youth_kids_sport_socks_wholesale

در شرایط آب و هوایی سرد، جوراب به حفظ رطوبت پاها کمک کرده و خطر یخ زدگی را کاهش می‌دهد، هم‌چنین موجب حرکت آسان پاها در کفش، گرم نگه داشتن پا، تمیز نگه داشتن و راحتی پا و پیشگیری از ابتلا به برخی بیماری‌های پوستی است.

با آمدن فصل سرما باید به فکر جوراب های خود باشیم. جوراب ها انواع مختلفی دارند که در زمستان طبیعتا باید ضخیم و گرم باشند. ضمن اینکه باید در بوتین و کفش های زمستانی طوری قرار گیرند که فرد احساس راحتی کند. حال در این گزارش ما سعی در انتخاب صحیح جوراب ها و کف پوش های شما هستیم.

انواع مختلف جوراب

جوراب پشمی از تمامی جوراب ها در فصل زمستان بهتر است. جوراب های پشمی ابتدا فقط دست دوز بودند و در مناطق خاصی تولید می شد اما به مرور زمان شکل کارخانه ای یا صنعتی آن هم به بازار شد. پس می توانید انواع و اقسام آن را با طرح ها و رنگ های مختلف در بازار پیدا کنید. از طرفی دیگرجوراب های حوله ای همان طور که از اسمشان پیداست تقریبا هم جنس همان حوله هایمان هستند. بیشتر آنها داخلشان پرز دارند و برای افرادی که دنبال نرمی و لطافت بیشتر هستند، مناسب اند. برای خرید این جوراب ها که البته وقتی هوا سرد می شود سرو کله شان پیدا می شود کمی دقت کنید؛ جنس نامرغوب آن خیلی زود پرز می دهد و مهمان چند روزه تان است. قطعا اسم جوراب های لبه برگردان به گوشتان رسیده است، نوع جوراب ها برای افرادی مناسب است که خیلی علاقه ندارند که جوراب های ضخیم و گرم بپوشند و از جوراب های بلند خوششان نمی آید، پس این جوراب های لبه برگردان که نه مثل جوراب های تابستانی کوتاه هستند نه مثل جوراب های زمستانی ضخیم بهترین انتخاب اند. معمولا جنس نخی آن در بازار است اما با آمدن فصل سرما، جنس های گرم تر آنها که پنبه ای و پشمی هم هستند از راه می رسند. همچنین جوراب های بافتنی که به صورت جوراب روفرشی هم استفاده می شود، می توانید با کفش هایتان هم بپوشید که کمی حالت نوستالژیک دارد. شاید همه ما در کمد لباس هایمان حتی از قدیم هم یکی از این مدل ها داشته باشیم. چراکه یکی از کارهای مادربزرگ ها در قدیم بافت این جوراب ها بود. البته اگر نوع قدیمی تان را ندارید و اطرافتان هم کسی نیست که برایتان جوراب ببافد نگران نباشید؛ باز هم انواع مختلف آن را می توانید در بازار بیابید. جوراب های پنبه ای اما به ضدتعریق بودن معروف اند اما در صحت آن کمی شک داریم. چیزی که می توانیم راجع به آن مطمئن باشیم نرم بودن آن است. این نوع جوراب ها مورد علاقه بچه هاست اما مراقب باشید اگر جوراب پنبه ای پایتان است روی سرامیک لیز نخورید. الیاف داخل جوراب های پنبه ای بسیار نرم هستند پس اگر جزو سرمایی ها هستید انتخاب مناسبی است.

نکاتی که باید در خرید جوراب دقت کرد 

اگر می خواهید ورزش کنید قطعا باید به سمت جوراب ورزشی بروید. این جوراب ها معمولا به شکل حرفه ای و به رنگ سفید با پرزهایی نسبتا ضخیم در داخلشان طرح ریزی شده اند. اما اگر می خواهید پیاده روی کنید باید جوارابی را انتخاب کنید که بیشتر روی جنس پاشنه پا تمرکز می کنند، درواقع یک پد نازک در قسمت پاشنه و روی پا تعبیه می کنند تا پاها هنگام راه رفتن فشار کمتری تحمل کنند. جنسشان اغلب نخی است.جوراب های پشیمی توصیه ی ما به شما است چرا که بزرگ ترین ویژگی این جوراب ها حالت ترموستاتیکی آنهاست.

اگر نگاهی به ویکی پدیا بیندازید ترموستاتیکی معادل واژه گرماپا شناسی است! پشم می تواند تا حدود ۳۰درصد مانع از جذب رطوبت شود.مزایا: در شرایط هوای سرد بهترین گزینه هستند. با اینکه ضخیم هستند اما باعث ناراحتی و خارش نمی شوند.معایب: این جوراب ها کمی گران هستند و کلا برای مصرف مداوم به صرفه نیستند. در مقایسه با جنس های ترکیبی پلاستیکی و نایلونی کمتر و دیرتر خشک می شوند.

 چه قیمتی برای جوراب بپردازیم

جوراب رادر قیمت های مختلف میتوان یافت از 1000 تومان تا 100 هزار تومان .جورابهای زنانه قیمتی ارزان تر دارند جورابهای نازک حتی از جفتی 500 تومان یافت میشود اما جورابهای نخی از 1500 به بالا هستند جورابهای پشمی هم از 5000 تومان به بالادر بازار یافت می شود جورابهای ورزشی و حوله ای بالای 5000 تومان هستند اما جورابهای مخصوص کالج از 1000 تا 15000  تومان در بازار به چشم میخورند . جوراب های بچه ها از 2000 تومان تا 25000 تومان در بازار وجود دارند . خانمها معمولا برای در امان بودن از سرما از جوراب شلواری های پشمی استفاده میکند قیمت این جورابها از 15000 تا 50000 در بازار است .در این فصل جوراب های حوله ای و پشمی طرفدار دارند . خرید خوبی داشته باشید …