obj21-1

استرس روي ارتباط فرد با ديگران تاثير مي گذارد. از اين رو هر چه کنترل بهتري روي استرس خود داشته باشيد،اثر مثبتي روي اطرافيان مي گذاريد، از طرفي استرس ديگران اثر منفي روي شما خواهد گذاشت.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که افراد افسرده در محیط های اداری بهتر می توانند بیماری خود را کنترل کنند.

محققان از دانشگاه ملبورن، در همکاری با یک گروه از موسسه تحقیقات Menzies در دانشگاه تاسمانی دریافتند که بیماران و افرادی که از بیماری روحی یا روانی رنج می برند باید با کار کردن در اداره یا محیطی روحیه خود را تقویت کنند و بهبود بهداشت روان خود کمک کنند.

کار کردن در شرایط یک بیماری افسردگی می تواند به بهبود بهداشت روان منجر شود و  می تواند خطرات و هزینه های ناشی از خستگی، فقیر و… را کاهش و عملکرد شغلی را بالا می برد. افراد بیمار باید دنبال شغل باشند زیرا کار کردن اثرات مثبتی بر روحیه فرد دارد و روند درمان را سریع تر می کند.

مدت مرخصی استعلاجی برای بیماری های مرتبط با افسردگی باید کاهش یابد و مقامات و سازمان ها در تلاش اند برای بهبود روحیه بیماران قوانین جدیدی را وضع کنند.

نتایج مطالعات نشان می دهند، بیماران مبتلا به افسردگی و سرطان باید برای وضعیت بهبودی بیماری خود مشغول به کار شوند و مطالعات محققان نشان می دهند ارتباط برقرار کردن با همکاران می تواند در روحیه بیمران نقش مهمی داشته باشد.