bluepolish- nail

آیا شما هم فکر می کنید دچار افسردگی شده اید؟  ما درباره روحیه یا نوع آب و هوا  بحث نمی‌‌کنیم، مقصود ما  صحبت درباره ناخن های شماست! بر اساس سری  جدید بهار و تابستان رولون که از پارچه‌های کتان، اقتباس شده  است، این رنگ، رنگ فصل است.

هزاران کتان سایه روشن، آبی خاکستری تیره، آبی یخی و ملوانی وجود دارد، اما شما کدامیک را انتخاب می‌‌کنید؟ ما با مانیکوریست معروف، الی، که کار مانیکور سلبریتی‌ها در مراسم فرش قرمز را انجام می‌دهد، (جنیفر لوپز یکی از مشتری‌های اوست) و همچنین دوبورا لیپمن ( کسی که با سارا جسیکا پارکر و ریسه ویترسپون کار می‌کرد) صحبت کردیم، آنها به شما نشان می‌دهند که که کدام رنگ آبی مناسب پوست شماست.

رنگ پوست‌های روشن

 

 

اگر پوست صورت شما مانند آماندا سایفرد مسحورکننده، و روشن است، الی پیشنهاد می‌کند که از رنگ‌های روشن‌تر مانند آبی روشن یا آبی استفاده کنید.

دبورا می‌گوید: بعد از اینکه لاک زدید، رنگ پوست نزدیک به گوشه‌های ناخنتان را چک کنید، اگر رنگ آن مایل به قرمز یا خاکستری به نظر رسید، پس این رنگ مناسب شما نیست.

کسانی که پوست روشن دارند هم می‌توانند از لاک آبی تیره استفاده کنند، اما مانیکورهای مجلسی زمانی زیباتر به نظر می‌رسند که هنوز هاله‌ای از رنگ آبی در آن وجود داشته باشد، در واقع با رنگ سیاه و تیره تضاد داشته باشد.

nail

پوست‌هایی با رنگ معمولی

 

 

یک قانون کلی در مورد رنگ‌ها می‌گوید که، لاکی را انتخاب کنید که زمینه‌ای از رنگ پوستتان در آن وجود داشته باشد. الی می‌گوید: زنانی با رنگ پوست معمولی باید از رنگ آبی استفاده کنند که ته رنگ‌های گرم‌تری داشته باشد.

من عاشق رنگ آبی با زمینه‌ی بنفش هستم، همان رنگی که بیشتر دخترانی با رنگ پوست عسلی انتخابش می‌کنند، مانند جنیفر لوپز. لاک فیروزه‌ای هم انتخاب خیلی خوبی است.

پوست‌هایی به رنگ تیره

blue dark

 

 

بگذارید خبر خوشی درباره‌ی لاک‌هایی به رنگ آبی تیره بشنویم! این رنگ محبوب در سالن‌های زیبایی، مورد پسند بسیاری از افراد با پوست‌های تیره قرار گرفته مخصوصا انواع براق آن.

دبورا می‌گوید: آنها حتی می‌توانند لاک‌هایی به رنگ آبی کبود را هم امتحان کنند که بسیار امروزی به نظرمی‌رسد. همچنین الی می‌گوید: فقط از رنگ‌های آبی روشن دوری کنید، چرا که باعث می‌شود رنگ پوستتان گچی به نظر برسد.

منبع : sorkhabsefidab.com