مجله پزشکی دکتر سلام در سوم اسفند سال 1390 با هدف کمک به سلامت هرچه بیشتر فارسی زبانان بخصوص ایرانیان عزیز شروع به کار کرد. امروز 3 اسفند سال 1391 به لطف خدا مجله پزشکی دکتر سلام یکساله شد.

مجله پزشکی دکتر سلام با هدف پیشگیری و درمان بیماری ها برای ترویج زندگی سالم و سلامت در سال 90 شروع به فعالیت کرد. در این سایت جدیدترین مقالات، مطالب، خبرها و بسیاری دیگر در مورد مسائل پزشکی، دندانپزشکی، روانپزشکی و روانشناسی، جنسی، داروها، خواص میوه ها و سبزیجات، گیاهان داروئی، زیبایی، پوست، مو ارائه می شود. سایت دکتر سلام، به یکی از جامع ترین سایت های پزشکی ایران تبدیل شده است.

مجله پزشکی دکتر سلام یکساله شد

همکاری با پزشکان و دانشجویان رشته های پزشکی، پرستاری، تربیت بدنی، مامایی، پزشکان متخصص و فوق تخصص. و همچنین ارائه جدیدترین یافته های پزشکی روز دنیا که توسط تیم دکتر سلام ترجمه و تهیه می شود. افتخار ما این است که مطالب مفید و همچنین به روز است و سعی بر آن داریم تولید محتوا کنیم و سطح اطلاعات پزشکی مردم عزیزمان را بالا ببریم. در کنار مطالب پزشکی عمومی بصورت تخصصی در رشته های مختلف نیز فعالیت می کنیم که بسیاری از پزشکان و دانشگاه های علوم پزشکی این سایت را یک سایت مرجع و مفید اعلام داشته اند.

در این یک سالی که گذشت تیم دکتر سلام زحمات بسیاری برای این سایت کشیدند و به بسیاری از اهداف خود دست یافتند. امیدواریم که شما مراجعه کننده عزیز به این سایت، در طول این یک سالی که ما را تنها نگذاشتید از تیم دکتر سلام و مجله پزشکی دکتر سلام رضایت کامل داشته باشید. هرچه زمان بیشتر می گذرد ما برای دستیابی به اهدافمان که همان سلامت است بیشتر تلاش می کنیم.

سایت دکتر سلام، هم اکنون به یک خانواده بزرگ پارسی زبان تبدیل شده است و امیدواریم که افرادی که با این سایت آشنایی ندارند به کمک شما عزیزان، آشنا شوند و بتوانند از مطالب این سایت که به سختی جمع آوری می شود استفاده کنند.

لازم است در پایان از تمامی پزشکان و اساتیدی که ما را در مدیریت هرچه بهتر این سایت یاری نمودند تشکر نماییم.

با تشکر از وقتی که برای مطالعه این مطلب گذاشتید – تیم مجله پزشکی دکتر سلام