یکی از متداولترین سوالاتی درباره افزایش سایز سینه این است که این عمل چقدر هزینه دارد؟ هنگامی  که به دنبال خرید چیزی هستید قیمت قطعا یک فاکتور مهم است که باید در نظر گرفته شود، اما وقتی پای  سلامتی و کیفیت نتیجه در میان است، این مورد در اولویت های بعدی قرار خواهد داشت و در حقیقت سلامت بیمار و رضایت از نتیجه، اولین چیزی است که مورد توجه واقع می ­شود. یک جراحی ارزان می ­تواند عواقب گرانبارتری را به دنبال داشته باشد. در این مقاله از بخش پزشکی دکتر سلام به بررسی افزایش سایز سینه می پردازیم.

سلامتی بیمار و افزایش سایز سینه

افزایش سایز سینه یک جراحی واقعی است و معمولا خیلی پیچیده نیست، اما اگر توسط فردی که به خوبی آموزش ندیده باشد و یا توسط پزشکی که برای کاهش هزینه، از تجهیزات نامعتبر و غیر پیشرفته استفاده می ­کند، انجام شود همه چیز بسیار پیچیده خواهد شد. با تائید اینکه جراح شما مجاز و متخصص است می ­توانید با خیال راحت اقدام به جراحی کنید. به همان میزان که شناخت جراح و تخصص او مهم است، مکانی که شما در آن قرار است عمل شوید هم حائز اهمیت است.

بزرگ کردن سینه

مطمئن شوید که در اتاقی مجهز و معتبر عمل خواهید شد که توسط سازمان هایی نظیر انجمن آمریکایی اعتبار بخشی به تجهیزات جراحی های سرپایی، انجمن اعتبار بخشی مراقبت سلامتی جراحی های سرپایی، شرکت گواهی دهنده IMQ و مدیکر تائید صلاحیت شده و از آنها گواهی داشته باشند.

همین طور جایی که جراحتان مدرک خود را اخذ نموده است نیز مهم است. سازمان های ذکر شده به طور منظم کلینیک هایی که جهت ویژگی های ایمنی چندگانه نظیر تجهیزات فیزیکی، پرسنل، سیاست ها و روش های درمان، قوانین اضطراری و چیزهای دیگر، تائید و تضمین شان کرده اند را بررسی می ­کنند. ایمنی بسیار پر هزینه است، بنابراین کاهش ایمنی باعث ارائه قیمت پایین تر توسط جراح خواهد بود.

بی هوشی عمومی یا بی حسی موضعی در افزایش سایز سینه ؟

یکی از راه های کم کردن هزینه ها، جراحی در مکان هایی است که از روش بی هوشی عمومی  استفاده نمی ­کنند. افراد سودجو برای جذب مشتری و کاهش هزینه، با ترساندن بیمار از بی هوشی عمومی  و تبلیغ کم عارضه بودن بی حسی موضعی، آنها را فریب می ­دهند.

همه جراحان پلاستیک این توانایی را دارند که جراحی افزایش سینه را تحت یک بی حسی موضعی یا بی هوشی عمومی  انجام دهند. برای بسیاری از بیماران ایمن ترین گزینه، بی هوشی عمومی  است که از راه تنفسی محافظت شده انجام می ­شود.

انقباض کپسولی بعد از عمل پروتز سینه

تزریق مسکن های قوی حین جراحی با بی حسی موضعی، می ­تواند تنفس شما را آهسته کند. سخت است که یک ایمپلنت را زیر ماهیچه فرد هوشیار قرار دهید (چرا که ماهیچه بی حس نمی ­شود) و درد منجر به افزایش فشار خون شده که باعث خونریزی بیشتر می ­شود.

یک جراح پلاستیک خوب و ماهر را انتخاب کنید که سلامتی و ایمنی شما را در اولویت قرار دهد. آیا فکر می ­کنید اگر بی حسی موضعی امن و بی خطری وجود داشت، باز هم از بی هوشی عمومی  استفاده می شد؟

بیماران دیگر در این باره چه می  گویند؟

حالا که جراح ماهر و متخصص را پیدا کرده اید که ایمنی و سلامت را به کم کردن هزینه ها ترجیح می دهد، بازهم کارهای دیگری هست تا انجام دهید. از کجا می ­دانید که جراح به پیشنهادات و اهداف شما گوش دهد؟

 اگرچه نظرات وانتقادات آنلاین در این باره کامل نیستند، اما بررسی آنها خالی از لطف نیست. همین طور به خاطر داشته باشید که نظرات منفی ممکن است منطقی و موجه به نظر برسند اما این را هم در نظر داشته باشید که امکانش هست که توسط یک رقیب حسود، یک کارمند سابق ناراضی و یا یک بیمار ناراضی منتشر شده باشند.

از سوی دیگر، امکان دارد بسیاری از نظرات توسط یک فرد به شکل های مختلفی پست شده باشد. اگر نمونه هایی از نظرات با جمله بندی و سبک نگارشی متفاوت پیدا کردید، احتمالا اینها نظرات واقعی و درست هستند. به علاوه، اگر یک جراح امتیاز بالایی داشت ولی کمتر از پنج ستاره بود، باز هم نشانه خوبی است چرا که هیچکس نمی ­تواند واقعا همه را راضی نگه دارد.

نتایج چه چیزی را نشان می ­دهند؟

بیشتر جراحان پلاستیک، عکس های قبل و بعد کارهایشان را در گالری عکس وبسایت منتشر می ­کنند. با نگاه کردن به این عکس ها، به دنبال سازگاری بین عکس های قبل و بعد از جراحی باشید. نورپردازی، پس زمینه، فاصله دوربین از بیمار باید همانند عکس قبلی باشد.

افزایش سایز سینه (3)

تصاویر را هم از روبرو و هم پهلو بررسی کنید. وقتی شما فقط عکس هایی با دید سه چهارم را در تمام عکس ها می ­بینید، شک کنید که مشکلی وجود داشته باشد، پنهان کردن تفاوت های جراحی در سمت چپ و راست زمانی که بیمار از دوربین فاصله دارد، آسان تر است.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت عدم وجود تطابق طبیعی در سینه هاست. هیچ دو سینه ای یکسان نیستند. اگر تفاوت هایی در سمت چپ و راست وجود داشته باشد، آیا به دلیل این است که سینه های بیمار متفاوت هستند؟

 یا به این دلیل است که ایمپلنت بالاتر یا پایین تر از آن یکی قرار داده شده است؟ و اگر یک سینه به طور طبیعی از آن یکی بزرگتر بوده، جراح نمی ­توانسته با استفاده از ایمپلنت های با اندازه متفاوت، آنها را اصلاح کند؟

اگر شما به خاطر کاهش هزینه و ارزانتر بودن، جراحی غیر متخصص را انتخاب کنید، آیا فکر می ­کنید به نتیجه دلخواه می ­رسید؟ احتمالا نه. به همین دلیل مجبورید برای اصلاح عیب به وجود آمده در سینه به جراح متخصص مراجعه کنید که اینبار ممکن است عمل جراحی ترمیمی  بسیار سخت تر از عمل اولیه باشد و حتی هزینه آن نیز بیشتر شود.

با یک کلینیک معتبر برای افزایش سایز سینه تان تماس بگیرید

بعد از اینکه همه بررسی های لازم را انجام دادید، می ­توانید فرم مخصوص سایت کلینیک را پر کنید، پرسنل مجرب و آموزش دیده طی حداکثر یک روز کاری پاسخ شما را خواهند داد و به شما مشاوره مجازی ارائه خواهند داد که در آن می ­توانید عکسی را از سینه های خود به طور ایمن ارسال کنید که این کار برای بررسی های لازم در صورت وجود عدم تقارن شدید، افتادگی سینه و سایر عوامل مفید خواهد بود.

زمانی که با کلینیک تماس می ­گیرید به یک هماهنگ کننده وصل خواهید شد که باید به خوبی برای پاسخ به سوالات از جمله محدوده قیمت ها و هزینه ها آموزش دیده باشد. همه جراحی های افزایش سایز سینه مثل هم نیستند و بسته به شکل و حجم ممکن است جراح توصیه کند تا یک طرف یا هر دو طرف بالا کشیده شود و یا افزایش حجم لازم باشد. هماهنگ کننده سعی خواهد کرد تا با توجه به خواسته و شرایط شما مقدار تقریبی هزینه را اعلام کند.

افزایش سایز سینه (1)

انتخاب جراح برای افزایش سایز سینه

چشمانتان را باز کنید. آیا جراح به خواسته شما گوش می ­دهد و از هدفتان می ­پرسد؟ آیا شما مطمئن هستید که بهترین مراقبت را خواهید داشت؟ اگرچه این پیچیدگی بسیار بعید است اما می ­تواند در هر عمل جراحی رخ دهد. آیا جراح منتخب شما آن کسی هست که اگر نیمه شب یا آخر هفته مشکلی برایتان پیش بیاید، پاسخگو باشد؟

همین طور اگر سلامتی، نتایج خوب و کیفیت برایتان در اولویت باشد، احتمالا عمل ارزان قیمتی انجام نخواهید داد. اما اگر چنین انتخابی داشتید دیگر همه چیز به شانس شما بستگی دارد که معمولا با نتیجه ضعیفی همراه خواهد بود. به طور کلی وقتی جراحی را انتخاب می ­کنید، حتما دقت کنید تا عضو انجمن جراحان باشد.