tanning-face-creamممکن است تابحال بهترین شیوه برای برنزه شدن پوست را نور خورشید می دانستید ولی با کرم های میکاپ هم  میتوانید پوستتان را برنزه کنید آنها در تیره نشان دادن پوست خیلی موثرند در این بخش از سایت  بهترین کرم های برنزه کننده را معرفی می کنیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید دیگر لازم نیست ساعتها جلوی آفتاب بنشید

برنزه با درخشش

taninig1

اتوبرنز دیور طرفداران زیادی بین جوانان دارد. این اتوبرنز با بافت نرم خود برای هر نوع پوستی مناسب است و حالت کرمی دارد که پس از استفاده پوششی مناسب ایجاد کرده و از پوست در مقابل آفتاب محافظت می‌کند. اتوبرنز دیور با رنگ قهوه‌ای مایل به زرد درخشان، پوست صورت شما را برنزه و براق می‌کند.

ذرات رنگین کمانی

taninig2

کمپانی LOREAL در حوزه لوازم آرایش شرکت خوشنامی است و توانسته بازارهای جهانی را تسخیر کند. اتوبرنزهای این شرکت با بافت فومی در دو دقیقه پوست شما را برنزه و درخشان می‌کنند و ساعت‌ها پوست شما را مرطوب نگه می‌دارند. اتوبرنزهای اورآل دارای ذرات رنگین کمانی است که پوست شما را مثل ساتن می‌کند.

برای پوست‌های حساس
taninig3

کسانی که پوست حساسی دارند، به خوبی می‌دانند که باید در انتخاب کرم حساسیت بیشتری نشان دهند تا باعث خراب شدن پوست نشود. در میان اتوبرنزهای خوب، اتوبرنز CLARINS را انتخاب کنید. با استفاده کمی از آن، پوستی طبیعی و برنزه خواهید داشت و پوست شما نرم می‌ماند.

با رایحه نارگیل و وانیل

taninig4

شرکت THALGO با اتوبرنزش غوغا کرده است. این اتوبرنز با بوی نارگیل و وانیل حس خوبی به شما می‌دهد و چهره‌ای طبیعی و برنزه بدون لک برای شما می‌سازد. اتوبرنز تالگو، پوست شما را طلایی کرده و با آلوئه‌ورایی که دارد از پوست شما در برابر آفتاب محافظت می‌کند. این اتوبرنز بدون روغن است و پوست را جوان نگه می‌دارد.

هویج تراپی کنید

taninig5

اتوبرنز AVENE با رنگ قهوه‌ای مایل به زرد در میان جوانان به برنزه‌کننده‌ای رویایی شهرت دارد و بیشتر آرایشگران از این اتوبرنز برای برنزه کردن مشتریان خود استفاده می‌کنند. این اتوبرنز فاقد پارابن است و با روغن هویجی که در آن استفاده شده، رایحه‌ای خاص و دلپذیر به شما هدیه می‌دهد و باعث درخشش و خوش‌رنگ شدن پوست می‌شود.

پوست‌تان را مرطوب کنید

taninig6

این هم یک اتوبرنز ایده‌آل که رنگ آن بی‌نظیر است و می‌توانید پوست خود را بدون نیاز به آفتاب برنزه کنید. اتو برنز ARDENE با رنگدانه‌های شفاف و طبیعی دارای ماندگاری بسیار طولانی است و باعث برنزه شدن می‌شود. این نمونه حاوی بتاکاروتن، ویتامین E ، استات و مواد مرطوب‌کننده است.

منبع : مجله زندگی ایده آل