بی بی رکسا (Bebe Rexha) خواننده و ترانه سرای آمریکایی در جریان کنسرت خود در لندن تایید کرد که پس از سه سال از کیان صفیاری، نامزد ایرانی آمریکایی اش، جدا شده است.

بی بی رکسا خواننده ۳۳ ساله دو هفته پس از به اشتراک گذاشتن متن‌هایی در اینستاگرام خود که در آن ظاهرا دوست پسر ایرانی‌اش درباره افزایش وزن او اظهار نگرانی کرده بود، ۲۸ جولای در اجرای خود در لندن، رسما جدایی‌شان را تایید کرد.

اعلام خبر جدایی در کنسرت
او حین معرفی آهنگ «اتمسفر» رو به جمعیت گفت: «من تازه یک جدایی را پشت سر گذاشته‌ام، بنابراین شاید کمی احساساتی شوم. درنتیجه اینجا شما باید به من کمک کنید.»

خبر جدایی بی بی رکسا و دوست پسر ایرانی‌اش تنها دو هفته پس از آن منتشر شد که او متن هایی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در آنها کیان صفیاری درباره افزایش وزن این نامزد جایزه گرمی صحبت می‌کرد و ظاهرا از خود برای اظهارنظرهای پیشینش در جریان بحث های قبلی دفاع می‌کرد. در پیامی که بی بی رکسا در ۱۶ جولای در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده بود نوشته شده بود: «من هرگز نگفتم که تو زیبا نیستی و هرگز نگفتم دوستت ندارم. درواقع من گفتم چقدر زیبایی و چقدر دوستت دارم. اما همیشه گفتم که با تو صادق خواهم بود. صورتت در حال تغییر بود و برای همین این را به تو گفتم… این صحبتی بود که با هم داشتیم و خودت از من پرسیدی.» در ادامه این متن آمده بود: «ترجیح می‌دهی به تو دروغ بگویم؟ تو به وضوح ۳۵ پوند (نزدیک ۱۶ کیلوگرم) وزن اضافه کردی. آیا باید وانمود کنم که این اتفاق نیفتاده و مشکلی نیست؟ بی خیال، من ۳ پوند (نزدیک ۱.۵ کیلوگرم) اضافه کردم و تو به من گفتی چاق. این به این معنی نیست که دوستم نداری.» کیان صفیاری همچنین این‌طور نوشته بود که احساس می‌کند بی بی به دنبال دلیلی برای جدایی از اوست و او را تشویق کرد تا با یک روان‌درمانگر صحبت کند و ریشه مشکلش را پیدا کند. و در آخر اضافه کرد: «اگر مایل بودی بیشتر صحبت کنیم و بیشتر روشنت کنم خبرم کن. دوستت دارم.» این اولین بار نیست که بی بی رکسا با مسائل مربوط به اضافه وزن و تن نکوهی روبه‌رو می‌شود. او پیش‌تر دلیل اضافه وزن ۱۴ کیلویی خود را ابتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک عنوان کرده بود. با نگاهی به صفحه شخصی بی بی رکسا در اینستاگرام می‌توان متوجه شد که عکس های دوست پسر سابق خود را حذف کرده است.

بی بی رکسا و نامزد ایرانی اش از سال ۲۰۲۰ رابطه خود را با هم شروع کردند. کیان صفیاری ۳۹ ساله تهیه کننده، کارگردان و فیلمبردار برنده جایزه امی است که در سال ۱۹۸۳ در لس آنجلس آمریکا به دنیا آمد. بی بی رکسا یک بار به مناسبت تولد کیان صفیاری به او یک ماشین فِراری هدیه داده بود.