POLAR

مثل حسگرهای ضربان قلب  مرغوب، و  ساخت خوب آن، آخرین پیشکش پلار به گروه  ورزشی، ساعت همه کاره V800 است، که مدل جدیدی را در میان ساعت‌های ورزشی شروع کرده است.

این ساعت شیک و چند منظوره‌ی ورزشی، ساخته شده است تا داده‌های جامعی را در مورد کارایی ورزشی‌تان بصورت بی درنگ به شما ارائه کرده، و اطلاعات حیاتی را در قالب یک دستگاه جمع و جور، خوش تراش، و در عین حال مستحکم، جمع‌آوری نماید.

این یار تمرینی، بیش از آنکه تنها یک نمایشگر ضربان قلب باشد، یک مربی فیتنس دیجیتال است. این ساعت، هم بصورت بی درنگ بازخورد فعالیت‌هایتان را به شما نشان خواهد داد، و هم با ثبت بلند مدت و آنالیز داده‌ها، به شما کمک خواهد کرد تا شرایط فیزیک بدنتان را با گذر زمان بهبود ببخشید.

اطلاعات بنیادی

ساعت پلار V800 که از کلاس خاصی برخوردار است، با حسگرهای بلوتوث دوچرخه، ضربان قلب، و دو، کاملا سازگار است. این ساعت دارای یک باتری قابل شارژ داخلی است، و دارای پروفایل‌های از پیش تعیین شده‌ای برای اکثر ورزش‌های متداول مانند دو، دوچرخه سواری، اسکی، و شناست. بنابراین V800 یک انتخاب عالی برای علاقمندان به ورزش‌های مختلف، مخصوصا ورزش‌های سه گانه است.

GPS تعبیه شده در این ساعت، هم مسیر تمرین، و هم چگونگی تاثیرگذاری مسیرهای مختلف بر سرعت، زمان، و ضربان قلبتان را ضبط می‌کند! با کمک پلار V800، می‌توانید با توجه به کارایی تمرینات گذشته‌تان، و اهدافی که برای خودتان در نظر دارید، برای ادامه‌ی مسیر برنامه ریزی کنید.

V800 که تا ۳۰ متر خاصیت ضد آبی دارد، با یاری فرستنده‌ی دو حالته‌اش، حتی هنگامی که زیر آب هستید، به دقت ضربان قلبتان را محاسبه خواهد کرد. این ساعت با یک ارتفاع سنج، و یک فشار سنج نیز مجهز شده است. و بهمین علت برای ورزشکارانی که در محیط‌های مختلف تمرین می‌کنند یا مسابقه می‌دهند نیز عالی‌ست.

یکی از ویژگی‌های بسیار قوی پلار V800، این است که نرم‌افزارش کاملا قابلیت بروزرسانی دارد، بنابراین هر ویژگی جدیدی که توسط پلار ارائه شود، می‌توانید براحتی ساعتتان را به کامپیوتر وصل کرده، آپدیت اش کنید، و بلافاصله از ویژگی‌ها یا حالات جدید بهره ببرید.

به دلیل وجود این خاصیت، V800 واقعا در بلند مدت ارزشش را حفظ خواهد کرد، بنابراین پس از گذشت یکی دو سال احتیاج به تعویض ساعت خود ندارید، چرا که هر ویژگی جدیدی برای شما قابل دانلود خواهد بود.

ظاهر

در ساخت پلار V800، واقعا استانداردها رعایت شده‌اند. وقتی آنرا در دست‌هایتان می‌گیرید، اولین چیزی که به خودتان می‌گویید این است که: چقدر با کیفیت و تر و تمیز است!

V800 در یک بدنه‌ی فلزی مقاوم و ضد ضربه قرار دارد، و جنس شیشه‌ی ضد خش روی آن نیز «گوریلا گلس» شرکت کورنینک است! صفحه نمایش سیاه و سفید، تخت، و خوانایش، آنقدری بزرگ است که کاملا کاربردی است، و آنقدری کوچک است که جلب توجه نمی‌کند.

دکمه‌های این ساعت قرص و محکمند و طوری ساخته شده‌اند که بتوان براحتی از آنها استفاده کرد. این ساعت ورزشی، از آن ساعت‌هایی‌ست که پوشیدنش با شیک‌ترین کت و شلوارها، و از طرفی با ورزشی‌ترین لباس‌ها راحت و خوشایند خواهد بود.

ردگیری و تمرین با برنامک Polar Flow

ساعت پلار مدل V800 شامل تمام ویژگی‌های بدرد بخور پلار Loop هم هست، ویژگی‌هایی مثل سینک شدن بدون دردسر با برنامک موبایل Polar Flow! برنامک Flow به شما کمک خواهد کرد تا کارایی ورزشی‌تان را آنالیز کنید، نتایج تمریناتتان را با دیگران مقایسه کنید، و روند پیشرفتتان را با معیارهای مختلف و خاص ورزش بسنجید.

مربی‌گری هوشمند V800

بازخورد شخصی سازی شده در مورد میزان استراحت مورد نیاز، ارائه‌ی خلاصه‌ای از آنچه در یک جلسه‌ی تمرینی گذرانده‌اید، و انواع تست‌های تناسب اندام، هنگامی که با برنامک Polar Flow ترکیب شوند، باعث خواهند شد تا به ردگیری خاص ورزشی و تمرینات سطح بالایی دست یابید، که در رسیدن به اهداف تناسب اندام و ورزشی‌تان بدون اینکه بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید، کمک حالتان باشد.

چه چیزهایی همراهش هست؟

پلار V800 در حالت عادی بصورت یک پکیج و بهمراه حسگر ضربان قلب پلار H7 ارائه می‌شود. اما اگر در حال حاضر خودتان یک حسگر ضربان قلب دارید، می‌توانید درخواست یک V800 بدون حسگر ضربان قلب بدهید. و آنرا در یکی از رنگ‌های مشکی و یا آبی ارغوانی خریداری کنید. همچنین یک کابل برای همگام‌سازی و شارژ، بهمراه دفترچه‌ای برای یادگیری استفاده از آن نیز در کنار ساعت ارائه شده است.

آیا پلار V800 بدرد شما می‌خورد؟

اگر منتظر روز مبادایی بودید تا یک حسگر ضربان قلب حاوی GPS خوب خریداری کنید، صبر کردن دیگر بس است! از یک ساعت ورزشی چه توقعی دارید؟ هنگامی که صحبت از ویژگی‌ها و کارایی یک ساعت ورزشی باشد، V800 به تنهایی در بین رقبایش در جلوی صف قرار دارد، دیگر نیازی نیست که اعتبار غیر قابل انکار برندش را به رخ بکشد!

پس، بله! V800 تنها ساعتی است که بدون شک بدرد شما می‌خورد!

از کجا بخریم؟

خوشبختانه چند سالی است که نمایندگی رسمی شرکت پلار در ایران آغاز به کار کرده است، تا ورزش دوستان بتوانند به راحتی و بدون دغدغه محصولات عالی این شرکت را خریداری، و از راهنمایی‌ها و خدمات پس از فروش آن به سهولت بهره ببرند.

منبع : fitnessmagazine.ir