ghorse-laghari

 

کپسول لاغری ، قرص یا مکمل را می توان  یک عنصر فعال دانست . با این حال، آنها اغلب حاوی مواد متعددی در ترکیبات خود هستند ، که  مصرف بیش از یک نوع در یک زمان به طور بالقوه خطرناک است.

کپسول لاغری که شامل چندین مواد است که می تواند عوارض جانبی ناخواسته داشته باشد،  با این حال، هنگامی که با مکمل های دیگر و یا مواد مخدر ترکیب می شود،  عوارض جانبی غیر قابل پیش بینی دارد که بسیار خطرناک است .بنابراین،  اقدامات احتیاطی قبل از  کاهش وزن، و نکات احتیاطی ضروری است

حتما در تبلیغاتی که در مورد قرص های لاغری وجود دارد دیده و شنیده اید که با مصرف این قرص ها می توانید وزن اضافی خود را کم کنید و به شکل دلخواه خود برسید. اثر بخشی این قرص ها توسط کارشناسان مورد بحث قرار می گیرد. اما بسیاری از مردم در مورد نتایج مصرف آنها جنجال می کنند. اگر چه اکثر قرص های لاغری مورد تأیید نیستند، ممکن است در زمان خرید آنها نگرانی هایی داشته باشیم. در این چگونه برای استفاده از قرص های لاغری با خیال راحت راهنمایی هایی داریم.

ghorse-laghari-1

1

قبل از مصرف هر گونه قرص لاغری با پزشک خود مشورت کنید. پزشک باید وزن و فشار خون و نبض شما را اندازه بگیرد و سایر آزمایشات اساسی را انجام دهد. اگر در سلامت کامل بودید، می توانید از قرص های لاغری در حد متعادل استفاده کنید. پزشک را از نوع قرصی که می خواهید مصرف کنید مطلع کنید و نظر او را در این مورد به خصوص در رابطه با وضعیت سلامتی تان بپرسید.

ghorse-laghari-2

2

وقتی قرص لاغری مصرف می کنید مقدار زیادی آب بنوشید. بسیاری از این قرص ها درست مثل دیورتیک ها (داروهای ادرارآور) باعث از دست رفتن آب بدن از طریق عرق کردن یا ادرار می شوند. از دست دادن بیش از حد آب می تواند باعث کم آبی بدن شود که روی سلامتی اثر منفی می گذارد. توصیه می شود حداقل 8 لیوان آب در روز بنوشید.

ghorse-laghari-3

3

دستورالعمل روی قرص ها را با دقت بخوانید و به آن عمل کنید. اگر دستورالعمل می گوید که باید فقط یک قرص در روز مصرف کنید، این کار را انجام دهید. دوز مصرف را دو برابر نکنید یا آنها را در فواصل خیلی نزدیک به هم نخورید. بعضی از داروها را نباید همزمان با خوردن غذای خاصی استفاده کنید. به این دستورات خاص توجه کنید تا مشکلی برای سلامتی تان به وجود نیاید.

ghorse-laghari-6

 

4

مصرف قرص ها را بعد از 3 ماه متوقف کنید. اگر قرص ها را به مدت 3 ماه مصرف کنید، نباید مسئله خاصی در رابطه با سلامتی تان پیش بیاید. با این حال مصرف طولانی مدت آنها می تواند اعتیاد آور باشد یا اثرات جانبی دیگری داشته باشد. قرص های لاغری در مصرف طولانی مدت یا دائمی تأثیری ندارند.

ghorse-laghari-5

5

یک رژیم غذایی مغذی داشته باشید. به همه گروه های مواد غذایی توجه داشته باشید و مطمئن شوید که از همه آنها به مقدار کافی می خورید. از میزان چربی و کالری مصرفی خود آگاه باشید و روی آن کنترل داشته باشید.

6

ورزش کنید. هر برنامه رژیم غذایی نیاز به ورزشی موفق و پایدار دارد. از دست دادن وزن بدون داشتن برنامه برای حفظ آن، باعث شکست می شود. ابتدا به آرامی و سپس به شدت وزنتان افزایش پیدا خواهد کرد.