موهای ترامپ

دونالد ترامپ به تازگی رئیس جمهور آمریکا شده و جنجال ها در خصوص او همینطور ادامه دارد.ترامپ بعد از اینکه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شد در روزی که مراسم تحلیف انجام میشد به ملانیا،همسر جوانش،بی اعتنایی کرد و این کار او جنجال آفرین شد.اکنون موهای عجیب و غریب ترامپ به سوژه ای تبدیل شده و این بار دکترش رازی را فاش کرده است.

دکتر هارولد به داروهایی که ترامپ بصورت روزانه از آنها استفاده می کند اشاره کرد.

ترامپ

به تازگی دکتر ” هارولد ان بورنستین”، که مدت  37 سال به عنوان پزشک ترامپ فعالیت داشته است در گفتگو با روزنامه نیویورک تایمز از راز موهای عجیب چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا پرده برداشت.

هارولد در این خصوص گفت: ” ترامپ از داروی ” پروپسیا ” که در درمان بزرگی خوش خیم پروستات نیز کاربرد دارد برای رشد موها و جلوگیری از ریزش و  طاسی آنها استفاده می کند. خوشبختانه این دارو در 90 درصد موارد جواب می دهد اما با عوارضی مانند گیجی و اختلال دائمی در عملکرد جنسی همراه است.

ترامپ

وی همچنین با اشاره به سایر داروهایی که وی استفاده می کند گفت: ” ترامپ همچنین از آنتی بیوتیک هایی برای کنترل “روزاسه” (rosacea) نوعی مشکل شایع پوستی و از ” استاتین” ها مخصوصا “آسپرین بچه” برای کنترل کلسترول خون و چربی استفاده می کند.  وی  همچنین تاکید کرد که موهای ترامپ واقعی است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان