پلی‌کلینیک «ساج» یک مرکز درمانی شبانه‌روزی در سعادت‌آباد است. در این مرکز خدماتی بی‌نظیر به‌طور شبانه‌روزی‌ و مطلوب به مراجعه‌کنندگان و بیماران ارایه می‌شود. هدف این مرکز درمانی بالا بردن سطح سلامت و تندرستی افراد جامعه و بیماران با به‌روزترین امکانات همگام با استانداردهای روز دنیاست. می‌توان گفت در این مرکز کلیه خدمات درمانی به بهترین و مطلوب‌ترین شکل انجام می‌شود.

آشنایی با بخش‌های مختلف کلینیک

تجهیزات این مرکز در تمام بخش‌ها با کیفیتی بالا و معتبر دارای استاندارد جهانی و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان است.

بخش‌ها و کلینیک‌های تخصصی در این مرکز درمانی عبارتند از: اورژانس‌شبانه‌روزی، کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی، فیزیوتراپی، رادیولوژی، آزمایشگاه، کلینیک دندانپزشکی عمومی و تخصصی، شنوایی‌شناسی، بینایی‌سنجی، هولتر، میکرودرم، اکوکاردیگرافی، آنالایزر بدن و…

پزشکان و متخصصان این مرکز هم از بهترین و متبحرترین قشر گروه درمان هستند با رتبه‌های علمی و پژوهشی معتبر کشوری و خارج از کشور. سایر پرسنل این مرکز درمانی هم بهترین و دلسوزترین افراد در امر خدمات‌رسانی هستند. بخش مهم دیگر در این مرکز درمانی داروخانه است که برای رفاه حال بیماران است.

کلینیک فوق تخصصی غدد

در پلی‌کلینیک ساج، درمان بیماران غدد در کلینیک فوق تخصصی بیماری‌های غدد متابولیسم شامل دیابت و… تحت‌نظر بهترین و مجرب‌ترین متخصصان انجام می‌پذیرد.

در دیابت، سرعت و توانایی بدن در استفاده و سوخت و ساز کامل گلوکز کاهش می‌یابد از این‌رو میزان قند خون افزایش می‌یابد.

برای درمان اختلالات غدد و متابولیسم شامل دیابت و… متخصصان مجرب غدد با تمام تکنیک‌ها و روش‌های درمانی نوین مشکل افراد را ارزیابی می‌کنند و از شیوه‌های نوین و موثرترین درمان‌ها را به بیماران ارایه می‌دهند.

پزشکان متخصص کلینیک ساج در بخش‌های داخلی و غدد، اختلالات تیروئید، بیماری‌های غدد داخلی و متابولیسم، اختلالات غده آدرنال، دیابت قندی، بیماری‌های عفونی و تب‌دار، اختلالات متابولیسم چربی و… را با به‌روزترین تجهیزات برای بیماران و مراجعان با اصولی خاص و پیشرفته تشخیص و درمان را انجام می‌دهند.

 

همچنین شناخت و درمان بیماری‌های غدد، تیروئید، دیابت، چاقی، اختلالات چربی خون، اختلالات قاعدگی و پرمویی، بیماری‌های متابولیک و ارثی، کوتاهی قد و اختلال رشد، کمبود وزن در کودکان، بلوغ زودرس و دیررس، بیماری‌های غدد هیپوفیز، بیماری‌های غدد فوق کلیوی توسط فوق تخصصان غدد با پیشرفته‌ترین تجهیزات در این کلینیک ارایه می‌‌شود.

در پایان یادآور می‌شویم که برای درمان هر نوع بیماری سریع اقدام شده و نزد متخصصان متبحر با بهترین امکانات مراجعه شود تا درمان با کمترین زمان ممکن انجام پذیرد. درضمن کلینیک ساج در تمام روزهای هفته به طور شبانه‌روز آماده ارایه بهترین و به‌روزترین خدمات برای درمان بیماران و مراجعه‌کنندگان خود است.

 

  • آدرس کلینیک ساج :

    سعادت آباد، شمال چهار راه سرو، بلوار پاکنژاد، تقاطع یادگار امام، پلاک ۱

  • تلفن های کلینیک ساج :

       ۰۲۱-۲۲۱۱۸۴۷۵ , ۰۲۱-۲۲۱۱۲۳۰۰ , ۰۲۱-۲۲۱۱۵۹۹۰