770

توجه داشته باشید, اگر مشکل جنسی دارید, میوه ها بعنوان دارویی برای تقویت غرایز جنسی عمل می کنند و به عنوان یک ویاگرای طبیعی کار می کنند.

هندوانه ممکن است که یک میوه تابستانی باشد, اما در تمام طول سال می توانید این میوه را پیدا کنید و می توانید از تمام مزایای آن بدلیل در دسترس بودنش استفاده کنید, هندوانه واقعا برایتان مفید است. پس فواید هندوانه چیست؟ خوب, مثلا یک مورد اینکه, می تواند به کاهش فشار خون در افراد چاق کمک کند. همچنین ادرار آور طبیعی است که می تواند به هیدراته کردن بدنتان کمک کند. همچنین یک راه درمانی شیرین است که فوق العاده کالری کمی دارد, و عملا عاری از کلسترول و چربی است.

 

1. L-citruline: هندوانه حاوی مقدار فراوانی آمینو اسید بنام L-citruline است. که توسط بدن انسان به L-carnitine تبدیل می شود, که نقش عمده ای را در آرام کردن عروق خونی و بهبود گردش خون دارد, و در نتیجه باعث بهبود سلامتی قلب و عروق می شود.

2. کاهش فشار خون بالا: مطالعات نشان داده اند که مکمل های گرفته شده از عصاره هندوانه به کاهش فشار خون بالا در افراد چاق و مردان میانسال کمک می کند.

3. ادرار آور: هندوانه ادرار آور طبیعی است و برای هیدراته کردن بدن خوب است, (90% هندوانه آب است). و البته, می تواند بصورت طبیعی نیاز بدنتان به آب اضافی را بر طرف کند.

4. ویاگرای طبیعی: در جهت بهبود گردش خون, مطالعه ای دریافت که هندوانه اثر ویاگرا مانندی دارد که گردش خون آن ناحیه را افزایش می دهد. این مطالعه همچنین نشان داد که این میوه همچنین می تواند برای افزایش میل جنسی نیز مفید باشد, آنرا برای داشتن یک رابطه جنسی سالم مصرف کنید.

5. منبع غنی از ویتامین و مواد معدنی: بدن ما برای عملکرد بهتر نیاز به تمام ویتامین ها و مواد معدنی دارد. هندوانه چند نوع آنها را تامین می کند, اما سرشار از ویتامین A و C است. همچنین حاوی مقدار مناسبی پتاسیم است, که می تواند در کاهش فشار خون و حتی سکته مغزی موثر باشد.

6. کالری پایین: یک فنجان هندوانه در حدود 80 کالری دارد.

7. چربی کم: بر طبق جدول مواد غذایی, میوه های سبز رنگ تقریبا هیچ چربی ندارند…

8: کلسترول پایین: برای کسانی که مصرف کلسترولشان را کنترل می کنند, در یک وعده هندوانه به علت پایین بودن کلسترول, این مقدار قابل اندازه گیری نمی باشد.

9. Lycopene: هندوانه حاوی lycopene است, نوعی از آنتی اکسیدان است که می تواند با سرطان مبارزه کند. مطالعه ای از دانشگاه تکنولوژی کوئینزلند در استرالیا نشان داد که Lycopene می تواند یک منبع مهم پیشگیری و درمان سرطان پروستات باشد.

 

 

منبع-http://genie.ir