برای ایجاد یک فنگ شویی هماهنگ در خانه، باید مطمئن باشید که در هر اتاق یک جریان انرژی خوب وجود دارد. از بهترین رنگ برای در جلویی گرفته تا بهترین دکوراسیون برای اتاق‌خواب و طراحی آشپزخانه و حمام. از این نکات فنگ شویی اتاق به اتاق برای ایجاد یک خانه شاد و زیبا، استفاده کنید. در این مقاله از بخش روانشناسی دکتر سلام به بررسی قوانین فنگ شویی برای اتاق های خانه تان می پردازیم.

فنگ شویی خوب از در جلویی شروع می شود

در قانون های جذب انرژی در خانه، درب جلویی خانه، دهانه چی نام دارد و این به این دلیل است که خانه شما چی یا انرژی ضروری را جذب می‌ کند. وقتی یک خانه دارای چی کافی و جریان چی هماهنگ است، افرادی که در خانه زندگی می ‌کنند، سطوح بالاتری از رفاه را تجربه می ‌کنند. یادگیری مراقبت خوب از در ورودی اصلی خانه تان به شما کمک خواهد کرد تا بهترین تغذیه انرژی را جذب کنید.

فنگ شویی برای اتاق

فنگ شویی برای اتاق ها – در اتاق نشیمن هماهنگی ایجاد کنید

اتاق نشیمن یکی از شلوغ‌ ترین قسمت‌ های منزل شما است. به همین دلیل است که دانستن نحوه ایجاد انرژی خوب در آنجا بسیار مهم است. ناحیه باگوآ اتاق نشیمن و اتاق خانوادگی تان را بررسی کنید و آن ‌ها را با استفاده از رنگ‌ های اصلی فنگ شویی تزئین کنید. حتی بیشتر از این هم جلوتر بروید و عناصر تولد فنگ شویی را پیدا کنید و عدد کوآ اعضای خانواده خود را مشخص کنید و هماهنگی را برای همه ایجاد کنید.

فنگ شویی برای اتاق

انرژی ملموس و هماهنگ برای اتاق ‌خواب

اتاق‌ خواب مهم ‌ترین اتاق در خانه شما است (با آن عاقلانه رفتار کنید). این به معنی خارج کردن انرژی‌ های مضر (و فعالیت ‌های بیهوده) و اتخاذ تصمیمات هوشمندانه برای تبادل انرژی خوب است.

اتاق‌ خواب شما ممکن است ساده باشد و این شروع خوبی است. این اتاق یکی از کلیدهای یک رابطه شاد و خواب آرام است، بنابراین هر کاری را که می توانید، برای ارتقای آن انجام دهید.

یاد بگیرید که چه چیزی باعث ایجاد یک فنگ شویی خوب در تخت خواب می شود، از رنگ روی دیوارها گرفته تا هنر و نورپردازی. راه ‌های مختلفی برای مقابله با همه چالش ‌های فنگ شویی در اتاق ‌خواب وجود دارد.

فنگ شویی برای اتاق

فنگ شویی برای بهبود یک آشپزخانه سالم

آشپزخانه مدت ‌هاست که به عنوان قلب یک خانه در نظر گرفته می شود. در این قوانین، انرژی آشپزخانه نیز به انرژی ثروت و فراوانی مربوط می‌ شود.

عناصر زیادی در آشپزخانه وجود دارند که ما نمی ‌توانیم کنترل کنیم. یک آشپزخانه کوچک شلوغ است و دهانه فر شما ممکن است در جهت ایده‌ آل نباشد. حتی ممکن است که آشپزخانه تان در جهت فنگ شویی مناسبی قرار نداشته باشد. شما می‌ توانید به وسیله چند نکته فنگ شویی با تمام این مسائل مقابله کنید.

فنگ شویی برای اتاق

 فنگ شویی حمام

حمام دارای شهرت بدی در فنگ شویی است. با این حال، این به آن معنا نیست که شما نمی ‌توانید انرژی خوبی در آن ایجاد کنید. شما می ‌توانید راه ‌حل ‌های آسانی برای چالش های فنگ شویی، مانند وجود حمام در ناحیه پول و یا وجود حمام در اتاق ‌خواب پیدا کنید. تمام چیزی که شما نیاز دارید، دانستن چند نکته و کمی تلاش است.

فنگ شویی برای اتاق

اتاق کودکان

جریان خوب فنگ شویی در فضا، به طور اجتناب‌ ناپذیری منجر به داشتن یک کودک شادتر و سالم‌ تر خواهد شد. به همین ترتیب، یک اتاق با جریان انرژی ضعیف به کودکی بد خواب، بد خلق و اغلب بیمار منجر می ‌شود.

از فنگ شویی برای ایجاد فضایی سالم و شاد برای کودکان خود استفاده کنید. کلید سلامت اتاق بچه ‌ها ایجاد شادی است، نه آشفتگی. با رعایت نکاتی، آن‌ ها خوشحال‌ تر خواهند بود.

فنگ شویی برای اتاق

در دفتر خانگی تان سازنده باشید

در خانه تان با انرژی خوب کار کنید! از فنگ شویی استفاده کنید تا کارآمدتر شوید، احساس خلاقانه بکنید و واقعا از کارتان لذت ببرید.

دفتر خانگی چالش‌ های ویژه ‌ای دارد زیرا هر دفتری منحصر به فرد است. برای مثال، هنرمندان و افراد خلاق به فضایی نیاز دارند که انرژی خلاق را ترویج دهند. و یا، ممکن است دفتر خانگی شما پنجره نداشته باشد و نیاز به توجه بیشتری داشته باشد.

هر اداره ای می‌ تواند از گیاهان تصفیه کننده هوا و میز کار یا محل کار مناسب بهره ‌مند شود، که ممکن است به معنی مقابله با دیوار‌های چالش برانگیز باشد. از انجام هر کار کوچکی که می ‌توانید انجام دهید تا دفتر خود را بهبود بخشید، غفلت نکنید.

فنگ شویی برای اتاق

فنگ شویی انباری

ممکن است فکر کنید که انباری قسمتی از منزل تان نیست، اما هست. همچنین ممکن است دوست داشته باشید فکر کنید که کمدها در فنگ شویی خیلی مهم نیستند، اما هستند. هم انبارها و هم گاراژها بر فنگ شویی کلی فضای شما تاثیر می گذارند.

کمد تمیز، ذهن تمیز. یک جمله مفید برای حفظ ذهن است زیرا حتی اشیا پشت درهای بسته نیز بر انرژی خانه شما تاثیر می ‌گذارند. این موضوع شامل هر فضایی در خانه تان که برای ذخیره ‌سازی استفاده می کنید، می شود.

فنگ شویی برای اتاق

فنگ شویی برای فضاهای کوچک

استفاده از فنگ شویی در یک آپارتمان کوچک می ‌تواند یک چالش باشد. اغلب اوقات، هیچ جدایی بین زندگی، کار، و خواب وجود ندارد. با اینکه ممکن است گاهی آزاردهنده باشد، اما نهایت تلاش خود را با آنچه که در اختیار دارید، انجام دهید.

اولین قدم مهم در این زمینه، یادگیری نحوه تعریف باگوآ در هر کدام از این فضاها است. حتی ممکن است آپارتمان بعدی تان را بر اساس این نکات انتخاب کنید.