دوران بارداری را می توان به عنوان یکی از مهمترین و حساس ترین دوران های زندگی هر خانم نام برد. این دوران از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار چرا که قرار است یک عضو جدید و دوست داشتنی به خانواده شما اضافه شود. بسیاری از خانم ها آموزش ها و نکات این دوران را از مادرها ، بستگان و دوستان خود یاد میگیرند. معمولا این آموزش ها نسل به نسل بین خانم ها منتقل شده است و بسیاری از آن ها از سال های دور تا به الان باقی مانده و دیگر تاریخ انقضای آنها گذشته است.

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی راه حل های فوق العاده جذاب و متفاوتی برای کل دوران بارداری و بعد از آن ارائه شده است که می تواند هم به سلامت و زندگی راحت مادر و هم به سلامت فرزند کمک کند.

دوره جامع آموزش بارداری

در دوره جامع زایمان راحت و سالم قرار است صفر تا صد همه آن چیزی که برای دوران بارداری و بعد از آن نیاز دارید را به صورتی تصویری ، صوتی و کتابچه برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

این محصول بی شک از کاملترین محصولات خودآموزی بارداری است که تمامی نکات و جوانبی که در دوران بارداری نیاز دارید در آن گنجانده شده است و قطعا نظیرش را در هیچ جای ایران نمی توانید پیدا کنید.

 

دوره جامع زایمان راحت و سالم شامل چه چیزهایی است؟

این دوره از سه بخش اصلی تشکیل شده است :

1. ورزش در دوران بارداری

2. زایمان راحت سلامت کودک

3. مراقبت های بعد از زایمان

این سه بخش در کنار هم شامل ویدیوهای فوق العاده از حرکات ورزشی ، پادکست های روزانه از نکات مهم دوران های مختلف بارداری و همچنین کتابچه های راهنمای این دوران است.

در واقع این محصول به طور کامل تمامی مواردی که برای داشتن دوران بارداری بی نقص و راحت نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

50 هزار تومان تخفیف تا 31 مرداد را از دست ندهید.

این دوره را می خواهم (کلیک کنید)

بخش اول : ورزش در دوران بارداری + آموزش کامل تصویری

حتما شنیده اید که در دوره بارداری باید ورزشهای مناسب بارداری انجام شود؛ چرا که در ساختار جسمی بانوان در این دوران تغییرات زیادی ایجاد می شود و فرد باردار باید با استفاده از ورزش های مخصوص بدن خود را با تغییرات دوران بارداری منطبق سازد.
در دوران بارداری نیروی ثقل بدن به جلو متمایل می شود و این باعث می شود در ساختار مهره های کمری قوس بیشتری ایجاد شود و در دوازده مهره بالایی ستون فقرات حالت قوز ایجاد می شود.
از طرف دیگر ورزش در حین بارداری باعث آزاد شدن ماده ای به نام اندرفین می شود که نشاط و شادی را برای مادران به ارمغان می آورد و این احساس شادی و شعف به جنین نیز منتقل شده و جنین رابطه بهتری با مادر خود برقرار می کند.

در این دوره آموزشی شما با اهمیت ورزش در دوران بارداری آشنا شده و حرکات ورزشی را یاد خواهید گرفت که به شما کمک می کند تا دوران بارداری را سالم تر، شادتر و با آرامش بیشتری سپری کنید.

بخش تمرینات ورزشی در دوران بارداری شامل 20 جلسه تمرینی آموزش حرکات ورزشی مهم برای این دوران است. همه حرکات ورزشی در این دوره در قالب آموزش های تصویری به شما آموزش داده میشود و در مورد هرکدام و تاثیری که میگذارد به طور کامل توضیح داده می شود.

بخش دوم : زایمان راحت و سالم

دومین بخش این دوره شامل 14 جلسه بسیار مهم است که در هر یک از آن ها به صورت کامل به بررسی دوره های مختلف در 9 ماهه حاملگی و همه اتفاقات ، شرایط و نکاتی که اتفاق می افتد ، می پردازد.

این بخش بر اساس علم روز دنیا و با استفاده از دانش پزشکی معتبرترین متخصصان زنان و زایمان طراحی شده است تا این امکان را برای شما فراهم کند که به جای مراجعه های مکرر به پزشک راه حلی برای بسیاری از شرایط و مشکلات خود پیدا کنید آن هم یک راه حل واقعی و کاربردی!

50 هزار تومان تخفیف تا 31 مرداد را از دست ندهید.

این دوره را می خواهم (کلیک کنید)

بخش سوم : مراقبت ها بعد از زایمان

پس از انجام زایمان و به دنیا آمدن کودک مادر باید مراقبت های ویژه ای جهت حفظ سلامت خود و فرزندش داشته باشد. این مراقبت ها به اندازه مراقبت های دوران بارداری مهم و حائز اهمیت هستند.

اضافه وزن ، بهم ریختن فرم بدن ، استرس و افسردگی از مهمترین عوارض بعد از زایمان است. در 11 جلسه کامل و آموزشی در مورد تمامی مسائلی که بعد از زایمان به آن دچار می شوید صحبت می شود و به طور کامل شما را برای این دوران آماده می کنیم.

 

آموزش این دوره ها توسط یک متخصص تمام عیار

از مهمترین نکات این دوره آن است که یکی از آن دسته از متخصص های شناخته شده و فوق العاده زنان و زایمان که تقریبا همه ایران به خوبی او را می شناسند آن را تهیه کرده است.

دکتر معصومه روستایی متخصص شناخته شده زنان و زایمان در این دوره فوق العاده و در تمامی دوران بارداری و بعد از آن در کنار شما هستند. آموزش های ویدیویی ، پادکست های شنیدنی به همراه یک کتاب کامل که همگی حاصل تلاش بی وقفه دکتر روستایی هستند این امکان را به شما می دهند تا هر روز یک متخصص را در کنار خود و فرزند عزیزتان حس کنید.

5 دلیل که چرا باید این دوره را تهیه کنیم :

1. آشنایی کامل با همه نکاتی که باید در طول 9 ماه بارداری آن ها را رعایت کنید.

2. آشنایی تصویری با ورزش های دوران بارداری برای کمک به سلامت مادر و جنین و همچنین لذت بخش تر شدن این دوران.

3. دسترسی به یک پزشک متخصص بسیار شناخته شده در حوزه زنان و زایمان در تمامی روزهای دوران بارداری و بعد از آن.

4. آشنایی و پیش بینی تمامی اتفاقاتی که در هر هفته از بارداری ممکن است رخ دهد.

5. آشنایی با شیوه های ریکاوری و بازگشت بعد از بارداری برای جلو گیری از خراب شدن فرم بدن و بروز مواردی مثل افسردگی و استرس.

همه آن چیزی که برای دوران بارداری و بعد از آن نیاز دارید را به صورت یکجا با این دوره داشته باشید.

این دوره را می خواهم (کلیک کنید)