1
برخی از آقایان دچار سرد مزاجی درروابط جنسی هستند و برخی اوقات اصلا ازکلمات احساسی و عاطفی هم حرفی نمی زنند. برای این شوهرها  درمانهای خانگی بسیارراحتی داریم  که باهم میخوانیم
اگر اين روزها احساس مي‌كنيد شوهرتان مثل هميشه سرحال نيست و آنطور كه بايد و شايد از كلمات محبت‌آميز در صحبت‌هاي روزمره‌اش استفاده نمي‌كند دست به كار شويد و برايش معجون گياهي محبت تهيه كنيد. براي تهيه اين معجون گياهي كافي است يك قاشق چاي‌خوري پودر زنجبيل را در يك ليوان شير حل كنيد و آن را خنك برايش ببريد. به گفته درمانگران طب سنتي استفاده از زنجبيل در برنامه غذايي براي افراد سردمزاج به آنها كمك مي‌كند تا به مرور سردمزاجي‌شان را درمان كنند اما اين درمانگران تذكر مي‌دهند كه مصرف زنجبيل براي افراد گرم مزاج بايد با احتياط زيادي انجام شود چرا كه مصرف بيش از اندازه از گياهان و عرقيات دارويي با طبع گرم براي افرادي كه مزاج‌شان گرم است عوارضي به همراه دارد. پس اگر از طبع و مزاج‌ همسرتان مطمئن هستيد براي افزايش محبت و عاطفه‌اش يك ليوان معجون شيرزنجبيل تهيه كنيد و او را دعوت به نوشيدن اين معجون محبت كنيد.

احساس مي‌كنيد شوهرتان سردمزاج شده

اين ادويه را به برنامه غذايي‌اش اضافه كنيد

سردمزاجي از آن حالت‌هايي است كه ممكن است افراد مختلفي آن را تجربه كنند اگر شما هم به تازگي احساس كرديد كه همسرتان دچار سردمزاجي شده بيشتر از دارچين در برنامه‌غذايي‌تان استفاده كنيد. دارچين ازجمله گياهان دارويي است كه خواص درماني زيادي دارد و يكي از كاربردهاي آن بهبود و درمان سردمزاجي در مردان است. تنها بايد مراقب باشيد كه بيش از حد مجاز از دارچين استفاده نكنيد. دارچين هم ازجمله گياهان دارويي با طبع گرم است و به توصيه درمانگران طب سنتي نبايد در طول روز بيشتر از 4 گرم از آن مصرف كرد. بنابراين اگر مي‌خواهيد سردمزاجي همسرتان را كنترل و آن را برطرف كنيد، كافي است عصرها كه براي او چاي سرو مي‌كنيد يك عدد چوب دارچين درون چاي او بيندازيد يا برايش دمنوش دارچين تهيه كنيد.

مي‌خواهيد توجه او به شما بيشتر باشد

اين شربت را برايش خنك سرو كنيد

يكي از گياهان دارويي كه به طور همزمان مي‌تواند موجب نشاط و شادابي  و بهبود سردمزاجي در مردان شود شربت زعفران است. براي تهيه اين شربت كافي است چند چوب زعفران را درون نصف ليوان عرق بهارنارنج بريزيد و نصف ليوان آب سرد به آن اضافه كنيد. به گفته درمانگران طب سنتي نوشيدن اين شربت در ميان‌وعده‌هاي عصرگاهي افرادي كه داراي مزاج سوداوي هستند توصيه شده است. علاوه بر اين تهيه چلوگوشت با زعفران فراوان نيز يكي از غذاهايي است كه مي‌تواند به تقويت انرژي مردان، افزايش نشاط و گرم‌مزاجي آنها كمك كند.

احساس مي‌كنيد خيلي زود خسته مي‌شود

2

اين خوراكي‌ها را به رژيم غذايي‌ او اضافه كنيد

يكي از رايج‌ترين شكايت‌هايي كه اغلب خانم‌ها از همسران‌شان دارند خستگي‌هاي تمام‌نشدني آنها در طول هفته است. اگر شما هم احساس مي‌كنيد كه همسرتان مثل گذشته پرانرژي نيست و آنطور كه بايد و شايد وقتش را با شما نمي‌گذراند اين شيوه را تجربه كنيد. پيش از آنكه خستگي بر او غلبه كند رژيم‌غذايي او را تغيير دهيد و مصرف خوراكي‌هايي مثل گردو، نارگيل، كاكائو، خرما، كنجد و گوشت شتر را به برنامه‌ غذايي او اضافه كنيد و از مصرف غذاهايي كه طبع سرد دارند مثل ماهي، توت‌فرنگي، خيار، گوشت گاو و هندوانه تا مي‌توانيد پرهيز كنيد.

دوست‌ داريد شوهرتان رمانتيك‌تر باشد

رايحه‌درماني را دست‌كم نگيريد

در ميان شيوه‌هاي طبيعي درمان روشي وجود دارد كه از آن با عنوان رايحه‌درماني ياد مي‌شود. درمانگران اين شيوه درماني براي افزايش گرم‌مزاجي مردان از اسانس يا عصاره گل سرخ استفاده مي‌كنند. آنها بر اين باورند كه بوييدن عصاره گل سرخ و حمام كردن با آبي كه عصاره يا اسانس گل سرخ در آن وجود دارد موجب افزايش حس دوست‌داشتن، محبت و گرم‌مزاجي مردان و زنان مي‌شود. بنابراين اگر مدتي است احساس مي‌كنيد كه همسرتان دست از رمانتيك‌ بازي‌هاي سال‌هاي اول ازدواج برداشته، مي‌توانيد اين نسخه را امتحان كنيد. كافي است 3 تا 4 قطره از عصاره گل سرخ را روي يك دستمال نخي و تميز بچكانيد و آن را درون بوفه يا يك ظرف دكوري در هال قرار دهيد. به اين ترتيب همسرتان با استشمام بوي گل سرخ احساس بهتري خواهد كرد. علاوه بر اين مي‌توانید 10 تا 15 قطره از روغن گل سرخ را درون واني كه آب نيم‌ولرم در آن وجود دارد بريزيد و از همسرتان بخواهيد به مدت 20 تا 30 دقيقه در آن دراز بكشد.

 

3

مي‌خواهيد شوهرتان در مهماني تنها به شما فكر كند

اين عصاره را به يقه پيراهنش بماليد

اگر  تصميم داريد براي آخر هفته به مهماني خانوادگي برويد و در اين مهماني قرار است اعضاي خانواده شوهر، خاله‌ها، عمه‌ها و دوستان او را ملاقات كنيد و نگران اين موضوع هستيد كه اين ملاقات‌ها حواس او را به كل از شما دور كند، مي‌توانيد از نسخه درمانگران عطردرماني در هندوستان استفاده كنيد. آنها در ميان شيوه‌ها و تدابير زندگي سالم روش‌هايي دارند كه از آن براي تمركز حواس زوجين به هم استفاده مي‌كنند. براي اين منظور كافي است يك تا 2 قطره از اسانس نارنج يا ليمو يا دارچين را به يقه لباس او بماليد. به گفته درمانگران عطردرماني در هندوستان اين شيوه كمك مي‌كند تا وي در طول مدت مهماني با استشمام رايحه خوش اين عصاره‌هاي گياهي تمركز بيشتري بر شما داشته باشد. نكته اساسي اين است كه براي اثرپذيري بيشتر اين تركيب‌هاي گياهي كافي است در طول هفته نيز از رايحه اين عصاره‌هاي گياهي در فضاي منزل استفاده كنيد.

فكر مي‌كنيد همسرتان كمتر هيجان‌زده مي‌شود

اين نسخه را تجربه كنيد

خستگي ناشي از كار و تنش‌هاي روزانه يكي از مهم‌ترين عواملي است كه موجب كاهش توان و انرژي مردان مي‌شود به طوري كه نمي‌توانند بعد از يك روز گرم كاري آنطور كه بايد و شايد براي اهل منزل وقت بگذارند و با هيجان و پرانرژي ساعت‌هايي را كنار همسر خود بگذرانند. براي پيشگيري از اين وضعيت و افزايش هيجان همسرتان مي‌توانيد از اين نسخه طلايي استفاده كنيد. تنها كافي است قطره رازيانه، قطره صندل سفيد و قطره گشنيز را با هم تركيب كنيد و 5 تا 10 قطره آن را درون تشت آب نيمه‌ولرم متمايل به سرد بريزيد و از همسرتان بخواهيد  كه پس از بازگشت از سر كار پاهايش را درون اين آب پاشويه كند و آنها را ماساژ دهد. اين كار به او كمك مي‌كند تا  انرژي و هيجان از دست رفته‌اش را احيا كند.