طراح طب: مزیت جراحی زیبایی بینی با قالب کنترلی

عمل زیبایی بینی یکی از رایج ترین نوع جراحی های زیبایی است که متقاضیان بسیاری هم دارد. بر اساس آمار رسمی ارائه شده در منابع خبری معتبر، بسیاری از افراد که جراحی بینی را تجربه کرده اند، از نتیجه جراحی رضایت کافی را نداشته یا پیش از انجام جراحی، در مورد چهره بعد از عمل خود، استرس دارند.

دلیل استفاده از قالب کنترلی

عموما مفهوم مشترکی از زیبایی بین متقاضی جراحی و جراح وجود ندارد و جراح دقیقا از خواسته متقاضی آگاه نیست، این موضوع سبب می شود پزشک در حین جراحی تصمیمات لحظه ای در جراحی فرد اتخاذ کند و متد مناسبی را برای جراحی متقاضی اتخاذ ننماید. این امر علاوه بر اینکه مطابق با نظر متقاضی نیست، به علت اتخاذ تصمیمات لحظه ای نیز می تواند اشتباهات بسیاری را به همراه داشته باشد که موجب نارضایتی فرد می شود. از اینرو استفاده از قالب کنترلی می تواند به متقاضی جراحی و جراح در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب کمک نماید.

چگونه از چهره بعد از عمل خود تصویری داشته باشیم؟

همواره برای زیبا جویان داشتن تصوری از چهره بعد عمل امری مهم تلقی می شده است شاید اولین کاری ک یک متقاضی جراحی زیبایی بینی برای داشتن تصور از چهره بعد عمل خود انجام دهد سر بینی را با انگشت جلوی ایینه بالا دهد تا تغییرات چهره خود را در صورت عمل کردن ببیند یا اگر اشنایی با نرم افزار های گرافیک دو بعدی مانند فتوشاپ داشته باشد به اعمال تغییرات مد نظر خود در عکس میپردازد تا تصویری حدودی از چهره بعد عمل خود داشته باشد.

این روش ها اصلا علمی و قابل اطمینان نیستند. چون اولا تغییراتی که بینی میتواند داشته باشد باید توسط جراح و بعد از معاینه بینی به متقاضی گفته شود و دوما چون بینی عضوی سه بعدی است نمیتوان در عکسای دو بعدی تغییرات دقیقی روی ان اعمال کرد.

قالب کنترلی چه امکاناتی به جراح و متقاضی می دهد؟

– یکی از مدرنترین و مطمئن ترین روش های جراحی بینی استفاده از تکنولوژی اسکن و طراحی سه بعدی در جراحی بینی است.

– در جلسه مشاوره با پزشک میتوانید تغییرات لازم روی چهره را مشاهده و پیش از جراحی چهره بعد از عمل را ببینید.

– طراحی بر اساس نظر پزشک و بر اساس تناسبات چهره و متناسب با سلیقه ی متقاضی انجام می شود.

مزیت های قالب کنترلی

طراح طب: مزیت جراحی زیبایی بینی با قالب کنترلی

– کاهش خطای جراحی

– افزایش دقت جراحی

– کنترل فرآیند جراحی