make-up

گونه‌ها تاثیر بسیاری در زیبایی  صورت دارند و به آسانی  می‌توان با گریم و میکاپ حالت گونه‌ها را عوض کرد و صورت را برنزه كرد كه این‌کار امروزه  محبوبیت زیادی میان خانم‌ها دارد.انتخاب رژگونه كار سختی است و بسیاری از خانم‌ها  این کار را بلد نیستند  و فکر می‌كنند رژگونه تاثیری در میکاپ برنزه ندارد. در این بخش ما به شما چند رژگونه برنزه معرفی كنیم تا بتوانید فقط با یك رژگونه خوب چهره خود را برنزه كنید.

پوست را  ابریشمی كنید

رژگونه برند شنل طرفداران زیادی بین دخترخانم‌های جوان و خوش‌سلیقه دارد. این رژگونه بسیار نرم است و حالت كرمی دارد كه پس از استفاده، روی صورت حالتی كاملا ابریشمی ایجاد می‌كند و به راحتی روی گونه‌های شما پخش می‌شود. این رژگونه فاقد چربی و مرطوب‌كننده است.


برنزه شدن با رنگ هلویی

make-up1

كمپانی كانادایی مك در حوزه لوازم آرایش، شركت جوان و خوش‌نامی است كه بازارهای جهانی را تسخیر کرده است. رژگونه‌های این شركت که با استفاده از مواد معدنی ساخته شده‌اند عنوان بهترین رژگونه گران‌قیمت را از مجله «این استایل»دریافت كرده‌اند.


درخشش  با ویكتوریا سیكرت

make-up2

كسانی كه دارای پوست‌های چرب و پر جوش هستند، به خوبی می‌دانند كه باید در انتخاب رژگونه هم دقت كنند تا باعث براق شدن گونه نشود. ویكتوریاسیكرت رژگونه‌‌ای را طراحی كرده كه حاوی مواد گیاهی مثل جنسینگ است و درخشش طبیعی دارد.


با شكلات برنزه شوید

make-up3

شركت فرانسوی بورژوا كه نامش در ساخت و تولید لوازم آرایشی باكیفیت  شناخته شده است، با رژگونه برنزه‌اش غوغا كرده. این رژگونه با طراحی جلد شكلات، دارای پودر معدنی است و با بوی شكلاتش حس خوبی به شما می‌دهد. این رژگونه طلایی بسیار فشرده، براق و مناسب برای آرایش‌های برنزه است .


گونه‌ها را براق كنید

make-up4

رژگونه گرلن با رنگ قرمز مایل به قهوه‌‌ای در میان كارشناسان به رژگونه رویایی شهرت دارد كه بیشتر آرایشگران از این رژگونه برای آرایش مشتریان خود استفاده می‌كنند. در این رژگونه 5 رنگ با ذرات طلایی به صورت ماهرانه‌‌ای با هم آمیخته شده‌ که باعث درخشش پوست می‌شود. رژگونه‌ گرلن درخشندگی زیبایی روی گونه‌ها ایجاد می‌كند.


رطوبت را به گونه‌ها برگردانید

make-up5

رژگونه نارس با رنگدانه‌های شفاف و طبیعی ماندگاری طولانی دارد و باعث برجسته شدن گونه‌ها می‌شود؛ برجسته کردن گونه‌های شما سبب می‌شود صورت شما ظاهری جوان پیدا کند. این رژگونه رطوبت مورد نیاز را به پوست‌تان می‌دهد.

منبع : مجله زندگی ایده آل