beauty-care

مراقبت های زیبایی  بعضا به اولویت  اساسی زندگی اشخاص بدل می شوند. این در صورتی است که دریافت این مراقبت ها در سالن های آرایشی بسیار گرانتر است.

اگر می خواهید مراقبت های زیبایی را بسیار فراتر از کیفیت سالن های زیبایی دریافت کنید و در عین حال هزینه گزاف پرداخت نکنید، بد نیست نگاهی به داخل کابینت های منزلتان بیاندازید. حتما شگفت زده خواهید شد اگر بدانید در خانه تان چه مواد اولیه کارآمدی برای مراقبت های زیبایی دارید.

 

درمان خشکی لب: برای درمان خشکی لب تنها کافی است یک قطره روغن نعنا یا دارچین، روی برق لبتان بریزید و سپس آنرا بر روی لبتان بمالید.

 

درمان پوسته شدن لب: پس از آنکه 20 ثانیه دوش آب جوش را داخل حمام باز کردید و از پر شدن بخار داخل حمام مطمئن شدید، با کمک فرچه تمیز ابرو، روی لبتان را بکشید تا پوسته های لب از روی لبتان به راحتی و بدون هیچ خونریزی کنده شود.

 

پاک کننده بدن: بهترین پاک کننده برای صورت و بدن، مخلوط عسل و شیرنارگیل است. کافی است یک قاشق چای خوری شیرنارگیل را با دو قاشق چای خوری عسل مخلوط کنید و با کمک پد، آنرا به تمام بدن و صورتتان بمالید. اجازه دهید این محلول، 10 دقیقه روی تنتان باقی بماند. سپس با آب گرم خود را بشویید.

2015-04-29-1430340809-6503858-Screenshot20150428at3.58.39PM-thumb

رفع خستگی چشم ها: با کمک مرطوب کننده لب، می توانید تیرگی و خستگی اطراف چشم ها را از بین ببرید. کافی است مرطوب کننده لب را به قسمت درونی پلکتان بمالید و تاثیر شگرف آنرا ملاحظه نمایید.

از بین بردن لک های پوستی و جای زخم: شاید باورتان نشود اما بهترین و سریعترین راه درمان لک ها و جای زخم روی پوست، استفاده از قطره چشم است. قطره را روی جای زخم یا لک پوستتان بریزید و اجازه دهید 30 ثانیه باقی بماند. با تکرار این کار به مدت چند ماه، خواهید دید که لک ها به طور کامل محو خواهند شد.

 

جوانسازی پوست: با استفاده از کرم پودر پایه روشن تر از رنگ پوستتان، در قسمت بینی، پیشانی و بالای لب، صورتتان را جوانتر از آنچه که هست جلوه دهید. این کار باعث می شود، نور بیشتری به قسمت وسط صورتتان جذب شود، امری که صورت را جوانتر نشان می دهد.

منبع : nikoo.com