متخصص دندانپزشکی اطفال و کودکان | متخصص ارتودنسی

با وجود تعداد زیاد مطب و کلینیک دندانپزشکی که در سطح شهر تهران وجود دارد، انتخاب یک مرکز خوب و تخصصی به خصوص برای درمان فرزاندانمان کار بسیار دشواری است.

برای یک انتخاب درست قطعا باید مزایای مراجعه به هر مطب را برای خود مرور کنید که جدای از تخصص دندانپزشکی و امکانات مطب که کاملا بدیهی و روشن است، مورد بعدی معمولا ارتباط با بیمار است و سپس شیوه مشاوره پزشک اهمیت دارد.

امروز ما به مزیت دیگری اشاره خواهیم کرد که قطعا کمتر به آن میشود. دندانپزشکی همسران، یعنی زمانیکه دو زوج با هم در یک مطب و در دو تخصص متفاوت دندانپزشکی فعالیت می کنند. شاید با خود فکر کنید این چه مزیتی است!!

چند مورد از خوبیهای این ویژگی را بیان می کنیم، بعد از آن خودتان قضاوت کنید.

  • هر دو پزشک تخصص دندانپزشکی دارند یکی در ارتودنسی و دیگری در دندانپزشکی کودک و نوجوان. زمانیکه فرزند شما برای درمان به دندانپزشک خود مراجعه می کند، دکتر او با تبادل علمی که با همسرش انجام میدهد می تواند دندانهای او را از نظر نیاز به درمان ارتودنسی و سایر درمانهای فکی و ناهنجاریهای دهان و دندانی که حتما باید در سنین کودکی و نوجوانی انجام شود، بررسی نماید و این دغدغه و دیدگاه صددرصد ارزشمند است و چه بسا که برای ارتودنسی به متخصص مراجعه می شود اما ابتدا به درمان دندانها توصیه می شود که چه بهتر که زیر نظر یک متخصص درهمان مطب انجام شود که قطعا به راحتی شما و صرفه جویی در زمان و البته هزینه کمک خواهد کرد.
  • مزیت دوم این است که واقعا هر دو متخصص، دغدغه مند کار بیماران را پیگیری خواهند کرد زیرا که ارتقای کلینیک و افزایش رضایت درمان بیماران تاثیر مستقیم بر روی هردوی آنها خواهد داشت.
  • مزیت سوم درباره مشاوره گرفتن از دندانپزشکی همسران است که کاملا دلسوزانه انجام می شود زیرا که هر دو دندانپزشک، بیماران را از خود دانسته و در نبود یکدیگر آنها را متعهدانه حمایت خواهند کرد.

دکتر سهیل سالاری متخصص ارتودنسی و دکتر شقایق لوح متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان از جمله همسران هستند که در یک مرکز به فعالیت مشغول هستند و این ویژگیها را در مرکز درمانی آنها به خوبی تجربه خواهید کرد.

هر دو متخصص دندانپزشکی دغدغه مند در روزهای کرونا با مشاوره آنلاین به بیماران خدمات رسانی می کنند و تمام سعی خود را می کنند تا بتوانند با حرفه خود در این روزهای قرنطینه کمکی به هموطنان نمایند.

برای آگاهی از خدمات این مرکز به سایت dentistcouple.com  مراجعه نمایید. همچنین می توانید از طریق صفحات اینستاگرام با هر دو دندانپزشک در تماس باشید و سوالات خود را از طریق سایت و یا صفحه اینستاگرام مطرح نمایید و همان لحظه پاسخ بگیرید.

صفحه اینستاگرام دکتر سهیل سالاری متخصص ارتودنسی dr_soheil_salari

صفحه اینستاگرام دکتر شقایق لوح متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان  Dr.shaghayeghloh

همچنین برای اطمینان خاطر بیشتر می توانید در سایت و صفحه اینستاگرامشان نمونه درمانهای بیماران آنها را بررسی نمایید. البته که دیدن ویدیوهای گفتگو با بیماران از شیوه درمان و برخورد با آنها در این مرکز موجب آرامش خاطر شما خواهد شد.