62-11

جدیدترین توالت فرنگی سال آینده  وارد بازا میشود این توالت از بسیاری از بیماریها پیشگیری میکند و باعث میشود که انسان بیمار نشود این تو الت را یک دانشجوی لندنی طراحی و ابداع کرده است با ما همراه باشید تا درباره جزئیات این توالت فرنگی بیشنر بدانید

 

 

توالت فرنگی جدید توسط «پیتر کودلینگ» دانشجوی طراحی کالج سلطنتی هنر لندن طراحی شده است.

طراح این وسیله معتقد است وضعیت نشستن طبیعی‌تر بر روی این توالت فرنگی جدید می‌تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان روده کمک کرده و خطر حملات قلبی، آسیب کف لگن، بی‌اختیاری ادراری، فتق و بواسیر را بطور چشمگیری کاهش دهد.

نشستن در وضعیت «چمباتمه» امکان تخلیه راحت و کامل روده را فراهم کرده و در این شرایط خطر باقی ماندن مدفوع در روده که از عوامل کلیدی ابتلا به سرطان روده و آپاندیسیت محسوب می‌شود، کاهش می‌یابد.

فرد در این وضعیت نشستن، مجبور به فشار وارد کردن به روده برای تخلیه کامل مدفوع نیست که این امر باعث کاهش آسیب‌های وارده به لگن، بواسیر و حتی حملات قلبی می‌شود.

نشستن در حال چمباتمه میزان فشار به اعصاب کنترل کننده مثانه، پروستات و رحم را نیز کاهش می‌دهد؛ همچنین 43 درصد زنان که زایمان کرده‌اند، از درجاتی از مشکل بی‌اختیاری رنج می‌برند که این توالت با کاهش فشار به لگن، می‌تواند به حل این مشکل نیز کمک کند.

کوتاه بودن ارتفاع این توالت، برای افراد کوتاه قد مناسبتر از توالت‌های معمولی است و امکان نشستن و برخاستن برای افراد مسن با کمک یک دستگیره کمکی تسهیل می‌شود.

تولید تجاری توالت فرنگی جدید از سال 2014 آغاز خواهد شد.