رعایت بهداشت شخصی برای سلامتی همه افراد چه کوچک و چه بزرگ لازم و ضروری است و از آنجا که این لوازم به صورت مستقیم با سلامتی شخص ارتباط دارد، باید از برندها و کالاهای معتبری باشند. به خصوص برای کودکان که پوست حساسی دارند، باید از محصولات استاندارد و بدون حساسیت استفاده شود.

بیشتر لوازم بهداشتی همچون کالاهای بهداشت دهان و دندان یا محصولات بهداشتی مورد نیاز کودکان به صورت روزانه مورد نیاز هستند و هر روز مصرف می‌شوند. برخی از لوازم بهداشتی همچون کاندوم، نوار بهداشتی یا کالاهای مورد نیاز اصلاح در زمان‌های خاصی به شدت مورد نیاز هستند و آن‌ها نیز باید همیشه در خانه موجود باشند تا در صورت نیاز به راحتی در دسترس قرار گیرند. از این رو فروشگاه لوازم آرایشی میس و مستر به دلیل اهمیتی که به بهداشت شخصی مشتریان خود می‌دهد، دسته بندی جداگانه‌ای را برای لوازم بهداشتی در نظر گرفته است تا به راحتی بتوانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

محصولات بهداشتی مورد نیاز خانم‌ها و آقایان

برخی از لوازم بهداشتی برای همه کاربرد دارند. به طور مثال همه افراد باید به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت دهند. همچنین پدها و دستمال مرطوب فقط مورد نیاز خانم‌ها نیستند بلکه برای آقایان هم کاربرد دارد تا در صورت دسترسی نداشتن به آب، به راحتی دست و صورت خود را از آلودگی‌ها پاک کنند.

لوازم اصلاح موهای صورت و بدن یکی دیگر از کارهایی است که هر دو گروه خانم و آقا به آن نیاز دارند اما به دلیل تفاوت در نوع پوست، هر گروه به محصول متناسب با پوست خود نیاز دارد. به طور مثال ژیلت و خودتراش برای خانم و آقا کاربرد دارد ولی به دلیل تفاوتی که در نوع پوست و موی خانم‌ها و آقایان وجود دارد، برندها به تولید کالاهایی مختص هر گروه پرداخته‌اند. فروشگاه آنلاین میس و مستر نیز به دلیل اهمیت این تمایز محصولات متناسب با هر گروه را با تنوع بسیار تهیه کرده است تا هر دو گروه به راحتی بتوانند محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

از طرفی برای اصلاح راحت‌تر و بدون سوزش و زخم، استفاده از افترشیو، ژل و فوم‌های اصلاح بسیار کاربردی است. این لوازم هم فرآیند اصلاح را برای شما آسان و خوشایند می‌کنند و هم از التهاب و حساسیت بعد از اصلاح جلوگیری کرده و در نهایت پوستی نرم و شفاف خواهید داشت.

تنوع بالای محصولات بهداشتی کودکان در فروشگاه میس و مستر

به دلیل حساسیت بالای پوست کودکان محصولات این گروه همیشه باید جدا از بزرگسالان خریداری شود. شامپو، صابون، کرم و لوسیون کودکان نیاز هر روزه آن‌ها است و باید از میان کالاهای معتبر انتخاب شوند. در صورت حساسیت زا بودن این لوازم برای کودکان ممکن است آسیب‌های جدی به آن‌ها وارد شود. بنابراین در زمان خرید محصولات کودکان از هزینه کردن نهراسید که آن‌ها به صورت مستقیم با سلامتی فرزند شما ارتباط دارد. در این میان خرید از برندهای معتبر و با کیفیت ایرانی هم خیال شما را از سلامتی فرزندتان راحت می‌کند و هم قیمت مناسبی داشته و به اقتصاد خانواده‌تان لطمه وارد نمی‌شود.  فروشگاه اینترنتی میس و مستر نیز محصولات کودک خود را از برندهای معتبر داخلی و خارجی تهیه کرده است تا همه اقشار جامعه با خیال راحت بتوانند اقلام مورد نظر خود را انتخاب کنند.

نوار بهداشتی و ژل بهداشتی از الزامات هر خانه

به دلیل فیزیولوژی بدن خانم‌ها و عادت‌های ماهانه، وجود نوار بهداشتی در هر خانه‌ای جزء واجبات است. به دلیل تفاوت عادت ماهانه خانم‌ها، نوار بهداشتی نیز در انواع مختلف تولید شده است تا همه افراد را پوشش دهد. تنوع موجود در نوار بهداشتی فقط به نوع برند آن محدود نمی‌شود بلکه بالدار یا ساده بودن، مخصوص روز یا شب و همچنین قدرت جذب و الیاف مورد استفاده در این محصولات هم باعث بالا رفتن تنوع نوار بهداشتی شده است. از آنجایی که نوار بهداشتی با ناحیه تناسلی خانم‌ها ارتباط دارد و در زمان عادت ماهانه، لخته‌های خون باقیمانده روی آن‌ها بسیار بیماری‌زا هستند، لازم است که هر چند ساعت حتما تعویض شوند. بنابراین در زمان خرید این کالاها، علاوه بر کاربرد مورد نظر خود، سعی کنید همیشه یکی دو بسته بیشتر خریداری کنید تا در مصرف آن‌ها نیازی به صرفه جویی نداشته باشید.

از دیگر محصولات مهم و مورد نیاز بهداشت و سلامت خانم‌ها، فوم‌ها و ژل‌های بهداشتی هستند که برای تمیز کردن ناحیه تناسلی از هر گونه عفونت، بوی بد و خارش و همچنین تنظیم pH آن، لازم هستند. با شروع عادت ماهانه، ترشحات واژن نیز شروع شده و ناحیه تناسلی مستعد گرفتن انواع عفونت می‌شود. بنابراین تمام خانم‌ها، چه مجرد و چه متاهل نیاز دارند که از این کالاها به صورت مرتب استفاده کنند. ژل و فوم‌های بهداشتی به دو صورت ژل بهداشتی بانوان و ژل بهداشتی بانوان یائسه موجود هستند. البته برخی برندها ژل بهداشتی دوشیزگان نیز تولید کرده‌اند. با این تفاسیر محصولات ژل بهداشتی، برای دختران و خانم‌های مجرد که رابطه جنسی ندارند در شکل ژل بهداشتی دوشیزگان و برای خانم‌های متاهل به شکل ژل بهداشتی بانوان عرضه می‌شوند. همچنین برای خانم‌هایی که در دوره یائسگی قرار دارند و بدن تخمک گذاری را متوقف کرده است هم استفاده از این محصولات با عنوان ژل شستشوی بانوان یائسه لازم است. البته ژل بهداشتی دوشیزگان و بانوان تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند زیرا محیط ناحیه تناسلی آن‌ها تقریبا مشابه است اما ژل بهداشتی بانوان یائسه متفاوت از این دو گروه است و باید حتما از محصول مخصوص به خود استفاده کنند.

به همان دلایلی که در بالا توضیح داده شد، استفاده از ژل بهداشتی برای آقایان هم لازم است. پس از آنجایی که اهمیت بهداشت ناحیه تناسلی برای هیچ فردی پوشیده نیست، استفاده از ژل بهداشتی با ترکیبات مناسب و غیر مضر بسیار مهم است. فروشگاه آنلاین میس و مستر برای هر محصول خود شرح کاملی ارائه کرده است تا مشتریان بتوانند با اطلاعات کامل و با آگاهی خرید مناسب انجام دهند.

سلامت و لذت بیشتر در رابطه جنسی با محصولات متنوع فروشگاه میس و مستر

حفظ سلامت خانم‌ها و آقایان در رابطه جنسی رابطه مستقیمی با سلامت خانواده دارد. استفاده از کاندوم در رابطه جنسی یکی از موارد لازم برای حفظ سلامت طرفین است. کاندوم علاوه بر جلوگیری از انتقال بیماری، از بارداری ناخواسته هم پیشگیری می‌کند. به جز این موارد، تنوع این روزهای کاندوم‌ها روابط جنسی را بسیار جذاب کرده‌اند. خرید کاندوم میس و مستر این امکان را به شما می‌دهد که با دسترسی به تنوع بالایی از انواع کاندوم‌ها و خواندن اطلاعات و شرح کاملی از هر کدام، محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی درب منزل تحویل گیرید. استفاده از کاندوم‌هایی با خواص متفاوت در هر رابطه شما را با تجربه هیجان انگیز جدیدی روبرو خواهد کرد و لذت شما بیشتر خواهد بود. در ادامه این مطلب به معرفی چند کاندوم پر طرفدار و خواص و مزایایی که برای رابطه شما به وجود می‌آورد می‌پردازیم.

یکی از مواردی که به رابطه جنسی لذت بیشتری می‌بخشد، زمان طولانی آن است. گاهی برخی آقایان در رابطه دچار زود انزالی شده و قبل از اینکه خانم به اوج لذت برسد، رابطه را پایان می‌بخشند. در این زمان داشتن یک کاندوم تاخیری بسیار اهمیت دارد. چندین مدل کاندوم تاخیری وجود دارد که تفاوت آن‌ها در میزان مواد تاخیری استفاده شده در هر کدام و همچنین ویژگی‌های دیگری است که در کنار مواد تاخیری در اختیار شما قرار می‌دهد. به طور مثال استفاده از لوبریکانت رابطه را راحت و بدون درد پیش می‌برد یا استفاده از عصاره‌های مختلف در کنار مواد تاخیری، شور و شهوت شما را در رابطه افزایش می‌دهد.

از دیگر مواردی که می‌تواند یک رابطه را جذاب کند، استفاده از کاندوم‌های خاردار است که تحریک خانم‌ها را بیشتر کرده و روند ارگاسم را در آن‌ها تسریع می‌بخشد. در کنار این خارها، استفاده از مواد تاخیری و روان کننده لوبریکانت به افزایش زمان رابطه جنسی و راحت‌تر کردن آن کمک می‌کند.

از دیگر موارد تنوع در کاندوم‌ها ضخامت آن‌ها است. بعضی از کاندوم‌ها به دلیل ضخامتی که دارند، حس خوشایند را به خوبی انتقال نمی‌دهند. به همین دلیل برخی افراد ترجیح می‌دهند که از کاندوم استفاده نکنند و خطر بارداری ناخواسته یا حتی بیماری را می‌پذیرند اما استفاده از کاندوم‌های نازک علاوه بر پیشگیری‌های لازم، لذت شما را در رابطه به خوبی تامین می‌کنند.

یکی از مواردی که در خرید کاندوم می‌تواند برای شما تجربه‌های متفاوت و جذابی به همراه آورد، وجود عصاره‌های مختلف در محصولات است. این عصاره‌ها هر کدام ویژگی جذابی در اختیار شما قرار می‌دهند که بتوانید تنوع را به رابطه خود آورید. برخی عصاره‌ها همچون انار خاصیت تنگ کنندگی دارند و با تنگ کردن واژن، لذت رابطه را دو چندان می‌کنند. برخی عصاره‌های دیگر همانند کاکتوس هم باعث بزرگتر کردن آلت تناسلی آقایان شده و از طریق دیگری لذت رابطه را افزایش می‌دهد. عصاره‌ میوه‌های استوایی شهوت را در رابطه بیشتر می‌کنند و عصاره آلوورا برای خانم‌هایی که در حین رابطه دچار درد شدید می‌شوند، بسیار خوشایند خواهد بود. با این تفاسیر شما به راحتی می‌توانید با انتخاب انواع عصاره‌های کاندوم‌ها در فروشگاه اینترنتی میس و مستر، در هر رابطه تجربه جذاب متفاوتی داشته باشید.

در انتها

لوازم بهداشتی از ملزومات روزانه هر خانه است که به صورت مستقیم با سلامت اعضای خانواده مرتبط است. به همین دلیل با استفاده از محصولات و برندهای با کیفیت و معتبر سلامت و شادی را به خانه خود ببرید. فروشگاه اینترنتی میس و مستر با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت در راه سلامت خانواده ایرانی قدم بر می‌دارد و همچنان در تلاش است تا با شناخت و معرفی برندهای معتبر بیشتر، انتخاب‌های بیشتری برای شما فراهم نماید. همچنین آپارات میس و مستر علاوه بر آگاهی درباره تخفیف‌ها و جشنواره‌های مختلف، هر روز در حال تهیه و ساخت پست‌های آموزشی جذاب و کاربردی برای افراد مختلف هستند. این فروشگاه همیشه از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می‌نمایند.