بسیاری از افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند به دنبال روش ها، نکته ها، رمز و رموزها، مراحل و تذکرهایی هستند که آن ها را زیباتر کند و همچنین در حفظ زیبایی آن ها کمک کند. در این بخش از مجله پزشکی دکتر سلام، شما را با رمزهای زیبایی آشنا می کنیم. موثرترین و مهم ترین رازهای زیبایی و زیباتر شدن را به شما می گوییم فقط لازم است شما با رعایت این موارد زیباتر شوید.

موثرترین رمزهای حفظ زیبایی و زیباتر شدن

 

در اینجا هفت راز و نکته طلایی برای حفظ زیبایی و زیباتر شدن نوشته ایم. با رعایت این موارد می توانید بیش از پیش زیبا شوید و به زیبایی خود و پوستتان بیشتر دست یابید.    

۱- رمز اول: آب بنوشید. البته قانون نوشیدن هشت لیوان آب در روز را فراموش کنید اما مطمئن شوید که حتما هر روز به اندازه نیاز بدنتان آب بنوشید و زیاد تشنه نمانید. اگر به بدن آب کافی نرسد، پوست خشک و کدر می‌شود.
——-
۲- رمز دوم: استفاده از ضد آفتاب یک ضرورت است تا سلامت پوست شما تضمین شود.
——-
۳- رمز سوم: مرطوب نگاه داشتن پوست است که برای این منظور می‌توانید از لوسیون های مرطوب کننده استفاده کنید.
——-
۴- رمز چهارم: از اهمیت دست ها و گردن غافل نشوید و از آنها مانند صورت مراقبت کنید. دست ها و گردن خود را خوب بشویید و مرطوب نگه دارید.
——-
۵- رمز پنجم: ورزش کنید چون ورزش کردن پوست چهره را درخشان می‌کند. تحرک بدنی جریان خون را بهبود می‌بخشد و ظرفیت اکسیژن خون را بالا می‌برد. این تغییر برای سلامت کل بدن از جمله پوست معجزه می‌کند.
________
۶- رمز ششم: تغذیه مناسب سرشار از میوه‌ها، سبزی‌ها، مقادیر زیادی ویتامین C , A و E داشته باشید چون این ویتامین‌ها برای سلامت پوست ضروری هستند.
________
۷- رمز هفتم: همواره احساس خوب و مثبتی داشته باشید. برای خودتان کارهایی را انجام دهید که به شما حس خوبی بدهند اگر لبخند بزنید و شاد باشید به طور طبیعی صورتتان درخشان و زیبا می‌شود. پس لبخند بزنید و خندان بمانید.
امیدواریم با رعایت رموز و نکات کلیدی دکتر سلام، هرچه زیباتر شوید.