manikor-new

امروزه در کل جهان کارشناسان زیبایی  محصولات جدیدی را  ارزیابی و امتحان می کنند و ما هم  همه تلاشمان را  می کنیم بهترین توصیه آن ها را با شما  در میان بگذاریم.

ما همیشه به دنبال مانیکورهای ساده ای هستیم که نه به وسایل خیلی خاص نه به زمان زیادی احتیاج داشته باشند. مدهای زیبایی تابستانی نیز باید ساده و سریع باشند. به همین دلیل امروز لاکی را به شما معرفی می کنیم که همه این ویژگی ها را دارد؛ محصول جدید جین سون چو، یک لاک عالی برای مانیکوری سریع و تابستانی.

لاکی بین رنگ های طوسی و قهوه ای مدل صحرا از جین سون چو روی دستان شما دقیقا عین ماسه های ساحل دریا است که می توانید آن را به روش های مختلف روی دستان خود امتحان کنید. می توانید آن را روی ناخن های طبیعی و بدون لاک خود بزنید تا اکلیل های نیمه مات خود همان شکل ماسه ای را داشته باشد. برای داشتن مانیکوری شیک تر می توانید این لاک را روی لاکی به رنگ بژ روشن امتحان کنید. اگر دوست دارید متفاوت باشید و دستانتان جالب به نظر برسند می توانید لاک اصلی را به رنگ قرمز یا صورتی انتخاب کنید و لاک صحرا را روی آن بزنید. در این حالت این طور به نظر می رسد که شما دستانتان را درون ماسه فرو برده اید.

این لاک روی دستان شما می تواند روزهای خوش کنار دریا را به یادتان بیاورد حتی موقعی که پشت میز کار حسابی مشغول هستید.

منبع : nikoo.com