gym_bag

همانطوریکه اهداف رسیدن به تناسب اندام هر شخص متفاوت  است وسایل کیف باشگاه از فردی به فرد دیگر  هم فرق میکند . اما این  وسایل بطور مشترک برای همه ورزشکاران باشگاه لازم است

هنگام رفتن به باشگاه، معمولا اولین چیزی که به ذهنتان می آید این است که مطمئن شوید تمام اسباب ورزش کردن را به همراه دارید. آیپاد، هدفون، لباس ورزشی و کفش باشگاه همیشه در صدر لیستتان قرار دارند، ولی مطمئن شدن از به همراه داشتن لوازم زیبایی مناسب در باشگاه هم بسیار مهم است!

خود را تمیز کردن و به همان زیبایی اولیه برگشتن بعد از یک ورزش مفصل، به بالا بردن اعتماد به نفستان کمک می‌کند. این در کنار ورزش سختی که از پس آن بر آمدید حالتان را جدا جا خواهد آورد!

لوازم ضروری برای قرار دادن در کیف باشگاه

محصولات زیبایی مشخصی هستند که باید در باشگاه به همراه داشته باشید. حتی اگر قرار است از باشگاه مستقیم به خانه بروید این وسایل را نمی‌توان نادیده گرفت.

make up-remover

دستمال‌های پاک کننده‌ی آرایش

پاک کردن آرایش پیش از یک ورزش جدی، از جوش و مسدود شدن منافذ پوستتان جلوگیری می‌کند. همچنین از چرب شدن چهره‌تان نیز پیشگیری خواهد کرد. بعد از ورزش هم از این دستمال‌ها استفاده کنید. در زمان ورزش عرق می‌کنید، و این غیر قابل اجتناب است. عرق می‌تواند باعث جمع شدن باکتری‌ها در منافذ پوست شود که باعث ایجاد جوش و پوست چرب می‌شوند. دستمال پاک‌کننده، مهم ترین چیزی ست که لازم است به باشگاه ببرید.

dovedeodorant1

دئودورانت

این مورد دیگر بدیهی ست. وقتی ورزش می کنید عرق می کنید، وقتی عرق کنید بو می‌گیرید. پوششی از دئودورانت پیش و پس از ورزش کمک می کند که خوشبو باشید.

شامپوی خشک

وقتی عرق در موها و پوست سرتان جمع می‌شود می‌تواند ظاهرتان را تحت تاثیر قرار دهد و باعث شود موهایتان چرب به نظر برسد. اگر دوست ندارید از دوش‌های باشگاه استفاده کنید بهترین گزینه، شامپوی خشک است. این ماده هرگونه آلودگی، چربی و عرق روی پوست سر و ریشه‌ی موها را جذب می‌کند و موهایتان را تمیز و شاداب نشان می‌دهد.

مرطوب کننده‌ی رنگی

پس از شستن صورتتان با پاک‌کننده، به مرطوب کننده نیاز خواهید داشت. البته احتمالا می‌خواهید کمی صورتتان را رنگ و لعاب دهید، ولی بدون لایه‌ی سنگینی از آرایش. مرطوب کننده‌ی رنگی بهترین گزینه برای شماست.

lip- balm

مرطوب کننده‌ی لب

در باشگاه، آب زیادی از دست می‌دهید، یکی از اولین جاهایی در بدن که تحت تاثیر قرار می‌گیرد لب است. داشتن راهی برای آبرسانی به لب‌هایتان ضروری بنظر می‌رسد.

اسپری بدن شاداب کننده

بخشیدن کمی رایحه‌ی شاداب کننده به خود می‌تواند احساس خوب و خنکی به شما بدهد. رایحه‌های با نشاطی مثل هلو و طالبی و همچنین خیار می‌توانند بهترین گزینه‌ها باشند.

سشوار/ابزار حالت دهنده

اگر باید پس از باشگاه به دفتر کارتان یا محل مهمی بروید لازم است مطمئن شوید که مناسب‌ترین ظاهر را دارید. داشتن وسیله‌ای برای حالت دادن به موهایتان همیشه بهترین گزینه است.

لوازم آرایش

درست همانند لوازم حالت دهنده‌ی موها، همراه داشتن لوازم آرایش نیز می‌تواند به شما توانایی چهره آرایی دهد.

محصولات زیبایی مفید برای بردن به باشگاه

بعضی از وسایل هم ضروری نیستند ولی داشتنشان مفید است، این دیگر بسته به خصوصیات و انتخاب خودتان است. در مورد این موضوع فکر کنید و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

منبع : sorkhabsefidab.com