foods-make-fat1

اشخاصی که کاهش وزن دارند لاغرترهستند و  شاید به بیماری هایگوناگونی مبتلا شوند در صورتی که با مقداری غذا خوردن می توانند به وزنمورد نظرشان برسند. بهترین خوردنیهایی که برای چاق شدن می توانید استفاده کنید عبارتنداز:

با این خوراکی ها چاق شوید

-گردو: یکی از آجیل هایی است که به شما کمک می کند تا خیلی سریع و طبیعی چاق شوید. میزان امگا ۳ در این ماده بسیار زیاد است.

-دانه های مغذی: از جمله دانه های مغذی می توانیم  به تخم کتان/دانه هندوانه/شاه دانه و کنجد اشاره کنیم ، که هرکدام آنها دارای اسیدهای چرب مفید  برای بدن هستندو به شما در چاق شدن کمک به سزایی می کنند.

-شیر پرچرب: شیربه تنهایی می تواند بسیاری از بیماری های بدن را از بین ببرد ولی بسیاری از پزشکان نوع کم چرب ان را توصیه می کنند. شیر پرچرب  تمام خواص شیر را دارد و گزینه مناسبی برای افرادی است که می خواهند چاق  شوند.

-روغن زیتون: هیچ پزشکی را پیدا نخواهید کرد که روغن زیتون را توصیه نکند.این روغن نه تنها به شما در چاق شدن کمک می کند، بلکه از بیماری های قلبی عروقی نیز پیشگیری می کند.

-سیب زمینی: منبعی عظیم ازکربوهیدرات ها و همچنین مملو از مواد مغذی که البته همیشه به عنوان یک ماده چاق کننده ارزان نام برده می شود. در ضمن اگرمی خواهید، اشتهای تان زیاد شود توصیه می کنیم این میوه را مصرف کنید: انجیر سرشار از پتاسیم و تامین کننده سلامت کودکان ضعیف بوده و برای کم خونی و درمان بی اشتهایی مفیداست. میوه ای مقوی و شیرین که منبع خوبی ازپتاسیم/منیزیم/کلسیم/فسفر و ویتامین های c/b/aاست.