در دنیای تبلیغات، یکی از قدرتمندترین ابزارهایی که می‌تواند در کمترین زمان ممکن تبلیغات گسترده را انجام دهد، سامانه پیامکی است. از طریق پنل پیامکی، علاوه بر پیامک‌های تبلیغاتی می‌توانید پیامک‌های دیگر را نیز برای اطلاع‌رسانی کاربران ارسال کنید. با توجه به اینکه گزینه‌های زیادی برای سفارشی کردن پنل‌های پیامکی وجود دارد، همچنین بسیار مقرون به صرفه هستند و با سرعت بالا اطلاع‌رسانی را انجام می‌دهند، بسیاری از کسب وکارها برای معرفی خدمات خود اقدام به خرید پنل پیامکی می‌کنند. سایت آموت، فعال در ارائه پنل‌های پیامکی متنوع، همواره در تلاش است تا خدمات یا کالای شما را در زمان کوتاه و با قیمت مناسب، اطلاع‌رسانی کند و برای موفقیت شما قدم کوچکی بردارد.

نحوه ورود به سایت پنل اس ‌ام اس آموت

با جستجوی عبارت amootsms.Com در صفحه گوگل به صفحه آموت ورود پیدا می‌کنید. پس از وارد شدن به سایت، با ثبت نام رایگان، وارد پنل پیامکی آموت می‌شوید. در دمو آموت ۱۰ روز می‌توانید به صورت رایگان از خدمات پنل پیامکی استفاده کنید. پس از این ۱۰ روز و رسیدن به نتیجه قطعی می‌توانید از بسته‌های پیشنهادی آموت برای ارسال پیامک انبوه استفاده کنید. آموت به شما ۴ پنل پیامکی را پیشنهاد می‌دهد که با انتخاب هر یک از آن‌ها می‌توانید به طور گسترده‌ای خدمات و کسب و کار خود را اطلاع‌رسانی کنید. توجه داشته باشید تمام پنل‌های پیامکی از امکانات یکسانی برخوردار هستند و تفاوت قیمت پنل اس ام اس در مدت زمان استفاده از پنل است.

  • ۳۰روزه، پایه: اولین پنل پیشنهادی آموت، پنل پایه است که به مدت یک ماه می‌توانید از خدمات این پنل استفاده کنید. این پنل را می‌توانید با پیش شماره‌های ۱۰۰۰، ۵۰۰۰۴۰، ۵۰۰۰۳ و از شماره‌های ۷ تا ۱۴ رقمی انتخاب کنید.
  • ۳ماهه، محبوب ترین: بسته پیشنهادی دوم، پنل سه ماهه آموت است که جزو محبوب‌ترین پنل‌ها محسوب می‌شود. پیامک‌های این پنل با پیش شماره‌های ۱۰۰۰، ۵۰۰۰۴۰، ۵۰۰۰۳ و شماره‌های ۷ تا ۱۴ رقمی ارسال می‌شود.
  • یک ساله، سودمندترین: اما برای کسانی که به دنبال سود بیشتر از استفاده پنل‌ها هستند، آموت پنل پیامکی یک ‌ساله را پیشنهاد می‌دهد. در این پنل نیز می‌توانید از میان پیش شماره‌های ۱۰۰۰، ۵۰۰۰۴۰ و ۵۰۰۰۳ شماره‌های ۷ تا ۱۴ رقمی را انتخاب کنید.
  • دائمی، کامل ترین: کارشناسان آموت برای کسانی که پیامک را به عنوان یک ابزار قدرتمند می‌شناسند و این راهکار را بسیار سودمند و موثر می‌دانند، بسته دائمی پنل پیامکی را پیشنهاد می‌دهند. این پنل جزو کامل‌ترین پنل‌های پیامکی است که توسط آموت به کاربران ارائه می‌شود. این پیامک‌ها نیز با پیش شماره‌های ۱۰۰۰، ۵۰۰۰۴۰ و ۵۰۰۰۳ از خطوط ۷ تا ۱۴ رقمی ارسال می‌شوند.

نحوه ثبت نام در پنل اس‌ ام اس

ثبت نام پنل پیامکی بسیار آسان و راحت است، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. از طریق شماره تلفن همراه یک کد دریافت و احراز هویت می‌شوید. با درج کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه رمز یک بار مصرف دریافت می‌کنید. سپس می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و از جزییات پنل کاربری و نحوه استفاده از آن مطلع شوید.

نحوه تست ارسال پیامک رایگان در پنل اس ‌ام اس رایگان آموت

پس از ورود به سایت آموت، در قسمت ثبت نام رایگان می‌توانید با ورود به دمو از خدمات پنل پیامکی ۱۰ روزه آموت به صورت رایگان استفاده کنید. از این طریق نیز می‌توانید پنل پیامکی را تست کرده و از صحت آن اطمینان به دست آورید. برای تست، تنها کافیست یک پیامک را به شماره تلفن همراه خود ارسال کرده و پس از دریافت آن، از صحت پیامک اطمینان حاصل کنید.

نحوه خرید بسته‌های پنل اس‌ ام اس

با انتخاب هر یک از پنل‎ها، باید پیش شماره را نیز انتخاب کنید. قیمت نهایی پنل به همراه مالیات آن، در سایت درج شده است که می‌توانید از طریق درگاه اینترنت مبلغ مورد نظر را پرداخت و پنل را خریداری کنید. پس از پایان یافتن زمان پنل، می‌توانید مجددا پنل را تمدید و استفاده کنید.

نحوه روش‌های ارسال با پنل اس ‌ام اس

پس از خرید پنل پیامکی، برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی یا خدماتی می‌توانید روش‌های مختلفی را انتخاب کنید. نحوه ارسال پیامک می‌تواند تکی و سریع، پیامپ، دفترچه تلفن، ارسال با الگو، فایل بانک شماره، ارسال لیست و ارسال با الگو به صورت اکسل باشد. با انتخاب هر یک از روش‌های ارسال، تنظیمات لازم را برای پیامک انجام داده، سپس می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی خود را به صورت انبوه برای انواع شماره تلفن‌های اپراتورهای مختلف ارسال کنید.

آموزش ارسال پیامک تبلیغاتی با پنل اس‌ ام اس

برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیازی به مراجعه به دفاتر پیشخوان یا مخابرات نیست. تنها باید پنل پیامک تبلیغاتی را خریداری و تبلیغات خود را به روش‌های مختلف برای شماره‌های مختلف ارسال کنید. از جمله روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی می‌توان به روش پیامپ، ارسال با الگو، ارسال لیست، ارسال با الگو به صورت اکسل، فایل بانک شماره و تکی اشاره کرد. شما باید با توجه به هدفی که دارید بهترین روش را انتخاب کنید. در هر یک از روش‌ها می‌توانید جنسیت، سن، مشخص کردن پیش شماره‌های خاص و موارد دیگر را لحاظ کنید.

آموزش ارسال پیامک منطقه‌ای با پنل اس ‌ام اس

پس از اینکه وارد پنل کاربری خود شدید، گزینه ارسال سپس گزینه پیامپ را کلیک کنید. با باز شدن نقشه، مناطق مورد نظر را می‌توانید بر اساس کد پستی انتخاب کنید. همچنین می‌توانید تعداد شماره تلفن‌های ایرانسل یا همراه اول که در منطقه وجود دارند را نیز شناسایی کنید. ارسال پیامک منطقه‌ای محدود به مناطق یک شهر نیست، بلکه می‌توانید به تمام استان‌های هدفمند نیز پیامک را ارسال کنید. پس از انجام تنظیمات، اینک باید روش‌های ارسال را نیز مشخص کنید. می‌توانید روش با گارانتی را انتخاب کنید که در این حالت پیامک حتی به شماره تلفن‌های لیست سیاه نیز ارسال می‌شوند. سپس با فعال کردن گزینه شروع خودکار پیامک‌ها طبق تنظیمات ارسال می‌شود.

آموزش ارسال به بانک شماره مشاغل با پنل اس ‌ام اس

برای ارسال پیامک به بانک شماره مشاغل، ابتدا باید به پنل کاربری خود وارد شوید. سپس گزینه ارسال پیامک را انتخاب و در میان گزینه‌های انتخاب ارسال، بانک شماره‌ها را انتخاب کنید. بانک شماره مشاغل بسیار گسترده است و صنوف بسیار مختلفی در این لیست قرار دارند. شما با توجه به نوع پیامک و هدفی که دارید، صنف مورد نظر را مشخص و از میان زیر مجموعه‌های آن، زیر مجموعه‌ خاص را نیز انتخاب کنید. در پنجره تنظیمات، عنوان، متن، تاریخ و ساعت ارسال پیامک را مشخص کرده، سپس شروع خودکار را انتخاب کنید، تا در زمان تعیین شده پیامک‌ها برای اصناف تعیین شده ارسال شود. در این روش نیز می‌توانید ارسال با گارانتی را انتخاب کنید تا پیامک‌ها حتی به کسانی که در بلک لیست هستند نیز ارسال شود.

آموزش ارسال به بلک لیست پنل اس ‌ام اس

افرادی که مسیر دریافت پیامک تبلیغاتی را در سیم کارت خود مسدود کرده‌اند، جزو افراد بلک لیست قرار می‌گیرند. این افراد در زمان ارسال پیامک انبوه، پیامک دریافت نخواهند کرد. پس از خرید پنل پیامکی، برای ارسال پیامک به بلک لیست می‌توانید از روش خط تبلیغاتی، خط خدمات عمومی و خط خدمات اختصاصی استفاده کنید.

نتیجه گیری و جمع بندی

پنل‌های پیامکی راهی موثر برای معرفی خدمات و کالاها هستند. در مدت زمان بسیار کوتاهی می‌توانید در سراسر منطقه، شهر و کشور خدمات خود را معرفی کنید. با خرید پنل پیامکی ، یک راه آسان را برای ارتقاء کسب و کار خود انتخاب کرده اید. آموت، با برنامه ریزی‌های مداوم تلاش کرده است، پنل‌های پیامکی را به گونه‌ای طراحی کند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بازخورد خوبی دریافت کنید.