در مورد فنگ شویی میوه ها چقدر اطلاعات دارید؟ ممکن است بخواهید در تزئین دکوراسیون منزل خود از نماد میوه ها استفاده کنید. آیا می دانید کدام یک از میوه ها بیشترین تاثیر را بر فنگ شویی منزل تان دارند؟ کدام یک از میوه ها در فنگ شویی کاربرد دارند و شما می توانید از آنها استفاده کنید؟ در این مقاله از بخش روانشناسی دکتر سلام به بررسی فنگ شویی میوه ها و تاثیر آن بر جذب انرژی مثبت در خانه تان خواهیم پرداخت. شما به راحتی با چند تکنیک ساده فنگ شویی میوه ها می توانید انرژی منفی را از منزل خود دور کنید. با ما همراه باشید.

فنگ شویی میوه ها

انرژی فنگ شویی میوه‌ ها ، انرژی به ثمر رساندن است. استفاده از میوه ‌های خاص در مصارف سنتی فنگ شویی اغلب به وسیله طبقه ‌بندی متون باستانی به عنوان نمادی خاص از طول عمر، ثروت، کامیابی، باروری و غیره مشخص می ‌شود. در فنگ شویی میوه ها، اغلب به رنگ‌ ها، اعداد و سمبل میوه ‌های خاص توجه می‌ شود. چون همیشه امکان وجود میوه‌ های تازه در خانه نیست، داشتن تابلوی نقاشی و یا تصویر میوه ‌های خاص و یا استفاده از آن ‌ها در انواع لوازم دکور نیز فنگ شویی شما را جذب می ‌کند و بسیار خوب است. در اینجا تعدادی از محبوب‌ ترین نمادهای میوه استفاده ‌شده در مصارف فنگ شویی آورده شده است.

فنگ شویی میوه ها

فنگ شویی میوه ها – استفاده از هلو

هلو یکی از محبوب ‌ترین نمادهای فنگ شویی میوه‌ ها و نشانه جاودانگی است. هلو در فنگ شویی به علت شهرت آن در بسیاری از افسانه‌ های باستانی چینی در مورد خدایان جاودانه مشهور است. هلو با ثروت، سلامتی، فراوانی و طول عمر همراه است. هلو در فنگ شویی به عنوان نماد عشق و ازدواج نیز شناخته می ‌شود. در چین، اغلب از شانس عشق به عنوان ‌شانس شکوفه ‌های هلو یاد می‌ شود.

انار

از آنجا که انار پر از دانه ‌های آبدار است، در فنگ شویی میوه‌ ها ، نماد باروری است و از آن به عنوان یک سمبل فنگ شویی استفاده می ‌شود. همچنین، انار نماد شادی در خانواده و همچنین خوش‌ شانسی برای فرزندان است. مشاوران فنگ شویی اغلب به زوج ‌های تازه ازدواج ‌کرده در چین توصیه می ‌کنند که تابلویی دارای تصویر انار را برای جذب شانس و به دنیا آوردن کودکان سالم در منزل خود به نمایش بگذارند.

فنگ شویی میوه‌ ها – انگور

در فنگ شویی میوه‌ ها ، انگور نمادی از وفور غذا و به معنای فراوانی ثروت مادی است. انگور، برای نشان دادن موفقیت و فراوانی در آینده نزدیک و در خانواده است. بنابراین دیدن تصویر انواع انگور در خانه‌ های چین معمول است. گاهی اوقات انگور به عنوان یک سمبل فنگ شویی و یا درمانی برای باروری نیز استفاده می ‌شود و به عنوان درمانی برای تبدیل بخت بد به خوش ‌شانسی به کار می‌ رود.

فنگ شویی میوه ها

سیب

سیب همیشه با صلح، سلامتی و سازگاری در خانه در ارتباط بوده ‌است. یکی از دلایل این واقعیت این است که در زبان چینی کلمه سیب مانند کلمه صلح بیان می شود. سیب ‌های سرخ بسیار مسرور ‌کننده در نظر گرفته می ‌شوند، اگر چه سیب سبز و زرد نیز با توجه به خاصیت رنگی شان به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌ گیرند.


بیشتر بخوانید: فنگ شویی برای اتاق های خانه


فنگ شویی میوه‌ ها – آناناس

صدای ادای کلمه آناناس برای چینی ‌ها ، نزدیک به صدای (شانس خوب به سمت شما می آید) است، بنابراین آناناس به یک سمبل محبوب و نماد ثروت، فراوانی و کامیابی تبدیل شده‌ است.

پرتقال

محبوبیت پرتقال ‌ها در روش‌ های سنتی فنگ شویی میوه‌ ها با بوی تمیز و تازه و کیفیت رنگ نارنجی توضیح داده می ‌شود. به عنوان یک درمان فنگ شویی، اغلب توصیه می‌ شود که ۹ عدد پرتقال را در اتاق نشیمن و یا آشپزخانه نگه داری کنید. باور بر این است که مرکبات می ‌تواند شانس بد را دفع کنند، به همین دلیل است که پرتقال، همراه با لیمو اغلب در مصارف سنتی فنگ شویی استفاده می ‌شوند.

فنگ شویی میوه ها

بهتر است که از میوه ‌های تازه برای جذب انرژی ‌های خاص خود استفاده کنید. با این حال، فنگ شویی سنتی انواعی از محصولات و نمادها را ارائه کرده است که در آن ها سمبل میوه ‌ها را با دیگر نمادها ترکیب می ‌کند (از کریستال ‌های میوه مانند گرفته تا سنگ های طلسم مختلف با اشکال میوه ها.)

نظرتان در مورد فنگ شویی میوه‌ ها چیست؟ آیا تا به حال از نمادهای میوه در دکوراسیون منزلتان استفاده کرده بودید؟ آیا می دانستید هر کدام نشانه چه نمادی هستند؟ نظرات و پیشنهادات خود را با کاربران دکتر سلام به اشتراک بگذارید.