shaving2

اصلاح کردن صورت یکی از کارهای ضروری   آقایان است و وقت بسیاری برای این کار صرف میکند. حد اقل هفته ای یکباراین کار را انجام می دهند در این بخش برای اینکه با اصلاح پوست خودشان را شاداب کنند راهکارهایی داریم که باهم میخوانیم:

اول از همه خیلی خیلی خوب و مفیده اگه قبل از شروع به اصلاح کردن صورتتون رو با ژل های شستشو بشویید. پوست صورت از صبح که بیدار میشیم تا وقتی که بعد از هزار جای مختلف توی شهر رفتن به خونه برمیگردیم، کلی باکتری روی خودش داره. پس یکی از کارهای واجب اینه که روزی دو بار صورتتون رو با ژل های شستشو بشویید. قبل از اصلاح هم صورتتون رو با آب گرم بشویید تا پوستتون نرم و برای تیغ زدن آماده بشه. آب سرد پوست صورت رو سفت و خشن میکنه و هیچ احساس خوبی موقع تیغ زدن برای آدم ایجاد نمیکنه.

دوم اینکه روزی دو بار از کرم های ضد حساسیت استفاده کنید (صبح و شب). این کرم ها رو میشه خیلی راحت از داروخونه ها تهیه کرد. هر نوع کرم ضد باکتریایی میتونه از ایجاد حساسیت و قرمزی بعد از اصلاح جلوگیری کنه.

سوم اینه که اصلاح صورت رو در جهت رویش موها انجام بدین. درسته که اصلاح در خلاف جهت موها باعث صافی بیشتر میشه، اما اگه در جهات اونها اصلاح کنید، رشد دوباره ی موها توی یک جهت میشه و این از فرفری شدن و توی هم رفتن موها جلوگیری می کنه.

چهارم و آخر از همه اینکه از افترشیوهای مناسب استفاده کنید. به هیچ عنوان از محصولاتی که دارای ترکیبات شیمیایی و الکلی هستند استفاده نکنید. پوست صورت خیلی حساسه و حتما باید از محصولات با منشا گیاهی و دریایی برای رسیدگی بهش استفاده کنید.

منبع- رنگی رنگی