lips-dry

لب ها هم جزو اعضای مهم بدن هستند که در معرض دید است  و اشخاصی که مرتب با پوست لب کلنجار می روند باعث می شود پوست آسیب دیده و خشک شده  زیبایی خود را از دست بدهد در این بخش در باره زیبایی لب مطالبی داریم که توجه شما را به آن جلب میکنیم

 

 

چند راهکار عملی زیر به شما کمک خواهند کرد تا از لب های زیبای خود مراقبت بیشتری کرده و زیبایی آنها را همچنان حفظ کنید:

آب کافی بنوشید

قانون اصلی شادابی و سلامتی، نوشیدن آب کافی در طول روز است.به همین سادگی!

سعی کنید با نوشیدن آب کافی در روز، پوست و مویی زیبا و البته لب هایی جذاب داشته باشید.چرا که خشکی لب ها یکی از عوامل تهدید کننده زیبایی محسوب می شود.

از لایه برداری لب ها غافل نشوید

ضمن اینکه نباید در این کار زیاده روی کرد، توصیه می کنیم لب ها را با لایه بردارهای مناسب، لایه برداری و صاف کنید.استفاده از بهترین رژ لب ها هم بر روی لب هایی پوسته پوسته اصلا زیبا نخواهد بود.

لب ها را مرطوب کنید

علاوه بر لایه برداری، لب ها را باید حتما مرطوب نگه دارید.استفاده از بالم های لبی که حاوی ضد افتاب هم باشند، از لب ها به خوبی مراقبت خواهند کرد.

از آب لیمو کمک بگیرید

برای حفظ زیبایی لب ها، پیشنهاد می کنیم صبح ها، لب ها و حتی پوست صورت را با کمی آب لیمو و آب مرطوب کنید.کمی پنبه را به آب لیمو آغشته کرده و آن را روی لب ها بمالید.این روش، موجب جوانی و زیبایی لب ها و نرمی و انعطاف پذیری آنها می شود.

شکر هم لایه برداری عالی است

با کمی شکر و عسل می توانید لب ها را به آرامی لایه برداری کرده و زیبایی لب ها را چندین برابر کنید.در ضمن برای آرایشی زیبا هم آماده خواهند شد.

و در آخر برای داشتن لب هایی جذاب، هرگز سیگار نکشید.

منبع : www.mahsho.com