shutterstock_60588361-small

در اینجا با چند نمونه از این دردهای مشکوک، کم اهمیت و البته خطرناک آشنا می شوید. در صورتی که خودتان دچار این دردها هستید، بهتر است در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید و مشکل خود را با وی در میان بگذارید.

در هر سن و شرایطی که هستید نباید این درد ها را نادیده بگیرید. این درد ها می توانند بیانگر اتفاقات جدی تر در بدن شما باشند.

درد قفسه سینه درد در ناحیه ساق پا و درد شکم و درد در کمر و یا شانه ها دردهایی با علامت های هشدار دهنده هستند که نشانگر مشکلی در بدن یوده یا نشان می دهد خطر جدی در راه است.

بررسی ها نشان می دهند درد قفسه سینه می تواند مربوط به ذات الریه باشد. مشکلات قلبی بیشتر به صورت ناراحتی ظاهر می شوند و شاید درد قابل توجهی نداشته باشد. درد در ناحیه ساق پا مشکل نادری است که ممکن است با درد ساق پا خودش را نشان دهد. ترومبوز مشکلی است که در آن لخته خون در یکی از رگ های مشت ساق پا جلوی ران پا تشکیل می شود.

درد در کمر و یا شانه ها همان التهاب مفاصل است اما این احتمال وحود دارد که به حمله قلبی یا مشکلات ناخیه شکم هم مربوط باشد.

درد شدید ناحیه شکم می تواند به آپاندیس مربوط باشد. مشکلات پانکراس کیسه صفرا و زخم معده از جمله عواملی هستند که باعث بروز درد شکم می شوند.

افسردگی یکی از بیماری هایی است که گاهی همراه با علائم جسمی دردناک دیده می شود. سردرد، دردهای شکمی، درد دست و پا و گاهی ترکیب این دردها فرد افسرده را بدتر می کند.

بعضی از دردها موقتی هستند و بی توجهی به آن ها مشکلی ایجاد نمی کند. اما گروه دیگری از دردها جدی هستند و نادیده گرفتن آن ها می تواند کشنده باشد.