در انستیتو زیبایی تانی پوست و ظاهرتان را احیا و دوباره شاداب کنید.‌ وقتی ظاهرتان خوب باشد، احساس خوبی هم خواهید داشت؛ داشتن یک ظاهر زیبا تأثیر بسیاری بر اعتماد به نفس دارد. به همین دلیل است که ما انواع مختلفی از روش‌های ایمن جوانسازی پوست را برای رفع انواع مختلف عارضه‌های پوستی ارائه می‌دهیم.

 

زیبایی خود را از ما بخواهید:

موسسه تخصصی پوست تانی از سال 2004 شروع به کار کرده است. برای موسسه ما ؛ زیبایی پوست صورت و بدن همزمان در اولویت است. بیوتیشن ها و بادی تراپیست های مجموعه دوره های تکمیلی را در فرانسه دیده و با به کارگیری اثربخش ترین و به روزترین محصولات درمانی زیبایی پوست شما را تضمین می کنند.

خدمات قابل ارائه در کلینیک زیبایی تانی:

1-زیباسازی بدن    2-زیبا سازی چهره

 

الف:رفع حالت پرتقالی پوست

سلولیت یا پوست پرتقالی یکی از بخش‌های اجتناب‌ناپذیر زندگی است که برای هر کسی ممکن است پیش آید. پوست پرتقالی زمانی به وجود می‌آید که رشته‌های کلاژنی که چربی را به پوست می‌چسبانند، کشیده شده و پاره می‌شوند. این امر باعث می‌شود که سلول‌های چربی گسترش یابند.

 

اين شرايط در زنان بيشتر از مردان ديده ميشود

چقدر ناعادلانه است، كلاژن پوست زنان بصورت رديف هاي موازي مانند ستون ها قرار ميگيرد. اين شكل قرارگيري خود را با بخش هاي كوچكتر چربي وفق ميدهد و باعث ظاهر شدن پوست پرتقالي ميگردد. كلاژن مردها بصورت الگوي X قرار گرفته است. اين امر باعث ميشود كه تنها بخش هاي بسيار كوچك چربي بوجود ايند و به پوست اجازه نميدهد كه فرو رفتگي داشته باشد.

 

كرم هاي ويتامين A و كافئين ميتوانند اين شرايط را بهبود بخشند

از كرم هايي استفاده كنيد كه حاوي ويتامين A با كافئين هستند. كافئين محرك جريان خون است و سلول هاي چربي را موقتا كوچك ميكند. ويتامين A به مرمت سلول ها كمك ميكند.

 

تمرين هاي ورزشي كه با وقفه هاي كوتاه ، انجام ميشود نيز چربي را سوزانده و باعث ميشود كه پوست پرتقالي كمتر شود.

 

كاهش وزن باعث از بين رفتن كامل پوست پرتقالي نميشود، اما در وزن متعادل به ميزان زيادي ظاهر پرتقالي پوست بهبود ميابد، اما ماساژ ٧٠ درصد درمان قطعيه اين حالت پوست بدن است، به شرطي كه مواد موثره و ماساژ كاملا استاندارد باشد.

 

 

 

ب: برطرف کردن جای لک و جوش‌های پوست

با استفاده از نمك اقيانوس علاوه بر افزايش مقاومت پوست و تامين املاحي نظير منيزيم، كلسيم، سديم و پتاسيم از پيري زودرس پوست جلوگيري كرده و ابرساني به پوست را تسهيل ميكند.

با استفاده از محصولاتي حاوي اسيد هاي ميوه و ميكروسفرهاي جوجوبا، لايه برداري ملايم پوست صورت گرفته كه در نتيجه شاهد درخشندگي و شفافيت پوست خواهيد بود و داشتن پوستي صاف و ابريشمي نتيجه اين درمان است.

با اسكراب هاي كاملا تخصصي جاي جوش، تيرگي و جوش هاي بدن شمارا بصورت قطعي درمان ميكنيم.

 

 

 

 

ج: برطرف کردن افتادگی و شل شدگی پوست

هيدرادرمي ليفت:(ليفتينگ آني با تكنولوژي جديد انقلابي در دنياي جديد)

با تحريك عضلات و قوام چهره، خطوط را بصورت آني در اولين جلسه درمان بر طرف ميكند.

با درمان ليفتوزوم علايم افزايش سن از بين ميرود و چهره جوان و با قوام و شفاف و درخشنده ميشود.

 

 

 

 

برخی از نمونه درمان های مرکز درمان زیبایی تانی:

 

بادی رپ در موسسه تخصصی پوست تانی:

 

 

 

 

بهترین ماسک‌ طلا با اثرگذاری فوق العاده در موسسه تخصصی پوست تانی:

 

 

 

 

رفع لکه های پوستی و جوش های روی صورت:

 

 

 

 

راه های ارتباطی با انسیتو زیبایی تانی:

آدرس: کرج-جهانشهر-خیابان استانداری-مجتمع تجاری-اداری آراکس – طبقه ۳- واحد ۳

 

تلفن: 02634455732
تلفن: 09197927925

 

اینستاگرام: tani_beauty_spa