Wet-and-Wild-Mascara-021-550x366

اشخاصی که فکر می کنند صورت رنگ پریده آنها، با میکاپ هم تغییری نکرده و جذاب نخواهد شد،سخت اشتباهند . با خواندن این بخش چنین پوستهایی صورتی جذاب و زیبایی خواهند داشت

افرادی که رنگ پوست آنها کمی رنگ پریده به نظر رسیده و دارای لک و کک و مک می باشد، فکر می کنند که به هیچ طریقی نمی توانند آرایشی زیبا و بی نقص داشته باشند،اما در همین جا صراحتا اعلام می کنیم که نه تنها نباید نگران این قضیه باشند، بلکه با رعایت توصیه های زیر، آرایشی فوق العاده خواهند داشت.

پوست های رنگ پریده ، جزء پوست های بسیار روشن محسوب می شوند که معمولا شفاف تر به نظر می رسند و خبر خوب اینکه پوست های روشن یکی از مستعد ترین انواع پوست برای آرایش هستند. تنها نکته ای که بهتر است حتما مد نظر قرار گیرد،انتخاب رنگ های آرایشی مناسب و متناسب با رنگ پوست این افراد است.

وقتی صحبت از آرایش به میان می آید، مواردی مثل فوندیشن، کانسیلر، آرایش چشم ، لب و … همانند هر آرایش دیگر،باید به دقت اجرا شوند تا چهره ، حالت طبیعی و زیبای خود را حفظ کند.

در زیر نکات مهم این نوع آرایش را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

آرایش مناسب پوست شما کدام است؟

پوست رنگ پریده،رنگی غالب در میان امریکایی ها بوده و لک و کک و مک یکی از خصوصیات بارز پوست بسیاری از افراد پیر و جوان است و انتخاب رنگ صحیح فوندیشن و کانسیلر ،از فوت و فن های آرایش برای این پوست ها هستند،طوریکه می تواند آن را نشاط و شاداب نشان دهد.به علاوه برای جلوه هر چه بیشتر لب ها و چشم ها ، می توان از رنگ های متوسط یا کمی تیره تر هم استفاده کرد و با توجه به اینکه رنگ چشمان این افراد هم معمولا آبی،سبز یا خاکستری است ، انواع آرایش چنین پوست هایی، یکی از دسته بندی های مهم آرایشی محسوب می شود.بنابراین برای اینکه در انتخاب رنگ مناسب برای آرایش چهره، بهتر تصمیم بگیرید، پیشنهادات زیر را امتحان کنید.

پایه آرایش

با انتخاب پایه آرایش برای این پوست، باید کمی حرفه ای تر عمل کنید، چرا که موارد زیادی مثل لک ها و کک و مک ها باید به خوبی پوشیده شوند.

 اولین قدم، انتخاب پایه آرایشی مناسب است،بنابراین پس از انتخاب رنگ فوندیشن متناسب با پوست خود، آنرا با کمی رنگ هلویی ترکیب کنید.بعد از اینکه به رنگ مناسب دست یافتید، صورت و گردن را با فقط با یک لایه از این فوندیشن ترکیبی ، به طور یکنواخت پوشش دهید.

کانسیلر، محصول آرایشی بعدی است که تا حد بسیار زیادی می تواند لک ها و کک و مک و نقاط تیره پوست را بپوشاند.سعی کنید رگ های مشهود پوست، درزیر پوشش کانسیلربه خوبی محو شوند.برای عملکرد موثرتر کانسیلر،بهتر است آن را دو درجه روشن تر از فوندیشن در نظر بگیرید.

آرایش گلگون

بعد از تکمیل پایه آرایش،روند آرایش خود را با رنگ های مناسب ادامه دهید.

در این مرحله ،سرخی ملایمی را برای گونه ها انتخاب کنید، طوریکه هاله ای زیبا و جذابی را ایجاد کند.برای اینکار می توانید از تون یک درجه روشن تر از کانسیلر و کمی متمایل به صورتی استفاده نمایید.

رنگ صورتی و هلویی، بر رنگ های دیگر ارجحیت دارد.بنابراین صورتی کمی براق، حتی در شب هم هاله ای زیبا و درخشان را خلق خواهد کرد.

آرایش چشم ها

در خصوص آرایش چشم ها، می توانید طیف وسیعی از رنگ های پالت خود را انتخاب کنید که می تواند متناسب با رنگ لباس شما باشد.

پس از انتخاب رنگ مورد نظر، با تون روشن و ملایم آن، زیر ابرو و با رنگ تیره تر آن،برآمدگی پشت پلک و بالای مژه ها را سایه بزنید.

بعد از تکمیل سایه،از خط چشم استفاده کنید و آنرا پشت خط مژه تا گوشه خارجی چشم و در صورت تمایل و در نظر کردن مدل چشم خود ، کمی زاویه دار رسم کنید.

بنا به میل و سلیقه خود، با ریمل قهوه ای تیره یا مشکی، مژه ها را ریمل بزنید.

آرایش لب

در آخرین مرحله آرایش ،با داشتن پوست به این روشنی،می توانید از رنگ های تیره تری هم استفاده کنید.

اگر رنگ لباستان تیره است، رنگ قرمز روشن، خرمایی ، بنفش و مشابه آنها، رنگ های مناسبی هستند.با رعایت نکات مربوط به آرایش لب که در همین سایت در اختیار شما دوستان قرار داداه ایم، زیبای لب های خود را چندین برابر خواهید کرد.

به هر حال انتخاب رنگ های روشن تر مثل صورتی، هلویی، برنز، قهوه و از این قبیل،با رنگ لباس روشن یا سفید،مناسب و زیبا خواهد بود.در صورت تمایل می توانید از خط لب یا برق لب هم استفاده نمایید.

با رعایت این نکات، مطمئنا آرایشی فوق العاده و طبیعی و زیبا خواهید داشت.

زیبایی با خلقت خانم ها عجین شده است و فرقی هم ندارد که چه رنگ پوستی داشته باشید، آنچه اهمیت دارد این است که شما زیباترین هستید!

منبع : www.mahsho.com