فنگ شویی ثروت چیست؟ راه‌ های زیادی وجود دارند که شما می ‌توانید از فنگ شویی برای جذب ثروت، کامیابی و فراوانی استفاده کنید. یک روش ساده این است که خانه و دفتر خود را با روش ‌های فنگ شویی متناسب با سلیقه تان و فضای کلی خانه، تزیین کنید. با موقعیت یابی ناحیه پول فنگ شویی شروع کنید و مطمئن شوید که خیلی خوب از آن مراقبت می کنید تا انرژی در فضای شما، تازه و با طراوت بماند. در این مقاله از بخش روانشناسی دکتر سلام به بررسی راه های کنترل فنگ شویی ثروت و بدست آوردن مال و پول از این طریق می پردازیم.

فنگ شویی ثروت

به خاطر داشته باشید که جذب ثروت و شانس خوب، چیزهایی بیشتر از روش‌ های درمان و نمادهای فنگ شویی را شامل می شود. استادان قدیم فنگ شویی، تایید می‌ کنند که اگر شما برای جذب ثروت تلاش نکنید، فنگ شویی آن را به تنهایی جذب نمی ‌کند. بلکه تنها حمایت لازم برای کسب شهرت و شانس را به شما می ‌دهد.

فنگ شویی ثروت

ناحیه پول شما در فنگ شویی ثروت

در فنگ شویی، ناحیه مربوط به پول تان، یا رونق مالی و فراوانی، منطقه جنوب شرقی خانه یا دفترتان است. این روش کلاسیک یا سنتی فنگ شویی است که می ‌تواند منطقه پول شما را تعریف کند. در مدارس فنگ شویی غرب یا  BTB، ناحیه پول، قسمت چپ بالای فضا است.

گلدان ثروت فنگ شویی

گلدان ثروت فنگ شویی یکی از قدیمی ‌ترین روش‌ های فنگ شویی است. تاریخچه گلدان ثروت پیچیده است؛ ساخت و نمادهای آن معانی عمیق زیادی دارد. در کاربردهای فنگ شویی، گلدان ثروت به عنوان یک درمان مهم برای کمک به شما جهت جذب و تقویت جریان ثروت و کامیابی مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

فنگ شویی ثروت

آکواریوم ماهی در فنگ شویی ثروت

آکواریوم های ماهی زیبا هستند و پتانسیل فنگ شویی خوبی برای جذب ثروت و رفاه دارند. اگر در موقعیت مناسب قرار گیرند و به درستی از آن ها مراقبت شود، انرژی را در هر فضایی تقویت خواهند کرد و ثروت بیشتری را به خود جذب خواهند کرد. در فنگ شویی، آکواریوم به عنوان نماد سعادت در نظر گرفته می ‌شود، زیرا آن ‌ها یک ترکیب هماهنگ از چندین عامل جذب ثروت در فنگ شویی را به همراه دارند.

فنگ شویی ثروت

سکه‌ های چینی

رایج ‌ترین استفاده از سکه‌ های چینی در فنگ شویی برای پول است. دیگر استفاده محبوب از سکه در فنگ شویی برای محافظت و بهبود بخت و اقبال است. قطعا این انرژی ‌ها به هم می‌ رسند. زمانی که یک فرد به ثبات مالی دست می ‌یابد، احساس حفاظت و شانس بیشتری می ‌کند.

فنگ شویی ثروت

بامبو شانس در فنگ شویی ثروت

بامبو شانس یکی از محبوب ‌ترین عناصر فنگ شویی است. اگر به اندازه کافی خوش ‌شانس باشید که بتوانید بامبو را در باغچه خود پرورش دهید، میزان زیادی از آرامش به سمت شما جذب می شود. برای استفاده از بامبو شناس به عنوان یک درمان فنگ شویی، آن را با تعداد مشخصی از ساقه‌ های بامبو خریداری کنید.

فنگ شویی ثروت

کشتی ثروت

شما می ‌توانید تقریبا از هر مدل کشتی ای به عنوان کشتی ثروت فنگ شویی برای جذب پول استفاده کنید. پس هرکدام را که برای فضای خانه شما مناسب تر است انتخاب کنید.

کشتی ثروت، یک نماد محبوب سنتی فنگ شویی است، چون برخلاف دیگر نمادهای فنگ شویی چینی، مانند قورباغه پول، بودا خندان یا سکه ‌های چینی، کشتی ثروت در هر فضای و دکوراسیونی عالی به نظر می ‌رسد.

فنگ شویی ثروت

چشمه های ثروت در فنگ شویی ثروت

چشمه های ثروت در اشکال، اندازه ‌ها و مواد مختلف موجود هستند. استفاده از چشمه در فنگ شویی، از سلامتی گرفته تا ثروت، باعث بهبود کیفیت هوا در خانه یا دفتر شما می شود.

فنگ شویی ثروت

درخت جم

انواع مختلفی از درخت جم موجود است، از جمله درختان با یاقوت های کوهی، عقیق، مرجان، یا مروارید. درختان فنگ شویی جم که شامل کریستال های زرد هستند، اغلب برای جذب ثروت مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

بودای خندان

بودای خندان به عنوان یک روش فنگ شویی برای خوش ‌شانسی، فراوانی، شادی، موفقیت و سلامت استفاده می ‌شود. بودای خندان اغلب با شمش ‌های طلا، کدو چینی و یا کیسه گنج به تصویر کشیده می ‌شود. گاهی اوقات آن‌ ها توسط کودکان احاطه می‌ شوند.

لاک ‌پشت اژدها در فنگ شویی ثروت

این لاک ‌پشت ‌ها یک جانور اسطوره‌ ای و یک نماد فنگ شویی سنتی برای ثروت، حفاظت و اقبال خوب هستند. این موجود دارای  بدن لاک ‌پشت و سر اژدها است و اغلب بر روی تختی از سکه و شمش ایستاده و سکه ‌ای در دهانش نگه ‌داشته است.

کریستال‌ های زرد

کریستال زرد محبوب ‌ترین کریستال فنگ شویی است که پول و ثروت را به خود جذب می‌ کند. با استفاده از کریستال های مختلف، نمادهای فنگ شویی مختلفی مانند درخت جم نیز ساخته شده است.

سنگ آتش زنه طلایی

سنگ آتش زنه طلایی یکی از بهترین روش‌ های فنگ شویی برای جذب انرژی ثروت و فراوانی است. این سنگ می‌ تواند به عنوان خوشه، کره یا مکعب و همچنین در ترکیب با انواع دیگری از روش ‌های محبوب فنگ شویی برای جذب ثروت مانند سکه ‌های چینی و کشتی ثروت مورد استفاده قرار گیرد. آتش زنه یک انتخاب عالی برای گلدان ثروت نیز است و به خودی خود نیز یک قطعه زینتی برای دکوراسیون را ایجاد می ‌کند.

درخت پول در فنگ شویی ثروت

درخت پول فنگ شویی یکی از محبوب ‌ترین گیاهانی است که به عنوان فنگ شویی برای جذب انرژی ثروت و کامیابی به کار می ‌رود. در حالی که عملا هر گیاه سالمی می ‌تواند به عنوان درخت پول استفاده شود، اما دو مورد از محبوب‌ ترین انتخاب‌ ها عبارتند از:  گیاه یشم و وشیرا اَکواتایکا

دکتر سلام پیشنهاد می کند فنگ شویی در اتاق خواب را نیز حتما مطالعه کنید تا بتوانید از خوابی راحت تر و بهتر بهره مند شوید.  شما در مورد ابزارهای فنگ شویی ثروت چقدر اطلاعات دارید؟ تا به حال از کدامیک استفاده کرده اید؟ آیا نتیجه دلخواه را گرفته اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.