رفتار عجیب و نامهربانانه مهمانداران و عوامل یک شرکت هواپیمایی باعث تعجب و انتقاد رسانه ها قرار گرفت این عوامل که در هنگام تاخیر پرواز با درخواست پیرزن برای استفاده از سرویس بهداشتی مواجه شدند بدون توجه به پیرزن از وزد آن به سرویس بهداشتی جلوگیری کردند.یک زن ۸۷ ساله به دلیل ممانعت کارکنان هواپیما ۱۳ ساعت از استفاده از سرویس بهداشتی هواپیما منع شد.

کارکنان شرکت مسافربری «بریتیش ایرویز» انگلیس به دلیل ممانعت از استفاده یک زن 87 ساله از سرویس بهداشتی مورد انتقاد تند رسانه‌های این کشور قرار گرفته‌اند.
بر اساس گزارش میل‌آنلاین، این زن 87 ساله که به دلیل توقف 90 دقیقه‌ای پرواز بارها از خدمه هواپیما درخواست کرده بود درب‌های سرویس بهداشتی هواپیما را برای استفاده وی باز کنند در نهایت با مخالفت‌های چند باره کارکنان هواپیما لباس خود را خیس کرد.

«کوچاریک تموزیان»(Kocharik Tsamouzian) که 22 دسامبر سال گذشته از لس‌آنجلس عازم لندن بود و در حالی که هواپیما روی باند متوقف بود نیاز به استفاده از سرویس بهداشتی پیدا کرد اما با ممانعت کارکنان هواپیما لباس خود را خیس کرد و مجبور شد تمام 13 ساعت مسیر پرواز را با همان لباس روی صندلی بنشیند و شکنجه روحی شود.

پیرزن مضطرب در حالی بعد از 13 ساعت پرواز از هواپیما پیاده شد که اشک می‌ریخت و بدنش به رعشه افتاده بود.
دختر این زن که در غرب لندن زندگی می‌کند، به رسانه‌ها گفت: “وقتی به فرودگاه هیترو برای استقبال از مادرم مراجعه کردم او را با چشمان اشک‌بار و تنی لرزان از خشم و شکسته یافتم.”

منبع/تسنیم