beauty

قرنها قبل لئوناردو داوینچی، میخواست با فرمول های ریاضی و بیان نسبت‌های  میان اجزاء صورت، زیبایی کامل را تعریف کند و ببیند چه صورتی می تواند بطور کامل یبا باشد و هیچ عیب و نقصی نداشته باشد

و حالا برای نخستین بار در برتانیا، بدون جار و جنجال‌های معمول در مسابقات زیبایی، برای اولین بار سعی شده است که تنها با اتکا به همین beauty3، زیبا‌ترین صورت برتانیا پیدا شود.

در مسابقه‌ای بین ۸ هزار شرکت‌کننده که تصویر صورت خود را بدون تغییر و آرایش فرستاده بودند، سرانجام زیباترین صورت برتانیا پیدا شد:

این دختر ۱۸ ساله -فلورانس کولگیت- نه به سبب چشمان آبی و موهای بلوند خود، بلکه به خاطر تناسب بین اجزای صورت‌اش، مقام اول را کسب کرد.

beauty2

از نظر زیبایی‌شناسانه، فاصله بین دو مردمک چشم‌ها باید کمی کمتر از فاصله بین دو گوش باشد، در مورد فلورانس این نسبت ۴۴ درصد بود. متخصصان زیبای‌شناسی می‌گویند که فاصله بین چشم‌ها و دهان در یک صورت زیبا باید کمی بیشتر از یک سوم فاصله بین خط رویش مو و چانه باشد، در مورد فلورانس این نسبت ۳۲٫۸ درصد بود.

با همین معیارها آیا صورت شما هم زیباست؟

beauty1

در اینترنت … زیادی وجودد ارد که میتوانید بدانید صورتتان زیباست یا نه کافیست تصویری از خودتان داشته باشید و اپلیکیشن اندروید یا iOS خودتان را ارزیابی کنید

منبع : 1pezeshk.com