pore_strip_s

آیا شما نیز برای پاکسازی نقاط سیاه روی بینی از پول زیادی خرج میکنید ؟  ؛پس بهتر است پول خود را اینگونه هدر ندهید چون با یک چسب  با قیمت ارزان هم عین این کاررا میتوان انجام داد . نیازی به خرجهای هنگفت برای از بین بردن این سیاهها ندارید  . پس اگر میخواهید در منزل همین کاررا انجام دهید با ما همراه باشید

 

برای اینکه سر سیاه‌های روی بینی را بردارید، معمولا محصولات پوستی استفاده می‌کنید. اما بهتر است پول خود را نگه داشته و از چسب‌های همه‌کاره استفاده کنید. این چسب‌ها واقعا همه‌کاره‌اند! حتما شما هم بچه که بودید چسب را به دستتان می‌زدید و بعد که خشک می‌شد آن را بر‌می‌داشتید. همین روش در برداشتن سرسیاه‌ها هم موثر است. دیگر نیازی به خریدن محصولات گران قیمت نیست!

۱

صورت خود را با آب و صابون بشویید و بعد خشک کنید تا خارج کردن سرسیا‌ه‌ها راحت‌تر باشد.

۲

یک لایه از چسب همه‌کاره را روی بینی خود بمالید و تا گونه‌ها پهنش کنید. سعی کنید قسمت‌هایی را که سرسیاه‌ها بیشتر است، بپوشاند.

۳

۱۵ تا ۲۰ دقیقه اجازه دهید چسب خشک شود. در این مدت اصلا به بینی خود دست نزنید.

۴

بعد از اینکه خشک شد، از طرف گونه گرفته و به سمت دیگر صورت بلندش کنید. آرام بردارید تا لایه پاره نشود. به لایه چسب نگاه کنید. کثیفی‌ها و سرسیاه‌هایی که به چسب چسبیده اند را می‌بینید.

۵

صورت خود را بشویید تا چسب باقی‌مانده پاک شود. اگر لازم بود، دوباره این کار را انجام دهید تا پوستی نرم و لطیف داشته باشید.

نکات و هشدارها

این روش واقعا عمل می‌کند. برای این کار نوارهای چسبی هم وجود دارد که در فروشگاه‌های آرایشی موجوداند، اما بالاخره همین نوارها هم از چسبند!

منبع-phow