healthysuperfoodsمتوقف کردن خوردن و نوشیدن مواد قندی راه حل مناسبی نیست زیرا در این صورت شما احساس می کنید که حالتان بد است و مأیوس هستید،بهتر است روش لاغری تان را تغییر دهید

تغذیه خوب میران بهره وری شما را بالا می برد و در طول روز خستگی و کسالت کمتری به سراعتان می آید.

وقتی مواد غذایی بدنتان را کاهش می دهید بدنتان با کمبود انرژی روبرو می شود و اضافه وزن و چاقی و ودیابت به سراغ شما خواهد آمد.

بررسی ها نشان می دهند،صبحانه را نباید مشت گوش بیندازید.بعضی از کارمندان برای اینکه سر موقع به محل کارشان برسند با عجله از خواب بیدار می شوند و بدون مصرف صبحانه راهی سر کار می شوند.از نظر متخصصان تغذیه صبحانه مهم ترین وعده روزانه است که کارایی شما را در طول روز افزایش می دهد و در ضمن خوردن صبحانه شما را از چاقی دور نگه می دارد.
وقتی صبحانه نمی خورید طبیعی است که در طول روز به انواع کیک ها و خوراکی های چرب پناه می برید و ناهار حسابی و بیش از اندازه بخورید و دچار مشکل اضافه وزن شوید.
وسط روز هم میوه و سبزی بخورید.به جای اینکه همراه خودتان کیک و خوراکی های پر کالری ببرید چند ساقه هویج و کرفس ببرید و متخصصان تغذیه مصرف 3 تا 5 واحد میوه و سبزیجات را توصیه می کنند.
وعده ناهار را از خانه به محل کار ببرید و به فست فود ها دل نبندید زیرا غذاهای خانگی بر خوشمزه ترین فست فود ارجحیت دارد.رستوران و غذای بعضی از اداره ها چرب و پر کالری است.، اگر رستوران شما هم از همین نوع غذا ها سرو می کند حتما هر روز با خودتان یک شیشه ترشی و یا سالاد فصل ببرید.