milk

شبها که دیر میخوابید مشغول  تماشای فیلم دلخواهتان بودید یا تا  نصفه  های شب مطالعه میکنید و دیر می خوابید و اکنون احساس گرسنگی می کنید؟ خب نیازی ندارد بستنی بخورید. یکی از این انتخاب های سالم را  برگزینید تا هم  گرسنه نشوید و هم چاقی به سزراغتان نیاید

 

  • شیر

کالری و چربی کمی داره، شیر حاوی اسیدآمینوهایی است که به آرامش خواب شما کمک می کنن. کلسیم و ویتامین D موجود در یه فنجان شیر میتونه سلامتی استخوان ها رو هم بهبود بده. پس میتونین با استفاده از شیر و توت فرنگی یه میلک شیک خوشمزه درست کنین یا حتی یه هات چاکلت شیر رو امتحان کنین.

 

  • میوه

در طول روز وقت نکردین میوه بخورین؟ خب خیلی هم دیر نشده، میتونین سیب، پرتقال یا هر میوه دیگه ای که دوست دارین رو با خامه کم چرب ترکیب کنین و بخورین.

 

  • پاپ کورن

چی بهتر از اینه که وقتی دارین از دیدن یه فیلم لذت میبرین یه کاسه پاپ کورن هم بخورین؟ پاپ کورن از جمله تنقلاتیه که برای همه مناسبه، بخصوص برای هوس های شبانه. یه منبع خوب از کربوهیدرات های پیچیده است و کالری کمی داره (البته به شرطی که با کره، پنیر، کارامل مخلوط نشده باشه) . علاوه بر این موارد وقتی که بیدار بشین دیگه احساس نفخ یا معده درد نخواهید داشت.

  • سبزیجات

یک منبع سرشار از انواع ویتامین و مواد معدنی که بدن میتونه برای ترمیم و تغذیه خودش در طول شب استفاده کنه. سالم بودن سبزیجات به این معنا نیست که اشتها آور نیستن. تکه های هویج، خیار به همراه سبزیجات میتونه اشتهاآور و خوشمزه باشه.