sunscreen-hands-beach
داشتن پوست خوب و با نشاط فقط مخصوص الان نیست، . همه ما دوست داریم، پوستی بانشاط و درخشان داشته باشیم. ،مصرف کرم‌های مراقبتی پوست است که ضدآفتاب در بالای لیست قرار دارد. با آغاز فصل آفتاب، بهتر از هر چیز  افزودن یک  کرم ضدآفتاب به کیفآرایش‌تان است؛ ضدآفتابی که نوع پوست شما  تناسب داشته باشد نه هر ضد آفتابی.

کمک گرفتن از نیروهای دریایی
suncream1

اگر پوستی حساس دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از ضدآفتاب «نیوا» که حاوی مواد معدنی دریایی است، استفاده کنید. این محصول علاوه بر محافظت از پوست در مقابل نور خورشید و اشعه «UV» دارای مرطوب‌کننده و ویتامین E است که ضمن مراقبت پوست را تغذیه می‌کند.

 

پوست سفید در دانه‌ انگور سفید
suncream2

ضدآفتاب «اورآل» دارای دانه‌های انگور سفید است که نقش آنها در جوان نگه داشتن پوست ثابت شده است. شرکت اورآل مدعی است محصولش حاوی آنتی‌اکسیدان‌ و ویتامین E است که با «spf»های 30، 50 و 100 برای محافظت از پوست نقش بسزایی دارند. این ضدآفتاب به کسانی که پوست برنزه دارند، توصیه می‌شود.

از پیری پوست جلوگیری کنید
suncream3

ضدآفتاب «آون» علاوه بر مراقبت در برابر آفتاب، قدرت آرام کردن پوست‌های ملتهب را دارد. فرمول این محصول به‌گونه‌ای تهیه شده که ضدآلرژی است و مناسب برای پوست‌های حساس است. این ضدآفتاب دارای رادیکال‌های آزاد است که از پیری پوست جلوگیری می‌کند.

زیرسازی با ضدآفتاب
suncream4

ضدآفتاب «الرو» نه‌تنها پایه آرایش و ترمیم‌کننده است بلکه نقش ضدآفتاب را هم دارد و دارای «spf‌»های 30 و 50 برای محافظت از پوست در برابر اشعه «UV»است. پودرهای معدنی موجود در این کرم برای پوشاندن چین و چروک مناسب است. این ضدآفتاب دارای بافت ابریشمی غیرچرب است که با زدن آن پوست احساس راحتی می‌کند .


پوست تان را برنزه  کنید

suncream5jpg

ضدآفتاب «کلارینز» محافظی قوی در برابر اشعه‌های مضر «UVA» و «UVB» است. همچنین یک ضدآفتاب خوب برای فصل تابستان است چرا که رطوبت بسیار زیاد آن از پیری پوست جلوگیری می‌کند و به پوست شما زیبایی را هدیه می‌کند. نکته جالب توجه این است که اگر طولانی مدت روی پوست شما باشد رنگ برنزه به پوست شما می‌دهد.


شادابی را به پوست‌ بازگردانید

suncream6jpg

ضدآفتاب «اوریاژ» فاقد چربی و الکل است؛ به همین دلیل بهترین انتخاب برای پوست‌های چرب محسوب می‌شود. این ضدآفتاب‌ قادر است کار کرم‌پودر را هم انجام دهد که در کنار پوشانندگی، پوست شما را هم مرطوب می‌کند. ضدآفتاب اوریاژ با  «SPF» 30 و 50، ضدآلرژی و برای پوست‌های حساس طراحی شده است .

منبع :  مجله زندگی ایده آل