Untitled-1

محیط شیمیایی دستگاه تولید مثل زن ، در انتخاب جنسیت فرزند نقش به سزایی دارد . محیط دستگاه تولید مثل بیشتر خانم ها در تغییرات چرخه ای خود با نزدیکتر شدن به زمان تخمک گذاری ، قلیایی تر و نسبت به اسپرم ، مساعدتر میشود.

البته بعضی از خانم ها در بیشتر اوقات ، ترشحاتی بسیار اسیدی دارند که باروری هر دو جنس بخصوص جنس پسر را مشکل میسازد.

 

بعضی از خانم ها که همیشه معده ای اسیدی یا زخم معده دارند ، ممکن است به خوبی از حالات اسیدی شدید خود آگاه باشند .سایرین هم میتوانند وضعیت خود را با توجه به لیزابه ی گردن رحم خود بسنجند . در صورتیکه ترشحات همیشه غلیظ ، تیره ، غیر قابل کشش وکم باشند ، نشانه ی این است که محیط برای پسر دار شدن مساعد نیست.اگر این مساله شدید است ، برای اینکه همه چیز به خوبی پیش برود ، به پزشک مراجعه کنید.

بیشتر شما میتوانید با انجام کاری کاملا طبیعی ، قلیایی بودن و قابلیت نفوذ ترشحات گردن رحم را افزایش دهید . این کار همان رسیدن زن به اوج لذت جنسی است .زنانی که سعی دارند پسر دار شوند ، باید در زمینه رسیدن به اوج لذت در طول مقاربت اصلی نیز سعی کنند و نیز حتی الامکان باید سعی کنند که همزمان با شوهرخود یا ترجیحا قبل از او به اوج لذت برسند . در صورتیکه شوهر مبتلا به زود انزالی میباشد ، بهتر است با مراجعه به پزشک یا ترجیحا روانپزشک یا مطالعه ی کتاب های علمی آموزشی مسایل جنسی ، روش های تنش زدایی و رفتار درمانی ساده ای که برای درمان این اختلال است را یاد بگیرد.

لازم به ذکر است که اوج لذت جنسی در زن ، معمولا مقدار و جریان ترشحات قلیایی طبیعی تولید شده در حوالی زمان تخمک گذاری را افزایش میدهد.در ضمن انقباضات دستگاه تناسلی زن در وقت اوج لذت هم به انتقال سریع اسپرم به گردن رحم که به جای مناسبتری برای اسپرم مولد پسر است ، کمک میکند.اوج لذت زن ، چیز مفیدی است ولی این بدان معنی نیست که وجودش کاملا ضروری باشد لذا برای رسیدن به آن خودتان را به زحمت نیندازید.

منبع : اختصاصی دکترسلام