ارتودنسی باید درست و حسابی باشد!

 

یکی از اولین موارد زیبایی که در برخورد با دیگران نمایان می شود ردیف و صاف بودن دندان ها، درخشندگی و داشتن لبخندی زیبا است که می تواند تاثیری 70 درصدی در تسخیر ذهن دیگران داشته باشد. به منظور تامین این هدف شما نیاز به یک شریک دندانپزشک حرفه ای دارید تا بتواند لبخندی زیبا و دلنشین به شما هدیه کند. ارتودنسی و مرتب بودن دندان ها جزء اولین پایه های ایجاد زیبایی و به صف کشیدن دندان ها است که مرواریدهای درخشان صورت هستند.

ارتودنسی دندان کاری بسیار تخصصی و یکی از رشته‌های تخصصی دندانپزشکی است که فقط از عهده متخصصان بر می آید. این کلمه مرکب از دو واژهٔ لاتین «ارتو» به معنای «راست» و مشتق از «دنس» به معنای «دندان» است. کار ارتودنسی بیشتر تصحیح اکلوژن یا جفت‌شدن نامناسب دندان‌هاست. این امر می‌تواند ناشی از موقعیت نادرست دندان‌ها یا دو فک نسبت به هم باشد، یا ممکن است درجاتی از هر دو مشکل در یک فرد موجود باشد.  اگر دندانپزشک به درمان با متد های روز دنیا تسلط داشته باشد سرعت کار بالاتر، درد و معطلی کمتر و نتیجه کار رضایت بخش تر است. اگر به داشتن مهارت، تجربه و تسلط به ابزار کار  به روز در دندانپزشکی معتقد هستید حتما از خدمات دندانپزشکی دکترگوگانی راضی خواهید بود.

 

خدمات :

 

  • تدابیر نظارتی و درمانی در دوران کودکی (دوران دندان های شیری) به هدف پیشگیری از مشکلات ارتودنسی دندان آتی یا محدود کردن آن ها
  • اصلاح مشکلات رشدی و اسکلتی (ارتوپدی فک وصورت) در دوران کودکی و نوجوانی به هدف درمان مشکلات یا ممانعت از پیشرفت پیچیدگی آن ها
  • درمان های ارتودنسی جهت اصلاح ناهنجاری های دندانی با دستگاه های ثابت و متحرک مرسوم و روش های نوین (دیمون، شفاف، اینویزالاین، پشت دندانی، …) در تمام سنین (نوجوانی تا میانسالی)
  • ارتودنسی ثابت به هدف آماده سازی جهت جراحی های اصلاحی و زیبایی فک و صورت

 

 

برای به صف کشیدن دندان های خود با ماتماس بگیرید و از زیبایی آنها لذت ببرید!

تهران: سعادت آباد، بلوار سعادت آباد، خیابان 31 ام شرقی، پلاک 12 ساختمان آرسام، طبقه 5، واحد 17

۰۲۱۸۸۶۸۲۷۴۷

دورنگار: ۰۲۱۸۸۶۸۳۰۲۵

همراه: ۰۹۱۰۱۸۲۰۹۳۶

 

آبادان: خ امیری ، خیابان کاشانی ، روبروی داروخانه دکتر یعقوبی ساختمان پارسیان ، طبقه ۴ ، واحد ۲۰

 

تلفن: ۰۶۱۵۳۲۲۵۵۲۱