اختلالات روانی

طبق تحقیق های انجام شده،در خصوص اختلالات روانی پیش داوری هایی شده است که این پیش داوری ها باعث شده اند تا افراد زیادی به روانپزشک مراجعه نکنند.هافینگتن پست وبسایتی است که پستی را به انتشار رسانده که در آن نظر افراد مشهور در خصوص اختلالات روانی نوشته شده و این افراد در تلاشند مردم را به حل مشکل های روانی تشویق کنند.

کریستین بل ، بازیگر : «درباره مشکلات روحی داغ ننگ بزرگی وجود دارد، و نمی‌توانم سر و ته ماجرا را تشخیص بدهم که چرا چنین نگاهی وجود دارد. اضطراب و افسردگی نمی‌گذارند آدم موفق شود. هرکسی هم ممکن است به آن مبتلا شود، فرقی هم ندارد که چقدر موفق است.»

هیلاری کلینتون : «نسل بعد باید بداند که سلامت روان بخش مهمی از سلامت کلی انسان است و کمک گرفتن برای حل آن، نه شرمندگی و نه انگ دارد و نه مانعی سر راه آن وجود دارد.»
باراک اوباما ، رییس جمهور آمریکا : «اگر پایت بشکند، به دکتر مراجعه می‌کنی تا درمان شوی. اگر حس کنی چیزی در درونت زخم خورده، درست مثل جراحت فیزیکی است. باید کمک بگیری. این نشانه ضعف نیست…»
سارا جسیکا پارکر ، بازیگر : «مثل هر چیز دیگری، تا وقتی که درباره‌اش حرف نزنی، مثل بادکنکی هستی که باد کرده و هوای زیادی در آن جمع شده. فقط به یک نفر نیاز داری تا کمک کند کمی از آن بیرون بریزد.»
منبع : شفا آنلاین