make-up1

اگر بر سر دو راهی هستید که برای کدام  وسایل آرایشی ، پول زیاد خرج کنید و در مورد کدامها پول کم خرج کنید، توصیه های ما را بخوانید لازم نیست که هزینه هنگفتی بابت وسایل آریشی مارکدار بکنید اگر وسایل آرایشی ارزان قیمت هم هستند ارزانترها را انتخاب کنید چون کارشان برابر است ولی برخی وقتها واقعا ارزشش را دارد که برای وسایلی پول زیادتری بدهید ولی اینها را از کجا بدانیم؟


ولخرجی: سرم‌ها

سرم‌ها ارزش هزینه کردن دارند. «ویل فنل» صاحب سالن زیبایی «ویل و پتا» می‌گوید: سرم‌ها مربیان شخصی پوست شما هستند. اگر کمی بیشتر برای سرم هزینه کنید، می‌توانید از مرطوب کننده‌ی ارزان تری روی پوستتان استفاده نمایید. سرم را روی پوست ماساژ ندهید، زیرا ممکن است مواد تشکیل دهنده‌ی آن در سیستم‌های تحویل انتشار تدریجی، محصور شوند.

ولخرجی: اسکراب‌ها

متخصص پوست «جاسلین پترونی» می‌گوید: اسکراب‌های ارزانتر با ذرات خشن و سخت می‌توانند به پوست آسیب برسانند. ذرات داخل لایه بردار باید کاملا گرد باشند. او پیشنهاد می‌کند که از فرمولی که حاوی ذرات گرد و اسیدی است استفاده کنید.

ولخرجی: عمل‌های زیبایی

برای انجام هر عمل جراحی یا غیر جراحی زیبایی باید یک شخص بسیار مجرب، پرستار با سابقه، پزشک و یا جراح زیبایی را ملاقات کنید، نه هر کسی را.

ولخرجی: مراقبت‌های ضد پیری

موادی مانند ویتامین‌های A و C بسختی تثبیت می‌شوند، زیرا برای انتقالشان به سلول‌ها، به سیستم‌های تحویل بسیار پیچیده ای نیاز دارند. همچنین می‌توانند بسیار قوی باشند. بنابراین، نباید هرگز بصورت آنلاین یا از مغازه خریداری شوند. باید توسط یک تراپیست آموزش دیده، تجویز شوند. درست است که بدین ترتیب، گرانتر خواهند شد، ولی ارزشش را دارد.

ولخرجی یا صرفه جویی: فونداسیون

این یک انتخاب شخصی است. اما چه در حال ولخرجی باشید یا صرفه جویی، باید به این نکات مهم توجه کنید: فرمول مرطوب کنندگی، ضد آفتاب، و میزان روشنی آن. قبل از خرید، کمی از فونداسیون تستر را در یک ظرف بریزید تا در خانه امتحان کنید. در اینصورت خیلی زود متوجه خواهید شد که آیا برایتان مناسب است یا فقط بخاطر نور محیط بوده که به پوستتان می‌نشسته.

صرفه جویی: رژ لب، خط چشم و سایه چشم

هنرمند آرایشگر لورآل«رائه موریس» می‌گوید: برای این رنگ‌ها نیاز به صرف هزینه زیاد نیست. مسئله، کیفیت رنگدانه است. برای خرید از روش کشیدن روی دست استفاده کنید. رژ لب را روی انگشت شستتان و خط چشم و سایه را روی پشت دستتان تست کنید. روی آن دست بکشید. اگر خوشتان آمد، آن را بخرید.

صرفه جویی: ریمل

ریمل‌های ارزانتر هم می‌توانند مژه های جذاب و زیبا ایجاد کنند. شما باید هر سه ماه یکبار ریملتان را عوض کنید تا هم مسائل بهداشتی رعایت شود و هم خاصیت ضد چسبندگی ریمل. پس چرا پول زیادی برایش هزینه کنید؟

ولخرجی یا صرفه جویی: پاک کننده

فنل می گوید: صرفه جویی در پاک کننده‌ها، یک مکتب فکری است! پاک کننده، آنقدر روی پوست شما باقی نمی‌ماند تا تاثیر زیادی داشته باشد. برای چیزهایی که روی پوست باقی می‌مانند هزینه کنید، مانند سرم‌ها.

یک خط فکری دیگر این است که پاک سازی، مهم ترین مرحله در مراقبت از پوست است. بنابراین باید روی یک پاک کننده‌ی با کیفیت سرمایه گذاری کنید.

پترونی می‌گوید: پاکسازی، اساس و پایه‌ی مراقبت از پوست است. برای شروع کار و همچنین کارایی بقیه‌ی محصولات آرایشی، از پاک کننده‌ای که حاوی مواد تشکیل دهنده‌ی فعال است استفاده کنید، و برای ماساژ دادن آن، وقت بگذارید.

نکته: برای روشن کردن پوستتان، پاک کننده را بمدت ۱۰ دقیقه مانند ماسک روی صورتتان بگذارید.

ولخرجی: قلم‌موهای آرایشی

قلم‌موهای آرایشی با کیفیت برای یک آرایش صاف و زیبا ضروری اند. آنها مواد را بهتر جذب می‌کنند و با کمترین تلاش، رنگ‌ها را به زیبایی با هم ترکیب می‌کنند. وقتی قلم‌مو می‌خرید، به دنبال قلم‌موهایی با موهای طبیعی و به شکل مخروطی یا نوک تیز باشید.

نکته: برای بررسی اینکه موهای قلم‌مو نمی‌افتند، آنها را قبل از خرید روی دستتان بکشید.

صرفه جویی: عطر

با وجود عطرهایی در اندازه‌های کوچک، شما می‌توانید بدون اینکه پول زیادی خرج کنید، عطر مورد علاقه تان را بخرید.

منبع-sorkhabsefidab