسمتی از شهر خود مرکز لیزر مو را احداث کنند که بهترین بازخورد و اعتبار خوبی داشته باشند.
 3. هزینه کارکنان:
  کارمندان و اپراتور دستگاه لیزر کلینیک جزء مهمی از مرکز شما میباشند که با مشتریان شما در ارتباط هستند، پس سعی کنید از نیروهای متخصص و با روابط عمومی بالا استفاده کنید. استفاده از نیروهای متخصص دلیل بسیار مهم جهت رسیدن به اهدافی مثل افزایش درآمد و سودآوری، رقابت، صرفه اقتصادی، می‌باشد.
 4. هزینه تبلیغ:
  تبلیغات میتواند پر هزینه ترین قسمت هر کاری برای اطلاع رسانی باشد ولی راه اندازی مرکز لیزر مو نیاز و هزینه چندانی برای تبلیغ ندارد زیرا به دلیل نیاز زیاد جامعه، شما با هزینه کمی در تبلیغات محیطی و شبکه های اجتماعی میتوانید با ارائه خدمات خوب برند خود را معروف کنید و نیاز چندانی به تبلیغات نداشته باشید.

شرکت آرگون مدیکال

موارد های نام برده شده میتواند به پارامترهای بسیاری بستگی داشته باشد، شما اگر قصد راه اندازی کلینیک لیزر موهای زائد و همچنین خرید دستگاه لیزر را دارید بصورت رایگان با کارشناسان شرکت آرگون مدیکال با شماره 09129683517  و یا داخلی 02188700444  ارتباط بگیرید تا هزینه های شما را برای این موضوع برآورد کند.